Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cin3, yaş 29

Durum
    Carpediemmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Cin3, yaş 29

Birde dflagyn kullananlar vardi.

Durum
    Dertlerderya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Banada doktorum iside fitil verdi son kutudayım 3 kutu yeterli dedi. Aşılarımı vuruluyorum imutor kompleks kullandım yaklaşık 6-7 kutu, yarından itibaren ahcc ye başlıyorum umarım işe yarar 🙏🏻 normalde de sürekli testlerini yaptıran ve sağlığıma çok dikkat eden biriyimdir. Takviye vitaminleri uzun yıllardır kullanırım, spor yaparım sağlıklı beslenirim ne ara bu kadar ilerledi hala şaşkınım. Bu arada en son iki sene önce smear yaptırmıştım sonucum temizdi..

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Asi dozunuz tamamlansin met negatifsiniz uc aya max. Yazinizi bekliyorum

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir sey sormak istiyorum ilk cinsellik yasiniz kacti yanlis anlamayin 29 yasinda cin3 oldugu icin soruyorum. Normalde 10 yilda cin3 olur gibi genel yargi var ancak 3 yilda da olabiliyor 2 yilda da bilgilenmek adina soruyorum
    Merhaba sorumu görmediniz mi acaba

Durum
    Yeni Üye

Umarım öyle olur mutlaka haber veririm 🥹

Durum
    Yeni Üye

Merhaba eşimle yaklaşık 6 yıl önce. Düzenli test yaptıran biriyim önceden karşılaşmadım böyle bi durumla. Doktor lazer epilasyon aletinin dezenfekte edilmeden başka müşterilere kullanılmasından bile çok büyük olasılıkla geçebileceğini, hatta arkadaşının hasta muayenelerinden gözünden hpv bulaş yaptığını söyledi. Yani kısacası nereden ne zaman bulaş yaptı diye kendinizi yormayın dedi

Durum
    Carpediemmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Dertlerderya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba eşimle yaklaşık 6 yıl önce. Düzenli test yaptıran biriyim önceden karşılaşmadım böyle bi durumla. Doktor lazer epilasyon aletinin dezenfekte edilmeden başka müşterilere kullanılmasından bile çok büyük olasılıkla geçebileceğini, hatta arkadaşının hasta muayenelerinden gözünden hpv bulaş yaptığını söyledi. Yani kısacası nereden ne zaman bulaş yaptı diye kendinizi yormayın dedi
    Gozunden bulasi ilk defa duydum. Ancak canli olmayan yerlerden bulasin olmayacagini savunan cok fazla dr var bu hastaligi anlamis degilim. Insallah bi an once kurtuluruz

Durum
    Yeni Üye

Evet bende anlamış değilim umarım en kısa sürede herkes sağlığına kavuşur 🙏🏻 aslında benim merak ettiğim leep sonrası benim gibi sonuç alan varmı? Sonucumda şöyle yazıyor;

1- Yüksek dereceli skuamöz intraepitelyal lezyon (HSIL=CIN3), saat 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
    - Endoservikal gland tutulumu: (Var)
    - Ektoservikal cerrahi sinirda displazi: Saat 1 hizasinda: Vajinal taraf cerrahi sinira komsu displastik epitel ile devamlilik gösteren 3 mm'lik epitel styrilmis oldugu için net yorum yapilamamistir.

2-Uterus, ECC:
    Yüzeyel endoservikal doku fragmanlari, mukus

Doktorum sonuca bakıp “çocuk yap bence artık ve 6 ay sonra tekrar biyopsi “ dedi o kadar. Hatta eğer çocuğum olmuş olsa rahim ağzı komple alınırmıydı bu sonuçla dedim, hayır dedi.

Bu Konu için Etiketler