Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 30 yaş üstü kadınlar

Durum
    Kubasinska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

30 yaş üstü kadınlar

Yirmili yaşlarla otuzlu yaşlar arasında hastalığın seyri, negatif olma süresi vs konusunda hayli farklılıklar olduğunu düşünüyorum. 30 yaş üstü kızkardeşlerim, bu başlık altında toparlanabilir miyiz acaba? Herkesin sürecini tek tek takip etmek pek mümkün olmuyor. Son zamanlarda okuduğum tüm negatif haberleri de yirmili yaşlardan gelince biraz kuruntulandım ben galiba.

Mart başında öğrendim pozitif olduğumu. Yüksek riskli tip 45 taşıyorum. Siğil yok. Smear temiz. Kolposkopi yapıldı, biyopsiye gerek duyulmadı. 6 ay sonra testler tekrarlanacak. Ahcc, bolca vitamin takviyesi, probiyotik ve deflagyn kullanımım devam ediyor. İki doz aşım tamamlandı

Durum
    Berree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: 30 yaş üstü kadınlar

Alıntı Kubasinska Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yirmili yaşlarla otuzlu yaşlar arasında hastalığın seyri, negatif olma süresi vs konusunda hayli farklılıklar olduğunu düşünüyorum. 30 yaş üstü kızkardeşlerim, bu başlık altında toparlanabilir miyiz acaba? Herkesin sürecini tek tek takip etmek pek mümkün olmuyor. Son zamanlarda okuduğum tüm negatif haberleri de yirmili yaşlardan gelince biraz kuruntulandım ben galiba.

Mart başında öğrendim pozitif olduğumu. Yüksek riskli tip 45 taşıyorum. Siğil yok. Smear temiz. Kolposkopi yapıldı, biyopsiye gerek duyulmadı. 6 ay sonra testler tekrarlanacak. Ahcc, bolca vitamin takviyesi, probiyotik ve deflagyn kullanımım devam ediyor. İki doz aşım tamamlandı
    Merhaba tanıdığım 3 kişi 35 in üstündeydi nerdeyse negatif oldular 2 3 sene önce hemde ahcc filan kullanmadan öyle bşy yoktu o zamanlar çünkü umutsuz olmayin lütfen 20 li yaşlarda cin3 bile olan var sizde yokmus be güzel

Durum
    Dytbuse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Berree Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba tanıdığım 3 kişi 35 in üstündeydi nerdeyse negatif oldular 2 3 sene önce hemde ahcc filan kullanmadan öyle bşy yoktu o zamanlar çünkü umutsuz olmayin lütfen 20 li yaşlarda cin3 bile olan var sizde yokmus be güzel
    Ben de 30 yaşındayım ama görenler 25 gösteriyorsun diyor umarım hpvde beni 25 sanar ) evet biraz renk katayım dedim çünkü, benim tablom epey renksiz hpv16 cin1 bakalım sonuç ne olacak…

Durum
    Dytbuse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Dytbuse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de 30 yaşındayım ama görenler 25 gösteriyorsun diyor umarım hpvde beni 25 sanar ) evet biraz renk katayım dedim çünkü, benim tablom epey renksiz hpv16 cin1 bakalım sonuç ne olacak…

Hpv16- cin1
    1. Doz aşı
    40. Gün Ahcc
    D vitamini zerdeçal kefir keçiboynuzu pekmezi yapıyorum diğer ayda propolis b12 magnezyum ekleyerek yavaş yavaş gitmeye calısıcam kendimce böyle oluşturdum rotayı, ara ara ekleyerek gitmek motive etti nedense,
    bir de iside hpv 14 fitil var 3 ay onu, 3 ay da defglyn kullanıcam. İside bu ay son, 3. Ay tamamlanıyor.
    Aşı artık 2. Doz 3. Doz degglyn derken ekimde hem test hem smeer.
    Doktor sadece smeer dedi, test 1. Yılda dedi. ama nedense pozitif düşünüyorum ekimde negatif olurum cin1 de gider gibi … bilmiyorum belki de olmayacağım ve yıkılacagım :/ kader kısmet

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Dytbuse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hahaha çok tatlısın 😃

Durum
    Tecrübeli Üye

20 yaş cin3 istisnadır diye düşünüyorum. 35 yaş üstü negatifler umut verici. Ben çok vitamin içiyorum ya doktor kontrolünde de değil açıkçası. Doğru zamanda içiyor muyum, birbirleriyle etkileşime giriyorlar mı hiç bilmiyorum. Bir tek demiri süt ürünü tükettiysem kahvaltıdan 2 saat sonra alıyorum o kadar. Sürekli de yeni bir şey ekliyorum. Bi zararı olur mu, sistemi zorluyor muyumdur acaba?

