Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bir Sith lordu HPV olabilir mi ? Olabilir. Hoşbuldum

Durum
    lordvader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bir Sith lordu HPV olabilir mi ? Olabilir. Hoşbuldum

Merhaba hpvliyiz ailesi. Bu hastalıkla Haziran ayında yüzleşmiş bir erkeğim. Sitenizi, hastalığa yakalandığım günden itibaren takip etmekteyim ve sonunda üye olup aktifleşmeye karar verdim. Henüz hastalığın üstesinden gelemedim lakin psikolojik olarak bunu başardım. Bunu vücudumdan atacağıma inanıyorum ve gerek beslenmeme gerek uykularıma dikkat etmeye başladım. Tek eşli bir yaşam tarzına sahip biri değildim ve sonuç olarak hayat beni bu hastalıkla yüzleştirdi. Hastalık genital bölgemde küçük bir tanecik bir siğil ortaya çıkararak baş gösterdi ve ben, ulan bu ne böyle falan derken araştırmalara koyuldum. Edindiğim bilgiler doğrultusunda çok korktum ve hemen doktora gitmeye karar verdim(biliyorsunuz internet alemini. yanağınızda sivilce çıksa kansersiniz.). Sonrasında tabi doktora gideceğim için bölgeyi bir traşlayalım dedim böyle karşısına çıkılmaz dedim. Demez olaydım.. İşte o gece bi kaç farklı yerde kanama oldu ve ben pek umursamadım çünkü 1.dereceden beyaz tenli, güneşe çıkamayan biriyim ve tenim hassas. Bu kanamalara zaten alışkınım. Sonrasında anladım ki bu kanama diğerleri gibi değilmiş. Bölgede oluşan diğer küçük siğilleri kesmişim. Nasıl mı anladım ? Sabah uyandım ve kanayan yerlerin hepsi kabuk yerine siğil olmuştu. Tamam dedik patladık... Velhasılkelam doktora gittim ve kriyoterapi ile ilk siğilleri yok ettik. Sonra nüks etti. Tekrar gittim, bi süre sonra yine çıktı tekrar gittim ve en son çıkmamaya başladı. Gitmiyordum. Taki geçen hafta tekrar görene kadar. 4-5 tane, henüz daha küçücük siğil gördüm. Tabi ben öncesinde, ışın kılıcım ile siğili yakmayı denemek istedim ama, kökten koparmaya korktuğum için vazgeçtim Hemen doktora gittim ve farklı şehirde bulunduğumdan ötürü farklı bir doktora gitmek durumunda kaldım. Ve bu arkadaş çok daha iyi ilgilendi bayağı oturup inceledi, ters çevirdi, gerdi oynadı falan Diğerleri gibi uzaktan, ateş eder gibi sıkıp yollamadı yani. Bunu söylemeye çalışıyorum. Hastalığı anlattım ve bayağı toparlamış ya kötü durumda değil şuan dedi bundan sonra bana gel dedi ve 25 ağustosa randevu al dedi. Şimdilik kriyo yaptırdım ve bekliyorum yeni randevuyu. Lakin ben bu virüsü yaktırmak dondurmak değil de tamamen vücudumdan atmak istiyorum. Bugün tekrar aklıma geldi ve bi araştırayım dedim. AHCC olayına denk geldim. Okudum, sizlerden bilgi edindim ve satışının olmadığını gördüm Türkiye'de. Sizden ricam, bana kullanım dozlarını ve nereden satın alabileceğimi anlatabilir misiniz? Yurtdışında tanıdığınız varsa ona aldırabilir misiniz? Ben parayı size gönderebilirim problem değil. AHCC ile ilgili makaleleri de okudum. Takribi 10 insandan 8 i negatif pozisyona gelmiş vs. Evet kriyo koter lazer falan etkili ama kalıcı değil. Ben 24 yaşımı bitiriyorum ve bu siğillerin 34 yaşıma geldiğimde tekrar çıkmayacağı kesin değil. İşte derdim de bu. Artık, estetik kaygıyı, yaktırmayı vs geçtim. Bunlara kafamı takmıyorum. Tek derdim bu hastalığı yok etmek ! Ne de olsa Dark Side ız değil mi? Virüsün karşısına çıkıp: ''You don't know the power of the dark side.'' Dedim ve bu sözün arkasındayım. Star Wars sevenler beni destekledi bile. Şimdilik konuyu açıp uykuya geçiyorum. Her şey için şimdiden teşekkürler. Hayalim; bu hastalığı bertaraf edip, burada yeni hastalığa kapılan insanlara destek vermek ve çözüm yolları anlatmak. 2 ay için bu söylediklerim çok erken biliyorum lakin ben inançlı ve inatçı biriyim. Yaparım dediysem yaparım ! Sağlıcakla kalın, iyi bir gün sizlerin olsun.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Bir Sith lordu HPV olabilir mi ? Olabilir. Hoşbuldum

Merhaba, ahcc konusunda ben yardımcı oluyorum bu forumdaki tüm arkadaşlara. Eğer kullanmayı düşünürsen bana özel mesaj atman yeterlidir.
    Ahcc konusu forumumuzda yeni yayılan bir konu değil, negatif yaptığı konusunda neredeyse tüm üyeler bilinçli ama bilgilendirme için çok teşekkürler Umarım sigillerin zamanla kendi kendine veya ahcc yardımıyla azalır ve biter sonunda da hepimizde oldugu gibi ya da olacagı gibi negatifi görürüz.

Durum
    lordvader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Özel mesaj atıyorum teşekkürler.

Durum
    l0laden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Geçmiş olsun, düzenli yaşam, düzenli mutfak... bir de ahcc. Pozitif de neymiş?

Bu Konu için Etiketler