Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 4 sene sonra tüm tedbirlere rağmen pozitif sonuc nasil olabilir 😞

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: 4 sene sonra tüm tedbirlere rağmen pozitif sonuc nasil olabilir 😞

Alıntı Detaycı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence sıkıntı yok. Tip 67 zaten sorun yaratacak bir tip değil. Bence devlette bir smear ve Hpv testi verin eğer temizse kafanıza takmayın. Tip 16,18,31 dışındaki tipleri çok kafaya takmayın. Daha da geniş tutarsak yüksek riskler hariç diğerlerini kafaya takmayın. 6 ayda bir smear verin yeterli. Boxer vs kullanmayın. Bu sizde stres yapar ve bağışıklığınız düşer. Günde 1 damla D3K2 kullanın ve yaşantınıza odaklanın.

Sevgili detaycı, ilgin ve bilgin için, bizlere verdiğin destek için çok teşekkür ediyorum. Burası arya nin -iyi ki- kurduğu coook önemli bir forum. Birlikten kuvvet ve umut doğuyor.

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Rica ederim. D vitamini seviyeniz 50 nin üzerinde olursa , sigara içmezseniz hastalıklardan korkmayın. Hpv harici onlarca virüs var. Bağışıklık güçlü olduğu sürece bu virüsler size bir şey yapmaz. Hpv den ziyade bağırsaklardaki Helikobakteri ye odaklanın. Hpv den daha tehlikeli virüsler var. Moraliniz yüksek olsun, sağlıklı beslenin siz. Vücut zaten tüm virüsleri kendisi temizler
    Boxer kullanmanıza gerek yok

Durum
    adamsmith - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Öncelikle çok geçmiş olsun. Bence de farklı bir laboratuvarda test vermeniz iyi olurdu. Devlet hastanesinde takiplerinizi yaptırın bir sorun olmayacaktır. Laboratuvarda başka bir numuneden dna bulaşı olması ihtimalini de Prof Süleyman Engin Akhandan duymuştum. Laboratuvar sterilizasyonu önemli.

Durum
    Kıdemli Üye

Adamsmith , tamam 2 ayrı yere numune vericem. Birini baska yere verdim. Buradaki sonuc egermaviden farklı gelirse Diğerini biraz zaman geçince tekrar maviye vericem. Sonuçlarımı yazicam. Herkesin farklı bir tecrübesi oluyor. Bir değerimize fikir oluyor.
    Teşekkür ederim

Durum
    Kıdemli Üye

Arkadaşlar merhaba, bu başlığı mavide tip67 pozitif geldikten sonra açmıştım. Daha sonra bulunduğum şehirdeki özel hastaneye gittim. Smear testi ve hpv testi yapildi her ikisi de temiz geldi. Daha sonra mavi laboratuvarına kendi ismimle değil başka bir isimle tekrar numune gönderdim bugün sonucu negatif geldi. Gelişmeleri yazacağımı söylemiştim. Mavi laboratuvarda bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum.

Durum
    Afitap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Sercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, bu başlığı mavide tip67 pozitif geldikten sonra açmıştım. Daha sonra bulunduğum şehirdeki özel hastaneye gittim. Smear testi ve hpv testi yapildi her ikisi de temiz geldi. Daha sonra mavi laboratuvarına kendi ismimle değil başka bir isimle tekrar numune gönderdim bugün sonucu negatif geldi. Gelişmeleri yazacağımı söylemiştim. Mavi laboratuvarda bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum.
    Çok geçmiş olsun sonucunuza çok sevindim. Mavi lav biraz problemli burdaki başka arkadaşlarda maalesef sorun yaşadı.