Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Egzama

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Egzama

Herkese uzun zaman sonra merhaba ))yeni bir cilt hastalığıyla yeniden yazıyorum maalesef egzama çıkardım. Türkiye de hayat işte offf ( bu hastalıktan muzdaripler yesillendirebilir mi çok tesekkurler

Durum
    Moderatör

Cevap: Egzama

Ekside okuduklarım hayatı zindan ettirdi yine kaygı bozuklugum tavan oldu maalesef:/

Durum
    napacazboyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese uzun zaman sonra merhaba ))yeni bir cilt hastalığıyla yeniden yazıyorum maalesef egzama çıkardım. Türkiye de hayat işte offf ( bu hastalıktan muzdaripler yesillendirebilir mi çok tesekkurler
    Merhaba, egzama genital bölgenizde mi var? Çok sağlıklı bir benzetme olur mu bilmiyorum ama benim elimde vardı. Genelde bağırsak problemi ve stresli olduğum zamanlar yangılı bir şekilde tekrarlıyordu. Egzama gerçekten psikolojiyle bağlantılı bir hastalık. Gereken kremleri sürüp hijyeninize dikkat edip bağırsak floranızı düzene soktuğunuzde sıkıntının ortadan kalkacağını düşünüyorum. Geçmiş olsun 💐

Durum
    Moderatör

Elimde var teşekkür ederim cevabınız için ama genelde sağlıklı besleniyorum çevreme göre en sağlıklı beslenen kişiyim hatta ) beni buluyor işte..sizin hala çıkıyor mu

Durum
    napacazboyle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elimde var teşekkür ederim cevabınız için ama genelde sağlıklı besleniyorum çevreme göre en sağlıklı beslenen kişiyim hatta ) beni buluyor işte..sizin hala çıkıyor mu
    Benim muhtemelen üzüntüden çıktı, hpv olduğumu öğrendikten sonra yaşadım bu durumu. Şimdilik iyiyim en son medikal kremlerden ümidi kesip aktara gitmiştim. Katı bir sabun önermişti fakat ismini unuttum, siz de giderseniz aktarın önerdiği katı sabun hariç hiçbir şey ile yıkamayın, dışarda bile olsa. Sıvı sabunlar eli mahvediyor. Aynısefa kremi olması lazım aktarım onu da önermişti. Bu ikiliyi kullandıktan sonre gerçekten elimde çok büyük bir iyileşme oldu. 😊

Durum
    Moderatör

İçerik olarak temiz sabuns kullanmaya çalışıyorum ama deterjan vs de çok kullandım bu ara kimyasallar yüzünden oldu sanırım ve stres

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Benim de beklemediğim bir sonuç geldi. Yüzümü egzama bastı. Kortizon kullanıyorum ama kremden sonra bile yangını geçmiyor. Hepeve sizin stres nedeniniz hpv süreciniz mi, sizi hatırlıyor gibiyim , hpv ile ilgili son durumunuz nedir acaba

Durum
    Moderatör

Stres depremden sonra panik durumu oldu ondan kaynaklı sanıyorum

Durum
    Moderatör

Hpv bitti negatif şuanda 2017 de üye olmuştum

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Her ikisi için de geçmiş olsun. Egzama biraz inatçıdır. Sakinliği rutini sever. Yıllardır egzama hastasıyım. Dönem dönem atalım olur sonra hafifler gecer