Sayfa 1 Toplam 8 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Allokin Alpha Hk

Durum
    l0laden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cool Allokin Alpha Hk

Merhaba yoldaşlar,

Forumu bittabi bayağı okudum, inceledim. Biraz münazara etmek için kayıt oldum. Bende de Yüksek Risk tiplendirmesi olmuştu, muhtemelen public bir ortamdan kaptım zira hayatımda olan insanların hiç birisinde bu arkadaş tespit edilmemişti. 3x60 Tablet Kinoko Gold AHCC kullandım, açıkcası sonrasında tiplendirme için bakmadım ama kriyo ve koter ile yaktırdığın 3-4 siğilden sonra herhangi bir siğil gözlemlemedim.

Forumda baktığım kadarıyla Allokin Alpha (Immun sistem modulatoru) hakkında pek bilgi yok. Bu Allokin, Rusya ve Ukrayna tarafında çok yaygın ve ciddi olarak kullanılan bir ilacımsı. 3x Injectiondan sonra herhangi bir tipte %95 civarı bir negatif oranı mevcut. Ben ilacı getirttim, ancak uygulatabilecek bir hemşire bulamadığım için duruyor, yakında süresi geçecek zaten. Önemli değil, ancak sizlerinde bilgisi olsun istedim.

Modern tıpta egemen olan, amerikan ve batı ilaç firmalarının Rusya ve o bölgeden gelecek herhangi bir tedavi yöntemini parlatmalarını beklemek zor tabii. Şuan mevcutta hem UKR da hem de RU'da bir çok klinikte, Allokin reçete ediliyor, 10-15 yıllık akademik bir geçmişi var bu maddenin.

Naçizane, AHCC'nin yanında böyle bir çözümün de olduğunu bilmenizi istedim. Ha bu arada HPV için enseyi çok fazla karartmaya gerek yok, gerçekte bu virüs'ün de ciddi ciddi kansere sebep olmadığını belirten bir çok yayın var.

Hepinize mutlu ve sağlıklı günler.

edit: Muhalif bir HPV yazısı: http://www.davidrasnick.com/HPV_file...20nonsense.pdf
    HPV ve diğer aşılardan dolayı hayatı biraz kararanlar: S.A.N.E. Vax, Inc. for SAFE Vaccinations - SaneVax, Inc.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Allokin Alpha Hk

Öyle bir başlık acıyosunuz ki uyguladınız ve yararlı oldugunu zannediyorum ama okudugumda maalesef öyle bişey yok

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

deneyip negatiflerseniz sonucu burda da paylaşabilir misiniz? gerçi şimdiye kadar ahcc veya bağışıklık sisteminizle negatiflemiş de olabilirsiniz.

bu arada, diğer partnerleriniz de belki size bulaştırdıktan sonraki evrede virüsü negatiflemiş olabilirler, ben şu ana kadar public bir ortamdan bulaşı literatürde tek bi case'de gördüm, o da ortak banyo suyu kullanımından ötürüydü. (yani aynı fıçı gibi şeye topluca girmişler de öyle bulaşmış)

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alkolin alpha hakkında yazılıp cizilmişti burada. Dogrudur ama çok bir bilgi yok, ben igneli seyleri biraz riskli görüyorum uygulayabilecek bir hemsire yok derken sanırım igne ile vücuda enfekte ediliyor, yan etkisi var mı bilmiyorum, var mı bildigin kadarıyla?

