Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hayatım başıma yıkıldı /Arya gör lütfen

Durum
    karpuzkabugu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hayatım başıma yıkıldı /Arya gör lütfen

ağzımdakilerin hpv olduğunu öğrendim . dilimin damak kısmında kendi kendilerine yayılmışlar . ahcc sipariş verdim hemen ama ne yapıcam bilmiyorum ne kullanıcam . orta miktarda bi birikmişim var bu paranın hepsini harcamaya hazırım yeter ki bana yol gösterin . 19 yaşındayım , nasıl beslenmeliyim en etkili tedavi için ahcc ye ek olarak ne kullanmalıyım ? ahcc yi nasıl almalıyım ? çöktüm resmen kız arkadaşımın yüzüne bile bakamıyorum bir an önce kurtulmak istiyorum . eskiden yaptığım hataların hayatıma engel olmasını istemiyorum lütfen yardım edin .

Durum
    Yeni Üye

Cevap: Hayatım başıma yıkıldı /Arya gör lütfen

ağız cerrahisine gidicem beni uyutup alıcak galiba . en son bu konu hakkında benzemiyor ama dildekileri alabilmem için uyutmam gerekir demişti . hangi doktora gidiyim aldırmak için sadece oral var

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Agizda kiler nasıl yapılar acaba

Durum
    Yeni Üye

dilimin solundakiler aft renginde kırmızı çıkıntılar, dilimdekiler minik mantarı andıran küçük et parçaları . evet hpv pozitif kafamda falan kurmuyorum

Durum
    Matt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Öncelikle yaşadığın stresi çok iyi anlıyorum. Bundan sonra neyi değiştirebiliriz buna bakmalıyız. Öncelikle dilersen HPV testi yapan bir laboratuvarda HPV tiplendirme testi yaptırabilirsin. En azından hangi tipin olduğunu görmüş olursun. Test olduktan sonra lezyonları aldırabilirsin.

HPV ve Beslenme başlığında bu konu hakkında çok güzel bilgilendirmeler mevcut. Oradan güzel bilgiler sağlayabilirsin. Spor yapabilirsin.

Lezyonları aldırdıktan sonra HPV aşısı olabilirsin. Aşı aslında HPV’ye karşı koruma sağlıyor, olan HPV’yi geçirmiyor. Ama doktorum bana yine de aşı olmamı tavsiye etti. En azından sende olmayan başka bir tipe karşı koruma sağlamış olur.

Durum
    Yeni Üye

HPV negatif olana kadar cinsel ilişkiden uzak durmalısın. Kız arkadaşın da aşı olabilir. Hatta herkes olmalı artık aşıyı

Durum
    nasılyani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Geçmiş olsun.
    Ağız içindeki siğillerini aldır. Çıktıkça yine aldır.
    Aşını mutlaka ol. Yeni siğillerin ortaya çıkmasını engellediğine dair veriler var.
    D vitamini B12 düzeylerine baktır. Destekleyici vitamin ve bağışıklık güçlendirici tedavilere başla. (Forumda detaylıca yazıldı)
    Sigara içiyorsan kesin bırak. Alkolü azalt hatta bırak.
    Spora başla. En azından 2-3 km’lik mesafelere araçla gitme tempolu yürü.
    Kafaya takma hayatına devam et.

Durum
    Yeni Üye

sigara yok , alkol yok , kilo yok , düzenli spor var , cinse ilişkim yok , günlük multivitamin kullanıyorum . test vermek konusunda kararsızım çünkü e nabızıma işleyecek , kendimden gizlenebiliyor ama ilerde gittiğim doktor pozitif sonucu görücek gizli kalmasını istiyorum :/ ağız cerrahisi büyük ihtimalle biyopsiye yollayacak orda tipler çıkar mı ? 9 ay boyunca her sabah 6 tane ahcc + tok karna 1 adet multivitamin kullanmayı planlıyorum . ahcc yi nasıl tüketmeliyim ? ekstra olarak beta glukan , immutor , propolis falan ne yapmalıyım ne almalıyım her şeye hazırım .

Durum
    Yeni Üye

kız arkadaşımdan başkasıyla asla cinsellik düşünmüyorum ve evlilik düşünüyoruz . 9 ay boyunca ahcc atlatmam için yeterli mi yoksa illa aşı olayım mı hemen ? sonuçta başkası olmayacak hayatımda asla. tahmini ne zaman atlatırım

Durum
    Yeni Üye

Ekstra neler kullanılabilir bu konuda benim de aydınlanmaya ihtiyacım var. Birisi bu konuda aydınlatırsa çok iyi olurdu. Ben AHCC yanında yeşil çay ekstresi kullanmayı düşünüyorum ya da doğrudan yeşil çay içmeyi.

Ben Time Health AHCC sipariş ettim. Günde 3 gr alınması için 6 kapsül içilmesi gerekiyor.

Yine de aşı olmanı tavsiye ederim. Kız arkadaşının da. Onu da korumuş olursun hem diye düşünüyorum.

Tam olarak ne zaman negatife döner bir fikrim yok. Ben hep “Herkesin HPV’si kendine” diye düşünüyorum. Herkeste farklı ilerliyor süreç. Ama kısa zamanda atlatacağına inanıyorum.

Bu Konu için Etiketler