Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Coriolus MRL

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Coriolus MRL

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc ile coriolus birbirine muadil olarak gosteriliyor. Kadinlar klubundeki tartismalara bakarsaniz onlar genelde coriolus kullanicilari. Burasi tek yol ahcc 💜 Nedense ben ahcc ye henuz kullanmiyo olmama ragmen daha cok guveniyorum. Gerek surekli guncel olarak burdaki kullanicilarin yorumlarindan gerekse ahccle atlatmis kullanici yorumlarindan. Ekimde insallah bende baslicam artik plasebo etkisi mi yaratir yoksa cidden ise yarar mi bilmiyorum ama ben kendimi inandirdim
    Aynen gıcık bende kullanmadıgım halde güzel elektirk alıyorum bundan ve bi gün negatifi görecegiz cok degil ,yakında hissediyorum🙃

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

arkadaşlar bu koriolus mantarı türkiye'de de bulunabiliyor galiba, öyle bir bilgiye ulaşanınız var mı? türkçe yazılarına çok denk geliyorum tanıtımlarına vs, AHCC daha iyi bence de ama ülke içerisinde bunun satışı varsa bunu kullanmayı düşünüyorum yoksa da solgar'ın reishi shiitake'ini alabilirim hepsi japon mantarı sonuçta.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet okuyorum arastiriyorum. aryacigimdan da cok sey ogrendim burdaki diger arkadaslardan da hani bende ise yaramicak bile olsa(tip16) plasebo etkisini dusunerek kurtulmaya bakiyorum. Hepimiz kurtuluruz umarim
    Canımsın, elimden geldigince

Bu Konu için Etiketler