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öyle bir başlık acıyosunuz ki uyguladınız ve yararlı oldugunu zannediyorum ama okudugumda maalesef öyle bişey yok
    Merhaba,

Uygulamadım ama uygulayıp negatif olan insanları biliyorum. Ben başlığı farkındalık ve bilgi paylaşımı için açtım.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alkolin alpha hakkında yazılıp cizilmişti burada. Dogrudur ama çok bir bilgi yok, ben igneli seyleri biraz riskli görüyorum uygulayabilecek bir hemsire yok derken sanırım igne ile vücuda enfekte ediliyor, yan etkisi var mı bilmiyorum, var mı bildigin kadarıyla?
    Ben de genelde iğnelileri riskli görüyorum ancak, allokin'in yorumlarını ve geniş bir kullanıcı kitlesi olduğunu görünce, biraz güvendim. Firmanın sitesinde distribütörleri ve orjinal uygulama yapan klinikler olduğu yazıyor, oralardan bilgi almak lazım. Ben sadece UKR'de ilgili bir eczaneden gidip aldım. İzole bir kapta buz kompresorlerle getirdim, iğneyi yaptıracak bir tanıdığım olmadığı için kullanmadım. Belki yakında yaptırırım siğil tekrar ederse. Yeni bilgiler geldikçe de paylaşırım. Bu arada ilgili firma 'Online Consultation' tabında ilgili sorulara 1 saat içinde cevap veriyor, aynı saat dilimindeyiz. Aklınıza takılanları sorabilirsiniz eğer isterseniz.

Diğer bir nokta, gerçekten muhalif, HPV virüsünün herhangi bir geni baskılamadığı hatta bu tarz epidermik virüslerin böyle bir yetisi olmadığı ile ilgili bir kaç yazı vardı.
    What if HPV does NOT cause cervical cancer? - SaneVax, Inc.

Selamlar,

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı blackswan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deneyip negatiflerseniz sonucu burda da paylaşabilir misiniz? gerçi şimdiye kadar ahcc veya bağışıklık sisteminizle negatiflemiş de olabilirsiniz.

bu arada, diğer partnerleriniz de belki size bulaştırdıktan sonraki evrede virüsü negatiflemiş olabilirler, ben şu ana kadar public bir ortamdan bulaşı literatürde tek bi case'de gördüm, o da ortak banyo suyu kullanımından ötürüydü. (yani aynı fıçı gibi şeye topluca girmişler de öyle bulaşmış)
    Suyun temasıyla geçip geçmediğini bilmiyorum ama bir doktorun hpv'nin yüzey temasıyla geçebilmesi için oraya masaj gibi baskı uygulanan bir method ile temas etmiş olması lazım demişti. kimi kaynakta High Risk, kimi kaynakta Medium, kimisinde de belirsiz. Siğile neden olmuyor deniyor ama ben de oldu. İlginçtir

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı l0laden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suyun temasıyla geçip geçmediğini bilmiyorum ama bir doktorun hpv'nin yüzey temasıyla geçebilmesi için oraya masaj gibi baskı uygulanan bir method ile temas etmiş olması lazım demişti. HPV35 kimi kaynakta High Risk, kimi kaynakta Medium, kimisinde de belirsiz. Siğile neden olmuyor deniyor ama ben de oldu. İlginçtir
    Suan bizdede siğil yok ama virüs yok mu bilemiyoruz .belkide bu sekilde birinden bulasmıstır size de sigil yok ama tasıyıcı birisi.35 yüksek risk evet taramada yüksek risk olarak geciyordu .yüksek riskler genelde siğil yapmıyor .düşük riske de sahip olabilirsiniz demek oluyor bu

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Suan bizdede siğil yok ama virüs yok mu bilemiyoruz .belkide bu sekilde birinden bulasmıstır size de sigil yok ama tasıyıcı birisi.35 yüksek risk evet taramada yüksek risk olarak geciyordu .yüksek riskler genelde siğil yapmıyor .düşük riske de sahip olabilirsiniz demek oluyor bu
    Evet doğrusunuz, tarama kitlerinin belirli bir standardı var. CDC veya ilaç firmalarının yönlendirmelerine göre, tiplendiriyorlar. Örnek olarak, HPVX 3-5 CIN1,CIN2 ile gözlemlendiyse kesin bir durum var diyip HR yapıyorlar, belki de normal döngü de zaten o kişi CIN1 - CIN2 olacaktı. Çünkü yaşam tarzı dolayısıyla zaten bir çok insan öncül hücre değişimi yaşıyor. Düşük riske sahip(tim) muhtemelen, bir şekilde baskılandı. Hiç çılgınca siğil çıkarmadım zaten.