Bazen aslında çoktan negatife dönmüş olabileceğimi düşünüp tatlı bi huzurla doluyorum. İki ayda negatif olmak çok gerçekçi hahah. Umarım en kısa zamanda gider, çok geçmiş olsun. Sevgiler.

Durum
    AHDDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

44 yaşındayım. Tip 6'yı yendim. Tip 58 bir yıldır benimle Keşke daha önce d vitamini ve b12 değerlerime baktırıp rota oluştursaydım diyorum. AHCC kullanıyorum.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı AHDDM Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    44 yaşındayım. Tip 6'yı yendim. Tip 58 bir yıldır benimle Keşke daha önce d vitamini ve b12 değerlerime baktırıp rota oluştursaydım diyorum. AHCC kullanıyorum.
    Tip 6 ne kadar sürede gitti? Umarım en kısa sürede tip 58 de gider.

Durum
    GandalfTheGrey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Yaş 34 tip 18 cin 1 ile ben de aranıza katılmış bulunuyorum. AHCC, Imutor kompleks, çörek otu yağı, yeşil çay (2 kupa) ve Dvitamini alıyorum. Bu da yetmezmiş gibi femoflor testimde mantar, üreaplazma ve mikoplazma çıktı. Antibiyotik tedavisi gördüm, mantar hala devam ediyor. En yakın arkadaşımı da test olması konusunda uyardım ve maalesef o da tip 16 çıktı. Şimdi onun kolposkopi sonucunu bekliyoruz. Ben 1. Doz 9lu aşıdan oldum. 2. Doz yaklaşık 1 ay sonra. Şu an hedefim cin 1’i geriletmek, umarım buradaki herkes bu virüsü tamamen atlatır sağlığına kavuşur.

Durum
    Afitap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı GandalfTheGrey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaş 34 tip 18 cin 1 ile ben de aranıza katılmış bulunuyorum. AHCC, Imutor kompleks, çörek otu yağı, yeşil çay (2 kupa) ve Dvitamini alıyorum. Bu da yetmezmiş gibi femoflor testimde mantar, üreaplazma ve mikoplazma çıktı. Antibiyotik tedavisi gördüm, mantar hala devam ediyor. En yakın arkadaşımı da test olması konusunda uyardım ve maalesef o da tip 16 çıktı. Şimdi onun kolposkopi sonucunu bekliyoruz. Ben 1. Doz 9lu aşıdan oldum. 2. Doz yaklaşık 1 ay sonra. Şu an hedefim cin 1’i geriletmek, umarım buradaki herkes bu virüsü tamamen atlatır sağlığına kavuşur.
    Çok geçmiş olsun en yakın zamanda şifa bulursun. Cin1 için doktorlar genelde deflagyn öneriyor ama senin doktorun önermediyse yada diğer enfeksiyonlardan dolayı kullandığın bir şey varsa doktoruna sormanı tavsiye ederim.
    32 yaşındayım 5 yüksek riskli tip taşıyorum, smearda ascus çıktı kolposkopi sonucum temiz. ocak ayında belli oldu 6aydır ahcc ve 3 aydır deflagyn kullanıyorum. Deflagyn 3 kutu olarak önerdi doktorum şuan son 10 günüm kaldı. bu arada akıntım ve enfeksiyonum vardı doktor hpvden kaynaklı olmadyabileceğini söyledi ama deflagyn sayesinde akıntımında bittiğini düşünüyorum. bende 2doz 9lu aşımı oldum ağustosta 3.dozu yaptırcam.

Bu Konu için Etiketler