Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 79 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Allokin Alpha Hk

Durum
    l0laden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Allokin Alpha Hk

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya evet bu aşı yapılmasın denilmesi benim aklımı çeliyor maddiyatı kenara bıraktım sırf bu yuzden bıle sureklı ıkılemde kalıp, zaten cınsel bırlıktelıgım olmadıgı ıcın de ''amaaan'' dıyerek erteliyorum. Bazı doktorlar yapılsın dıyor bazıları yapılmasın. Siz ne dusunuyorsunuz?
    Ahmet Rasim Bey'in yazılarına bakacak olursanız aklınızda bir fotoğraf netleşecektir. Başlığı ilk açtığımda yazdığım SaneVAX bağlantısı, amerika, avrupa ve latin amerika da aşı sebebiyle hayatı kararanlar üzerine kurulu

Temel görüş, zaten kendiliğinden bir şekilde immün sistemin yeneceği bir virüs için aşı'nın gereksizliği. Kaldı ki bilimsel olarak HPV'nin servikal kanser yaptığı ile ilgili bir kanıt yok. Sadece eşlik var. İstatistiklerde 10.000 hastadan sadece 1'tanesinin servikal kanser geliştirdiği yazıyor. Kararı size bırakmak lazım, kaldı ki varolan enfeksiyon da bir iyileşme göstertmemesi ve 5 yıllık bir periyodu kapsaması da aşının diğer bir handikapı.

AHCC ve Allokin Alpha bunlar arasında en masumu bana göre. Allokin bile şüphe uyandırıyor ama ahcc asla

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı l0laden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet Rasim Bey'in yazılarına bakacak olursanız aklınızda bir fotoğraf netleşecektir. Başlığı ilk açtığımda yazdığım SaneVAX bağlantısı, amerika, avrupa ve latin amerika da aşı sebebiyle hayatı kararanlar üzerine kurulu

Temel görüş, zaten kendiliğinden bir şekilde immün sistemin yeneceği bir virüs için aşı'nın gereksizliği. Kaldı ki bilimsel olarak HPV'nin servikal kanser yaptığı ile ilgili bir kanıt yok. Sadece eşlik var. İstatistiklerde 10.000 hastadan sadece 1'tanesinin servikal kanser geliştirdiği yazıyor. Kararı size bırakmak lazım, kaldı ki varolan enfeksiyon da bir iyileşme göstertmemesi ve 5 yıllık bir periyodu kapsaması da aşının diğer bir handikapı.

AHCC ve Allokin Alpha bunlar arasında en masumu bana göre. Allokin bile şüphe uyandırıyor ama ahcc asla
    Valla şöyle söyliyim başka suplementlarda var mcorilous muydu neydı onun gibi, hatta bı ara forumda 2 kişi kanser ilacı kullanarak yenmeye calısıyordu biz yapmayın etmeyin dedik yan etkisi cokmus cunku ve ufak ufak yan etkisini yasadıkları oldu cunku. Yine de sonuc alamadılar. Hpv zaten vucuttan zor atılan bir şey, biraz sabır gerek. Ve bu yolda ben asıl forum için değil, KENDİM için en iyisini arastırdım ve ahcc olduguna emın oldum, ne yan etkisi var, ne bir şeyi, alkol almadan önce bile kullandıgım oldu. Hiçbir şey olmadı. İgne filan da degil, bir tür kötü belirtiler göstermez.. Benim yolum bu ve ahcc yi hep tavsiye ediyorum. Sen de zaten biraz kullanmıssın ama cok az miligram kullanmıssın, etkili mi oldu ne ona ragmen..

Aşı konusunda evet ya, zaten bundan sonra seçici olucaz bence hepimiz, yani ilişkilerimiz olucak ama her ilişkimiz oldugu kişiyle birlikte olmayacagız bence, en azından ben öyle yapacağım. Artık sonrası kısmet..

Durum
    Kıdemli Üye

Evet biraz az kullandım. AHCC candır, sağlıklı yaşam, kefir, antioksidan... Bunlar hep önemli.

Valla şöyle söyliyim başka suplementlarda var mcorilous muydu neydı onun gibi, hatta bı ara forumda 2 kişi kanser ilacı kullanarak yenmeye calısıyordu biz yapmayın etmeyin dedik yan etkisi cokmus cunku ve ufak ufak yan etkisini yasadıkları oldu cunku. Yine de sonuc alamadılar. Hpv zaten vucuttan zor atılan bir şey, biraz sabır gerek. Ve bu yolda ben asıl forum için değil, KENDİM için en iyisini arastırdım ve ahcc olduguna emın oldum, ne yan etkisi var, ne bir şeyi, alkol almadan önce bile kullandıgım oldu. Hiçbir şey olmadı. İgne filan da degil, bir tür kötü belirtiler göstermez.. Benim yolum bu ve ahcc yi hep tavsiye ediyorum. Sen de zaten biraz kullanmıssın ama cok az miligram kullanmıssın, etkili mi oldu ne ona ragmen..