DNA testleri de yeterli hassasiyette değil ve eski bir enfeksiyona ait bir kalıntıyı bile işaret ediyor olabilir. False Positive oranları ile ilgili internette veya kitleri satan şirketlerde bir çok bilgi mevcut.

Demek istediğim, kendinizi kötü hissetmeyin. HPV, Gardasil ve Cervarix'in 15-16 yaşındaki kızlara bile yapılmasına, ücretsiz aşı takvimlerine girmesine ve dolayısıyla milyar dolarlık ihalelerin yapılmasına sebep oldu. Başka bir şey değil. Ha tabii insan yine de böyle bir virüse ev sahipliği yapmak istemiyor, o da ayrı bir konu

Prof. Dr. Ahmet Rasim Kucukusta >> HPV AŞISI UYGULAMALARI DURDURULMALIDIR-7
    Prof. Dr. Ahmet Rasim Kucukusta >> EN KOMİK ENDİKASYON: HPV AŞISINI PARASI OLAN KADIN YAPTIRSIN 8
    Prof. Dr. Ahmet Rasim Kucukusta >> RAHİM AĞZI KANSERİ VE AŞISI İLE İLGİLİ YANLIŞ BİLGİLENDİRME YAPILIYOR

Ahmet Rasim Küçükusta'nın HPV ile ilgili yazılarına bakabilirsiniz, en yakın olarak.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı l0laden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet doğrusunuz, tarama kitlerinin belirli bir standardı var. CDC veya ilaç firmalarının yönlendirmelerine göre, tiplendiriyorlar. Örnek olarak, HPVX 3-5 CIN1,CIN2 ile gözlemlendiyse kesin bir durum var diyip HR yapıyorlar, belki de normal döngü de zaten o kişi CIN1 - CIN2 olacaktı. Çünkü yaşam tarzı dolayısıyla zaten bir çok insan öncül hücre değişimi yaşıyor. Düşük riske sahip(tim) muhtemelen, bir şekilde baskılandı. Hiç çılgınca siğil çıkarmadım zaten.

DNA testleri de yeterli hassasiyette değil ve eski bir enfeksiyona ait bir kalıntıyı bile işaret ediyor olabilir. False Positive oranları ile ilgili internette veya kitleri satan şirketlerde bir çok bilgi mevcut.

Demek istediğim, kendinizi kötü hissetmeyin. HPV, Gardasil ve Cervarix'in 15-16 yaşındaki kızlara bile yapılmasına, ücretsiz aşı takvimlerine girmesine ve dolayısıyla milyar dolarlık ihalelerin yapılmasına sebep oldu. Başka bir şey değil. Ha tabii insan yine de böyle bir virüse ev sahipliği yapmak istemiyor, o da ayrı bir konu

Prof. Dr. Ahmet Rasim Kucukusta >> HPV AŞISI UYGULAMALARI DURDURULMALIDIR-7
    Prof. Dr. Ahmet Rasim Kucukusta >> EN KOMİK ENDİKASYON: HPV AŞISINI PARASI OLAN KADIN YAPTIRSIN 8
    Prof. Dr. Ahmet Rasim Kucukusta >> RAHİM AĞZI KANSERİ VE AŞISI İLE İLGİLİ YANLIŞ BİLGİLENDİRME YAPILIYOR

Ahmet Rasim Küçükusta'nın HPV ile ilgili yazılarına bakabilirsiniz, en yakın olarak.
    Ya evet bu aşı yapılmasın denilmesi benim aklımı çeliyor maddiyatı kenara bıraktım sırf bu yuzden bıle sureklı ıkılemde kalıp, zaten cınsel bırlıktelıgım olmadıgı ıcın de ''amaaan'' dıyerek erteliyorum. Bazı doktorlar yapılsın dıyor bazıları yapılmasın. Siz ne dusunuyorsunuz?

Bu Konu için Etiketler