Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dil Altında Kabarcık

Durum
    napacazboyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Dil Altında Kabarcık

Merhaba arkadaşlar, oral hpv çok sık görülmediği için ve doktorların da bilgisizliğinden dolayı çok ikilemde kaldığım bir konuyu paylaşmak istiyorum.

Dilimin altında kabarcık şeklinde birkaç tane beyaza yakın oluşum var. Ağız kenarımda da nokta şeklinde bir tane var. Daha öncesinde muayene olduğumda doktorlar ağzımda herhangi bir lezyon olmadığını söylemişti ta ki birkaç gün öncesine kadar. Bir cildiye uzmanına görünmemi önerdi. Tam genital bölgeyi hallettiğimi düşünürken bu yaşadığım şey beni bir hayli yıprattı.

Sorum şu dilinin altında böyle kabarcık gibi oluşumlara sahip olan var mı? Elbette görmeden yorum yapmak çok sağlıklı değil fakat ağız içindeki siğillerin görüntüsü çok değişkenlik gösterdiği için bu durumda olan kişilerin yorumlarını da çok merak ettim.

Durum
    Blll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Re: Dil Altında Kabarcık

https://hizliresim.com/9d8rfjs

Bu tarz ?eyler mi acaba ucu hafif beyaz gibi

Durum
    Blll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı napacazboyle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, oral hpv çok sık görülmediği için ve doktorların da bilgisizliğinden dolayı çok ikilemde kaldığım bir konuyu paylaşmak istiyorum.

Dilimin altında kabarcık şeklinde birkaç tane beyaza yakın oluşum var. Ağız kenarımda da nokta şeklinde bir tane var. Daha öncesinde muayene olduğumda doktorlar ağzımda herhangi bir lezyon olmadığını söylemişti ta ki birkaç gün öncesine kadar. Bir cildiye uzmanına görünmemi önerdi. Tam genital bölgeyi hallettiğimi düşünürken bu yaşadığım şey beni bir hayli yıprattı.

Sorum şu dilinin altında böyle kabarcık gibi oluşumlara sahip olan var mı? Elbette görmeden yorum yapmak çok sağlıklı değil fakat ağız içindeki siğillerin görüntüsü çok değişkenlik gösterdiği için bu durumda olan kişilerin yorumlarını da çok merak ettim.

https://hizliresim.com/9d8rfjs

Durum
    napacazboyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Blll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hay?r böyle bir ?ey de?ildi. doktor de?ilim yanl?? yönlendirmek istemem ama bence bu bir si?il de?il, daha çok tükürük bezlerinizle alakal? bir s?k?nt?n?z var gibi duruyor. yine de kbb görünmenizi tavsiye ederim.