Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 16&18 Negatiff :p

Durum
    ruya111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: 16&18 Negatiff :p

Alıntı derbeder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba ruya11 çok sevindim senin adına inş diğerinden de kurtulursun nasıl korundunuz evliyim ve eşim tarafından sıkıntıya giriyorum
    ikiniz de asılarınızı tamamlayın ve sigil olmadıgına yuzde yuz emın olun ve korunun. sigil icin doktora duzenlı gosterebılırsınız

Durum
    Kıdemli Üye

bu arada her gün haslanmıs yumurtamı kahvaltımdan eksik etmedim ve her gün kivi yedim kahvaltıda kivi sahane bi meyve bagısıklıgı tavan yapıyor bilginize🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Durum
    derbeder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı ruya111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ikiniz de asılarınızı tamamlayın ve sigil olmadıgına yuzde yuz emın olun ve korunun. sigil icin doktora duzenlı gosterebılırsınız
    Prezervatif yeterli oluyor mu eşimde siğil yok daha bugün kontrol oldum hakan hocada temiz olduğumu söyledi ve 1,5 aydır siğilsizim

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı derbeder Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Prezervatif yeterli oluyor mu eşimde siğil yok daha bugün kontrol oldum hakan hocada temiz olduğumu söyledi ve 1,5 aydır siğilsizim
    biz sadece kondomla korunduk

Durum
    Serra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Selamlarrrrr herkesin dört gözle beklediği haberle geldimm. 6 ayda 16 ve 18i atmışım fakat 59 devam etmekteymiş o ne alakaysaaaa yeni bir takviye yazdı doktor günde 1 onu kullanıcam o kadar neyse dostlarım bu güzel haberi sizlerle paylaşmak istedim
    Selamlar . Peki sizde cin 1 vs herhangi bi lezyon var mıydı ? Ve yasınız kaç acaba ☺

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Serra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar . Peki sizde cin 1 vs herhangi bi lezyon var mıydı ? Ve yasınız kaç acaba ☺
    selamlar serra, uzun zaman olmus buraya girmeyeli) cin 1dim evet 6 ay sonra smear temiz geldi yas 24

Durum
    Serra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

selamlar serra, uzun zaman olmus buraya girmeyeli) cin 1dim evet 6 ay sonra smear temiz geldi yas 24

Tatlım benim yaş 30 seninle aynıyım . Umarım ben de 6 ay sonra mutlu olurum . Tebrik ederim seni

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Serra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tatlım benim yaş 30 seninle aynıyım . Umarım ben de 6 ay sonra mutlu olurum . Tebrik ederim seni
    olur olur ama bazı seyleri dikkat etmeyi unutma, yani ben dört koldan savastım isimi sansa bırakmadım en onemli etkenlerin ası ve sigara oldugunu düsünüyorum ama onun yanında spor saglıklı beslenme ahcc ve vitaminler isin tuzu biberi oldu

Durum
    Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Slm bende buraya negatif olduğumda yazacak demiştim bugün negatif olduğumu öğrendim o bulanimlar hepsi bitti hpv tip 16 vardı cin 3 ameliyat sınırlar pozitif hemen tekrar ameliyat sınırlar negatif ilk hpv 4.11.2021 de öğrendim hemen ameliyatlarımi oldum kontroller 6 ayda bir devam etti ameliyattan sonra 3 ay deflagyn kullandım beonun propolis şu cozeltili d ve k vitamini çörek otu yagi balık yağı hapı imam sistem güçlendirici (soda zencefil limon 3 nu karıştırıp akşamları iciyordum zayifkamak için )1 yeşil çay bide ot var acigunek sinir otu roka yani yesillikleride bol bol tüketmeye çalıştım bunların hiç birini düzenli yapmadim aklima geldikçe hergun yapmaya çalıştım tabiki hepsini aynı anda yapmadim 1 ay birini gibi burda sessiz sessiz takip ediyordum yaşım 39 asla negatif olacağımı sanmiyordum ve bugün negatif olduğumu ogrendim tam 2 sene cinsel.iliski hiç yaşamadım eşimle ayrıldım çöm stresli bi hayatım var 2 küçük cocuk anne evi ister istemez sigmiosun uyku yok sigara var yani günde 10 15 bazen 20 oluodu kızlar ben bile bu yaşta Allah in izniyle atlattım ki bu strese hiç umudum yoktu emin olun dua edin anlatacaksınız başaracağız

Durum
    Dilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Slm bende buraya negatif olduğumda yazacak demiştim bugün negatif olduğumu öğrendim o bulanimlar hepsi bitti hpv tip 16 vardı cin 3 ameliyat sınırlar pozitif hemen tekrar ameliyat sınırlar negatif ilk hpv 4.11.2021 de öğrendim hemen ameliyatlarımi oldum kontroller 6 ayda bir devam etti ameliyattan sonra 3 ay deflagyn kullandım beonun propolis şu cozeltili d ve k vitamini çörek otu yagi balık yağı hapı imam sistem güçlendirici (soda zencefil limon 3 nu karıştırıp akşamları iciyordum zayifkamak için )1 yeşil çay bide ot var acigunek sinir otu roka yani yesillikleride bol bol tüketmeye çalıştım bunların hiç birini düzenli yapmadim aklima geldikçe hergun yapmaya çalıştım tabiki hepsini aynı anda yapmadim 1 ay birini gibi burda sessiz sessiz takip ediyordum yaşım 39 asla negatif olacağımı sanmiyordum ve bugün negatif olduğumu ogrendim tam 2 sene cinsel.iliski hiç yaşamadım eşimle ayrıldım çöm stresli bi hayatım var 2 küçük cocuk anne evi ister istemez sigmiosun uyku yok sigara var yani günde 10 15 bazen 20 oluodu kızlar ben bile bu yaşta Allah in izniyle atlattım ki bu strese hiç umudum yoktu emin olun dua edin anlatacaksınız başaracağız darısı hepimizin başına Rabbım tekrar yaşatmasın psikolojim alt üst oldu odadan dışarı çıkamadığım dönemler yasadim gecio kizlar inanin