Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Artık dayanamiyorum

Durum
    Kubasinska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Artık dayanamiyorum

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben seni kadin zannediyordum portakal 😂
    hahaha ben de ✋

Durum
    melina17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben bu tip başlıklar görünce üzülüyorum. Ben bir hata yaptım, cesaretle bir şeyler yaptım demek kusura bakmayın ama bana çok üzücü geliyor. Burada olduğuna göre sağlıklı bir yetişkinsiniz cinsellik yaşamak bir hata değildir, yetişkinler için sağlıklı da bir şey. Korunmamak, özellikle geçmişini bilmediğin birisi ile korunmamak bir risktir ama şöyle düşün uçurumdan atladın ve kolun sıyrıldı, buna da dikiş atıldı o dikiş ama birkaç ay ama bir iki yıla kaynayacak ve görünmeyecek; öledebilirdin, daha kötü şeyler de olabilirdi HIV de kapabilirdin, ki onda bile sağlık bakanlığı takibindeki ilaçlarla 6 ay gibi bir sürede bulaştırıcılığın da virüsün vücuttaki etkinliği de baskılanıyor ve uzun sağlıklı ömür yaşayabiliyorsun. Hepimiz kaygılandık, hepimiz korktuk farkındayım ama kontrol altında ve geçici bir virüs ile, iki tane cahil, öğretim almış ama kendisini eğitememiş insanın kafa yapısı ile kendimizi kasmayalım yazık ederiz güzelim ömrümüze

Durum
    HpvSoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Olayı tam olarak anlatabılmem mumkun degıl ama oledebılırdın hıv de olabılırdın dıyorsunuz evet tam olarak boyleydı bende o anda zararın neresınden donersem kardır gıbı davrandım.Acıklayamam tam anlamıyla ama panıge kapılıp o anda bu sekılde bunu kapacagımı yuksek ıhtımal bıle bıle kaptım aslında o anda.Hayır deyıp gıtmek ısteseydım belkıde olecektım gercekten.Cok zor bır durumda kaldım bunu anlatabılmem mumkun degıl ama sız sız olun tanımadıgınız ınsanlarla asla bır sey yasamayın.

Durum
    melina17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı HpvSoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olayı tam olarak anlatabılmem mumkun degıl ama oledebılırdın hıv de olabılırdın dıyorsunuz evet tam olarak boyleydı bende o anda zararın neresınden donersem kardır gıbı davrandım.Acıklayamam tam anlamıyla ama panıge kapılıp o anda bu sekılde bunu kapacagımı yuksek ıhtımal bıle bıle kaptım aslında o anda.Hayır deyıp gıtmek ısteseydım belkıde olecektım gercekten.Cok zor bır durumda kaldım bunu anlatabılmem mumkun degıl ama sız sız olun tanımadıgınız ınsanlarla asla bır sey yasamayın.

Hiçbir şekilde ölmezdin öncelikle Bak doktora gitmişsin artık kontrol altındasın. Kaldı ki bu forumda da çevremde de hpvyi eşinden alan o kadar fazla insan var ki. Bundan sonrasına kulağına küpe olur, öncesinde değiştirebileceğin bir şey yok. Kendini suçlama, geleceğe odaklan. Bu hastalıkta bence en önemli şey rahat olmak ve stres yapmamak, travma yaratmamak. Ama eğer bundan sonra da dikkat etmezsen, kendine iyi bakmazsan, kontrollerini yaptırmazsan kendine zarar vermeye devam edersin

Durum
    Portakal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Kubasinska Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahaha ben de ✋
    Sürecim de belirttim erkek olduğumu . He onu okumadıysanız nerden kız olduğuna vardınız merak ettim doğrusu 😂

Nick ise portakal en sevdiğim meyvedir

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Dytbuse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de evliyim 3. Doz aşımı olana kadar cinsel perhiz verdik malum doktorlar eşim varken ‘ gerek yok cinsel perhize’ dediler. Ben de şuan kafamda 7 ay var diye bu konuyu sorun etmedim ama 7. Ay sonra sürem bitiyor, umarım o süre sorunda test vericem düzelirim, ama dediğiniz gibi cinsel perhiz bence de çok önemli.

Test verdikten sonra bu sorumla zaten buradaki arkadaşları meşgul edeceğim gibi :// Hpv canımızı o kadar çok sıkılıyor ki sorunları sıraya koyup, sırası gelmeyenlere takılmıyoruz. Benim Şuan canımı sıkan şey süre:/ 3 yıl diyince, test sonucunuzu buraya da yazarsınız bakalım ahcc gerçekten etkili mi
    İyi geceler,
    Benim 8. Ay da düğünüm var.nişanlım ile birlikte 2. Doz gardasil 9 olduk 3. Doz da olacağız. Canını sıkan şey olmasın. İse çünkü ben yapılmaması gereken en önemli detayı yapmışım .

Senin böyle sorunun yoksa dert edilecek. Şe şey wwwhbejnn

Durum
    Kıdemli Üye

Uykuya dalmak üzere olduğum için cümlelerin sonunu getirememişim. 😂😂
    Şunu demek istedim son cümle de: eğer ki forumda epilasyon seçimi olarak yanlış şeyler yaparsan, veya cinsellik konusunda rahat hala davranıp devam edersen bu evre de ne destek alırsan al süreç uzarda gider.

Bende 2 yıl boyunca jilet kullandım sürecim uzadı bu yüzden. 2 senemi sıfır görüp Ahcc başladığım ve jilet bıraktığım vakti baz alıp 7 8 ay olmuş oluyor. Ve bu durum da 1 kere bile siğil oluşumum yok kanıtsa kanıt

Testimi kendi konum da yardımcı olsun diye sürekli edit halindeyim zaten merak etmeyin paylaşacağım onu da

Durum
    Kubasinska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Portakal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürecim de belirttim erkek olduğumu . He onu okumadıysanız nerden kız olduğuna vardınız merak ettim doğrusu 😂

Nick ise portakal en sevdiğim meyvedir
    Hiçbir dayanağım yok, verdiğin cevaplardan öyle hissettim diyelim. 😃 Hikayeni de okumayınca tabi. C vit lazım seversin elbet

Durum
    Afitap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı HpvSoru Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Bu kadar stres yapma atlatabileceğin bir virüs. Sadece hayır deseydim ölebilirdim cümleni anlamadım. Zorla bir şey yaşadıysan bu virüsten çok çok başka bir şey. Konu hakkında şikayette bulunmanı öneririm.