Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: yeþil çay ekstresi

Durum
    minding - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

yeþil çay ekstresi

dr.levent türk hocada takipteyim. saðolsun ilgili ve güven veriyor. bana ahcc ve yeþil çay ekstresi önerdi. ama yeþilçay ekstresi marka olarak sormayý unuttum. bu konuda önerisi olan var mý.?

Durum
    ahmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: yeþil çay ekstresi

Dr.Levent Türk hoca nadir deðeri bilinmesi gereken bir hocamýzdýr saðolsun. Yeþil çay ekstresi hakkýnda bilgim yok ama ben aktardan yeþil çay alýp her gün demlerdim. Ekstre olarak da kanýtlanmýþ bir marka alýnabilir çok da önemli olmaz bence markasý

Durum
    Arya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Admin

Alýntý minding Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    dr.levent türk hocada takipteyim. saðolsun ilgili ve güven veriyor. bana ahcc ve yeþil çay ekstresi önerdi. ama yeþilçay ekstresi marka olarak sormayý unuttum. bu konuda önerisi olan var mý.?
    Valla ben normal poþet yeþil çay içiyordum günde 2 kez. Faydasýný da gördüm.
    Bence levent beye mesaj atabilirsin, doktorlarýn telefon numarasý oluyor ya da kliniðini arayýp sorabilirsin çekinme yani.

Durum
    belegost - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

selamlar, ben de tedavime levent hoca ile devam etmekteyim. bana verdiði baðýþýklýk güçlendirici takviyelerden bazýlarý canfezasezgin markasýna aitti. O yüzden ben de yeþil çay ekstresini oradan temin etmiþtim. solgar gibi markalar öneriliyor genelde fakat internette araþtýrdýðýmda birçok satýcýnýn bunu ciddi anlamda farklý fiyatlandýrdýðýný gördüðüm için güvenememiþtim. bir de bazý eczanelerde de bulunabiliyor yesil cay ekstresi.

Durum
    Msue - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Dr levent türk üroloji doktor rumu araþtýrdýmda öyle çýkýyor fatih Ýstanbul yazýyor yeri doðrumu

Durum
    Msue - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alýntý minding Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu doktor üroloji doktoru olarak çýkýyor yeri fatih Ýstanbul dogrumu

Durum
    34mavi3434 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bu hafta gittim kendisine muayene olmaya
    Levent bey Osmanbey metro duraðýna yakýn yeni açýlan AVM gibi yere taþýnmýþ. Solgar in yeþil çay ekstraktýni önerdi. Ýstersen ahcc kullanabilirsin dedi. Evet üroloji doktoru kendisi. Siðilleri hiç bekletme hemen gel dedi