Aşı konusunda evet ya, zaten bundan sonra seçici olucaz bence hepimiz, yani ilişkilerimiz olucak ama her ilişkimiz oldugu kişiyle birlikte olmayacagız bence, en azından ben öyle yapacağım. Artık sonrası kısmet..

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Evet biraz az kullandım. AHCC candır, sağlıklı yaşam, kefir, antioksidan... Bunlar hep önemli.
    soğan, sarımsak'ı da unutmayalım en buyuk antioksidanlar da onlar Maşallah sen bayagı kapmışsın hpv karşı savaşma yiyeceklerini

Durum
    Kıdemli Üye

Çok büyük bir zamanı hem yerli hem de yabancı kaynakları okumakla geçirdim. Sağlıklı yaşamak için biraz da bahane oldu açıkcası.

soğan, sarımsak'ı da unutmayalım en buyuk antioksidanlar da onlar Maşallah sen bayagı kapmışsın hpv karşı savaşma yiyeceklerini

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Evet doğrusunuz, tarama kitlerinin belirli bir standardı var. CDC veya ilaç firmalarının yönlendirmelerine göre, tiplendiriyorlar. Örnek olarak, HPVX 3-5 CIN1,CIN2 ile gözlemlendiyse kesin bir durum var diyip HR yapıyorlar, belki de normal döngü de zaten o kişi CIN1 - CIN2 olacaktı. Çünkü yaşam tarzı dolayısıyla zaten bir çok insan öncül hücre değişimi yaşıyor. Düşük riske sahip(tim) muhtemelen, bir şekilde baskılandı. Hiç çılgınca siğil çıkarmadım zaten.

DNA testleri de yeterli hassasiyette değil ve eski bir enfeksiyona ait bir kalıntıyı bile işaret ediyor olabilir. False Positive oranları ile ilgili internette veya kitleri satan şirketlerde bir çok bilgi mevcut.

Demek istediğim, kendinizi kötü hissetmeyin. HPV, Gardasil ve Cervarix'in 15-16 yaşındaki kızlara bile yapılmasına, ücretsiz aşı takvimlerine girmesine ve dolayısıyla milyar dolarlık ihalelerin yapılmasına sebep oldu. Başka bir şey değil. Ha tabii insan yine de böyle bir virüse ev sahipliği yapmak istemiyor, o da ayrı bir konu

Prof. Dr. Ahmet Rasim Kucukusta >> HPV AŞISI UYGULAMALARI DURDURULMALIDIR-7
    Prof. Dr. Ahmet Rasim Kucukusta >> EN KOMİK ENDİKASYON: HPV AŞISINI PARASI OLAN KADIN YAPTIRSIN 8
    Prof. Dr. Ahmet Rasim Kucukusta >> RAHİM AĞZI KANSERİ VE AŞISI İLE İLGİLİ YANLIŞ BİLGİLENDİRME YAPILIYOR

Ahmet Rasim Küçükusta'nın HPV ile ilgili yazılarına bakabilirsiniz, en yakın olarak.
    Evet bu yazıyı bende önermiştim zaten en basında kendisine bakılması gerektiğini düşünüyorum prof zaten ve mantıklı geliyor bana da dedigi seyler eski konularda olması şazım

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet bu yazıyı bende önermiştim zaten en basında kendisine bakılması gerektiğini düşünüyorum prof zaten ve mantıklı geliyor bana da dedigi seyler eski konularda olması şazım
    Kendileri, Canan Karatar, Ümit Aktaş, Yavuz Dizdar gibi günümüzün muhalif doktorları, endüstriye teslim olmamış olanlardan.

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

l0laden, belki banyo esnasında temas olmuştur ben de direkt sudan geçtiğini çok düşünmüyorum ama kim bilir

bu arada, bir arkadaşımda gardasil vurulmasına rağmen tip 6 olmuştu, siğil çıkarmamıştı ama. belki 5 sene geçerlilik mevzusudur diye düşünmüştük onda da, sanırım lisede vurulmuş aşıyı.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı blackswan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    l0laden, belki banyo esnasında temas olmuştur ben de direkt sudan geçtiğini çok düşünmüyorum ama kim bilir

bu arada, bir arkadaşımda gardasil vurulmasına rağmen tip 6 olmuştu, siğil çıkarmamıştı ama. belki 5 sene geçerlilik mevzusudur diye düşünmüştük onda da, sanırım lisede vurulmuş aşıyı.
    Haklısın olabilir, aşı olayı biraz tuzak maalesef. 150'den fazla tipi olan bir şey için 4-9 Tipinden koruyoruz demek biraz umut tacirliği biraz kumar.

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Haklısın olabilir, aşı olayı biraz tuzak maalesef. 150'den fazla tipi olan bir şey için 4-9 Tipinden koruyoruz demek biraz umut tacirliği biraz kumar.
    kesinlikle öyle.

Bu Konu için Etiketler