Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Patoloji sonucu

Durum
    muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Patoloji sonucu

Arkadaşlar merhaba bir sorum olucak 1 ay önce koterden sonra parça aldırdım 1 hafta sonrasınıda pataloji sonucu aldım.Doktor yerinde yoktu bende döndüm eve 1 ay sonrasında sonucu biraz araştırma yaptım bir terslik var gibi.klinik bulgu : kondilom , patolojik tanı skuamöz epitel hiperplazisi diyor biraz araştırdım skuamöz epitel hiperplazisi deri hastalığı gibi birşey.Doktor levent beyede sorduğumda hpv ile alakalı olmayabiliceğini söyledi.Ben 1 aydır baya HPV'li gibi yaşıyorum , AHCC bile kullanıyorum 2 haftadır..Sizin pataloji sonuçlarınızda neler yazıyordu doktora gitmeden önce en azından bir sorayım dedim erkeğim bu arada.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Pataloji sonucu

Kondilom diyor ve hpv olmayabilir deniyor ilginçmiş

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

senin için baktım, bende sadece kondilom diyor mesela. acaba seninki molluscum falan mı? ya da 6 veya 11 harici bi tipleme mi ki.. ilginç cidden

Durum
    Bade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Amma benim sonucum yassi epitelin popilomasi cikti.yani kandilomla alakasi yokdu amma doktor hpv dedi. Levent beye sordum hpv deyil dedi.amma bende ha bire cikiyorlar bu bir az kafa karistirdi acaba kondilommu diye amma bende bilmiyorum

Durum
    Banlı Üye

Alıntı blackswan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin için baktım, bende sadece kondilom diyor mesela. acaba seninki molluscum falan mı? ya da 6 veya 11 harici bi tipleme mi ki.. ilginç cidden
    6 ya 11 disinda baska tipler sigil yaparmiki ? Yani yuksek riskleri soruyorum

Durum
    muzdarip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende çözemedim kafam iyice karıştı boyle bir pataloji sonucu alan var mi acaba başka

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Bade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    6 ya 11 disinda baska tipler sigil yaparmiki ? Yani yuksek riskleri soruyorum
    yüksek tipler siğil yapmıyor diye biliyorum. hpv için alınan örneğin dış bölgeden alınmaması sonucu düşük tipler test sonucunda çıkmayabiliyor. ya da bazı testler sadece yüksek tiplilere bakıyor, mesela benim hpv tiplememde sadece yüksek riskli 14 tipe bakılmış.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı Bade Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amma benim sonucum yassi epitelin popilomasi cikti.yani kandilomla alakasi yokdu amma doktor hpv dedi. Levent beye sordum hpv deyil dedi.amma bende ha bire cikiyorlar bu bir az kafa karistirdi acaba kondilommu diye amma bende bilmiyorum
    Koter yaptırdıgınız doktor size kendisi kondilom dedi dogrumu ama test gapılınca bu sonuc ortaya cıktı ..koter yapılan seyler siğile benziyormu sizce görsellerle karsılastırınız.benzemiyorsada tekrar baska bir doktorla görüşün derim .dr medusada hpv olmayabilir demiş zaten..doktor sırf para almak için koter uygulamıs olabilir.bilemiyorum her doktora güvenemiyoruz maalesef

Durum
    Banlı Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koter yaptırdıgınız doktor size kendisi kondilom dedi dogrumu ama test gapılınca bu sonuc ortaya cıktı ..koter yapılan seyler siğile benziyormu sizce görsellerle karsılastırınız.benzemiyorsada tekrar baska bir doktorla görüşün derim .dr medusada hpv olmayabilir demiş zaten..doktor sırf para almak için koter uygulamıs olabilir.bilemiyorum her doktora güvenemiyoruz maalesef
    Bendekilerin sigile oksar yani yok tumurcuk gibi bir seyler cikiyo bende.hangi doktora gitsem ben dediklerimden yola cikib hvpsin o zaman diyorlar.Vallahi bikdim en sonunda kendim okuyub doktor olup kendi sorunumu kendim cozeceyim)

Durum
    Sibel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba arkadaşlar bendede et beni sanıpta doktora gittiğimde kondilom olduğunu öğrendim yaktılar sonra bi kaç kez tekrarladı yeni yaktırdım smear sonucum negatif çıktı siğilimi patolojiye gönderdiler et parçası kondilom yazıyordu fakat tipleme yapmadılar neden acaba

Bu Konu için Etiketler