Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Egzama

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Egzama

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpv bitti negatif şuanda 2017 de üye olmuştum
    merhaba hepeve, geçmiş olsun sürecin nerede acaba göremedim. Negatiflik hikayeni okumak istemiştim

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Uçuk virüsü gibi herhalde buda elimde çıktı umarım başka yerlere sicramaz pek sakın biri değilim maalesef kendimi bildiğim için çıkmasına şaşırmadım ama şunu biliyorum takmamaya başlayınca geçip gidiyor ve hayat çok kısa ..teşekkür ediyorum sagolun

Durum
    Moderatör

Alıntı Cilekkiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba hepeve, geçmiş olsun sürecin nerede acaba göremedim. Negatiflik hikayeni okumak istemiştim
    Geçen sene ketemde test yaptırdım negatif geldi

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Geçen sene ketemde test yaptırdım negatif geldi
    süreç derken neler yaptın vs açıklamalı beklemiştim hayırlı olsunn

Durum
    wegeend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende hpv sonrası nuksetti, hem peniste hem yüzde ve vucudumun 1 2 bölgesinde daha çıktı.
    Kremkolik oldum diyebilirim. Bir yerde okuduğuma göre buz biraz etki ediyormuş. Benim penis bölgesinde ara sıra sızlamalar oluyor egzamadan buraya buz komplexi uyguluyorum. Sonra krem sürüyorum. Bu meret bende 2 3 senedir var. Ama geçmiyor.

Durum
    Moderatör

Ben de şuan çıktı hpvden çok sonra diyebilirim

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba. Yaklaşık 3 yıldır ellerimdeki egzama ile de ayrıca bir savaşım var. Yarılıyor kanıyor artık ve egzama komple parmaklarımı sarıyor çok zor bir durum. Cildiyeye gittim patch(yama) testi yaptırdım. Metal çıktı bilmiyorum ben egzamanın metal olduğunu düşünmüyorum. Barış musluyu takip et. El egzamaları için ayrılık travması diyor. Travmalarına çalışman lazım biraz takip et kal anlarsın çok geçmiş olsun

Durum
    Moderatör

Alıntı Purplecrystal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Yaklaşık 3 yıldır ellerimdeki egzama ile de ayrıca bir savaşım var. Yarılıyor kanıyor artık ve egzama komple parmaklarımı sarıyor çok zor bir durum. Cildiyeye gittim patch(yama) testi yaptırdım. Metal çıktı bilmiyorum ben egzamanın metal olduğunu düşünmüyorum. Barış musluyu takip et. El egzamaları için ayrılık travması diyor. Travmalarına çalışman lazım biraz takip et kal anlarsın çok geçmiş olsun
    Evet biliyorum kendisini teyzem takip ediyor beyinle alakalı olduğunu söylüyor zaten ben birisnde gördüğümde ya bende de olursa diye korkuyordum ve beyne mesaj vermiş oluyorsunuz böylelikle diyor metal neymiş onu anlayamadım ..anlamadığım bu yaralar hiç azalmıyor mu eski haline dönmüyor mu hiç?

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Evet biliyorum kendisini teyzem takip ediyor beyinle alakalı olduğunu söylüyor zaten ben birisnde gördüğümde ya bende de olursa diye korkuyordum ve beyne mesaj vermiş oluyorsunuz böylelikle diyor metal neymiş onu anlayamadım ..anlamadığım bu yaralar hiç azalmıyor mu eski haline dönmüyor mu hiç?
    Mesela 1 haftadır parmaklarım gerçekten perişandı bu sabah uyandım düzelmişler sonra yine oluyor çok tuhaf ama beni hiç terketmediler. Doktorun Metal dediği şey imitasyon takı fermuar çatal bıçak metal olarak her şey yani yama testinde sırtımda 2 gün taşıdığım test sonucu öyle verdi ama dediğim gibi ben buna inanmıyorum ayrılık travmam oldu hemde çok büyük zaten ondan 1 sene sonra olmaya başladı ne diyim artık bunla yaşamaya çalışıyorum hayat konforumu çok etkiliyor bazen bir şey bile tutamaz hale geliyorum ama direniyorum. Size de geçmiş olsun dermovate kahve rengi olan krem çok iyi geliyor bilginize. Ayrıca Expo Lipo nemlendirici kremi günlük hayatınıza alın.

Durum
    Moderatör

Alıntı Purplecrystal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mesela 1 haftadır parmaklarım gerçekten perişandı bu sabah uyandım düzelmişler sonra yine oluyor çok tuhaf ama beni hiç terketmediler. Doktorun Metal dediği şey imitasyon takı fermuar çatal bıçak metal olarak her şey yani yama testinde sırtımda 2 gün taşıdığım test sonucu öyle verdi ama dediğim gibi ben buna inanmıyorum ayrılık travmam oldu hemde çok büyük zaten ondan 1 sene sonra olmaya başladı ne diyim artık bunla yaşamaya çalışıyorum hayat konforumu çok etkiliyor bazen bir şey bile tutamaz hale geliyorum ama direniyorum. Size de geçmiş olsun dermovate kahve rengi olan krem çok iyi geliyor bilginize. Ayrıca Expo Lipo nemlendirici kremi günlük hayatınıza alın.
    Gerçekten mi ya ,benimde aynı aslında sordum aile ayrılığı diyor bi tane grup var telegramda teyzem bunlarla alakalı olduğundan bende girdim gruba djdj şimdi şöyle birey sormak istiyorum nemlendirici günlük hayatta hiç kullanmıyorum ve yeni yeni farkındayım benim cildim hep kuruldu pul pul dökülüyor birey giyerken de ,nemlendiricilerde kimyasal degilmi temiz içerikli bireyler kullanmak istedim Bee o nün markasını aldım mesela sıvı sabun da incia markasını kullanıyordum sonra egzama oldu djfjfj deterjanlar beni çok etkiledi bence eldiven kullanmam genelde