Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İside hpv kullananlar yardım

Durum
    GandalfTheGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: İside hpv kullananlar yardım

Evet ben de Süleyman hocayı takip ediyorum canlı yayınlarını izliyorum. Mantar bakteri vs ne varsa bubble içine alıp atıyor demişti deflagyn için. Ve en çok yorum tecrübe onun hakkında var. Doktorum telefonda iside deneriz dedi ama ben 2. Doz aşım için gittiğimde Deflagyn denemek istediğimi belirteceğim. Hazır cin 1’de yakalamışken ilerlememesi lazım ya. :/ bir de size bir şey sormak istiyorum. Önce cin 1 gerileyip sonra mı negatif oluyoruz yoksa negatif olup cin 1’in sonradan gerilediği de oluyor mu?

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı GandalfTheGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ben de Süleyman hocayı takip ediyorum canlı yayınlarını izliyorum. Mantar bakteri vs ne varsa bubble içine alıp atıyor demişti deflagyn için. Ve en çok yorum tecrübe onun hakkında var. Doktorum telefonda iside deneriz dedi ama ben 2. Doz aşım için gittiğimde Deflagyn denemek istediğimi belirteceğim. Hazır cin 1’de yakalamışken ilerlememesi lazım ya. :/ bir de size bir şey sormak istiyorum. Önce cin 1 gerileyip sonra mı negatif oluyoruz yoksa negatif olup cin 1’in sonradan gerilediği de oluyor mu?
    Her ikisi de olabiliyor. Yalniz hpv negatif olurda cin1 kalirsa onu cok onemsemiyorlar 1 yil sonra smear diyorlar.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her ikisi de olabiliyor. Yalniz hpv negatif olurda cin1 kalirsa onu cok onemsemiyorlar 1 yil sonra smear diyorlar.
    Çok teşekkür ediyorum.🥰

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok yok yanlis anlasilma olmasin. Ben doktora gittim biopsi alindi doktor bir sey cikacagini sanmiyorum dedi. Papil-of verdi icinden 10 tane cikiyor kullandim. Sonra 10 gun sonra yolladiklari patoloji cin1 gelince sen deflagynden devam et dedi zaten papil-of bitmisti.
    Şaşkın sana bir sorum daha olacak. Deflagyn kullanmak için regl bitimini mi bekledin yoksa mesela regline 1 hafta var ama kullanmaya başladın mı? Regl sırasında kullanılmıyor onu biliyorum da. Satın aldığımız gibi regl değilsek başlayabiliyor muyuz onu merak ediyorum. Kendi sayfasına da yazdım birkaç saat önce ama henüz cevap vermediler. Sen nasıl yapmıştın?

Durum
    elanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben fitil kullanamıyorum fitili ittirmede sorun yaşıyorum kullanım olarak deflagyn mi daha kolay sizce fitil mi

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı elanor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben fitil kullanamıyorum fitili ittirmede sorun yaşıyorum kullanım olarak deflagyn mi daha kolay sizce fitil mi
    Deflagyn de uzun siringa var onunla enjekte. Ediyorsun yogun kivamli bir siviyi, fitilde uyguladiktan sonra vicut sicakligiylaa eriyip o kivama geliyor. Ben olsam servikse tam temas etsin diye deflagyn kullanirim.

Durum
    Tecrübeli Üye

Bence Deflagyn daha kolay, enjektörü içeri ittirince o rahim ağzına gelip duruyor zaten hissediyorsunuz. Durduğu an basıyorsunuz jeli içeri. Bir de fitil için parmak da içeri girmek zorunda. Bu açıdan Deflagyn daha avantajlı bence.

Durum
    elanor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Peki nerde saklamalıyız ben buzdolabında saklayamam ailemle yaşadığım için kapalı dolapta vs dursa bozulur mu acaba

Durum
    Tecrübeli Üye

Peki nerde saklamalıyız ben buzdolabında saklayamam ailemle yaşadığım için kapalı dolapta vs dursa bozulur mu acaba
    Ambalajını söküp öyle koy buzdolabına. Ben de ailemleyim öyle yaptım.