Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Duş alırken bütün vücuduna yaymak

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Duş alırken bütün vücuduna yaymak

Alıntı HpvSoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne biliyim koltuk altım saçım her yerimi orami yıkadıktan sonra yıkadım elimle sonuçta duş başlığına da elliyoruz öyle hep dikkat ederken böyle bisey yaptım.Butun vücut için test de yok en korktuğum sey.Eminmisiniz bu konuda seneler sonra her yerimde sigil çıkmasın ya
    böyle bir şey mümkün degil, gerçekten rahat olabilirsiniz

Durum
    HpvSoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Duş alırken bütün vücuduna yaymak

Arkadaşlar ben genital bolgemi yıkarken şu üstüme yüzüme geldi yanlışlıkla arkamı kasiklarimi yıkayayim dedim o arada.Oyle olunca elimi yıkadım sonra baştan sampuanlandim vücudumu yıkadım sabun sürüp ama öncesinde elimle genital bolgemi yikamistim şimdi bütün vücuduma yaymış mi oldum ne yapmalıyım.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Arkadaşlar ben genital bolgemi yıkarken şu üstüme yüzüme geldi yanlışlıkla arkamı kasiklarimi yıkayayim dedim o arada.Oyle olunca elimi yıkadım sonra baştan sampuanlandim vücudumu yıkadım sabun sürüp ama öncesinde elimle genital bolgemi yikamistim şimdi bütün vücuduma yaymış mi oldum ne yapmalıyım.
    Hayır rahat olabilirsiniz

Durum
    Kıdemli Üye

Ne biliyim koltuk altım saçım her yerimi orami yıkadıktan sonra yıkadım elimle sonuçta duş başlığına da elliyoruz öyle hep dikkat ederken böyle bisey yaptım.Butun vücut için test de yok en korktuğum sey.Eminmisiniz bu konuda seneler sonra her yerimde sigil çıkmasın ya

Durum
    Kıdemli Üye

Yüzümde vücudumda döküntü var atopik dermattitten bendeki tip 11 genital bölgeye ekledikten sonra başka yerinize ellemeyin deniyor ama ben tekrar yıkadım işte şu sıçradı diye genital bolgemi yıkadıktan sonra bütün vücudumu elimle sabunlayip yani koltuk altım yüzüm vücudum saçım vs şimdi bütün vücuduma yaydim mi diye çok stresliyim

Durum
    Dytbuse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Siz mesajda yolluyorsunuz cidden ben sizin dalga geçtiğinizi falan düşünüyorum ya da gerçekten psikiyatrik vakasınız

Durum
    Kıdemli Üye

Siz de bana soru sormak için mesaj yolladınız.Ne alakası var biliyorsunuzdur belki diye yolladım.Niye bu kadar gergin insanlar burda.Siz bana özelden soru sorunca ben size böyle bir şey yazdım mı?

Durum
    Tecrübeli Üye

Siz de bana soru sormak için mesaj yolladınız.Ne alakası var biliyorsunuzdur belki diye yolladım.Niye bu kadar gergin insanlar burda.Siz bana özelden soru sorunca ben size böyle bir şey yazdım mı?
    Sorularınız saçmalığına bir bakar mısınız ya normal mi sizce, sürekli de saçma sapan sorularınızı görmem zorunda mıyız? Tedavi ol kardeşim takıntı yapmışsın. Yok kapıyı itmişsin yok hava yoluyla yok duş başlığı. Sende bizi geriyorsun

Durum
    Kıdemli Üye

Birincisi okumamıştım yazımı tam olarak önce genital nolgeyi yıkayıp sonra saçımı ve vücudumu yıkadım elimle bulas olur mu böyle vucudumun diger yerlerine soru buydu.Ikincisi senin sorularının mantıklı olduğunu kim söyledi?Toplanıp insanlar aa ne güzel mantıklı soru soruyorsun mu diyor?Sen tedavi ol terbiyesizlik yapma hepimiz bu hastalığı yaşıyoruz ve zorlanıyoruz.

Durum
    Tecrübeli Üye

Böyle yazdıkça ilk hpv olduğunu duyan da acaba böyle olur mu bulaşır mı diye geriliyor. Yaptığın bu. Soruların mantıksız. Bin defa olmaz demişler hala havadan bulaşır mı, duş başlığından bulaşır mı kapının kulpundan bulaşır mı. Bilmeyen insanların psikolojisi ne halde haberin var mı. 80 gün geçti anca kendime geldim ilk gün gelip senin yazdıklarını okusaydım, derdim ne bulaştı bana ne yapacağım şimdi. Yazmaaa böyle sorular sorma geçen gün Süleyman hocaya bile soran sendin direk anladım adam bile şok geçirdi ya saçma sapan sorular soruyorsun bide her yerden çıkıyorsun zaten ilk orda senin olduğunu anlayınca sinirlendim de yazdım buraya. Belli etme kendini, iyilikle tek tek yazdık olmadı YENİ ÖĞRENEN İNSANLARI KÖTÜ ETKİLERSİN bunu bildiğim için yazıyorum yoksa yaz yaz dur aryada kibarlıktan cevap veriyor