Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv ve hostes olmak

Durum
    hayallamya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hpv ve hostes olmak

Değerli dostlar merhabalar, ben hpvliyim ve yaklaşık 1 sene sonra hostesliğe başlamak istiyorum. Çevremden tanıdıklarım aracılığıyla duyduklarım uyku düzeninin olmamasından, sürekli havada olmaktan, ilk birkaç ay hoş geleceğinden ve de en önemlisi düzen olmadığından dolayı bağışıklığının düşeceğinden bahsettiler ilk başta. Forumda hpv ve hostes olanlar var mı? Yaşamları nasıl geçiyor? Ya da çevresinde bu konuyla alakalı duyduğu gördüğü olan varsa bahsedebilir mi? Hayatım boyunca ahcc kullanmam gerekir mi bu mesleği yapacaksam? Her bilgi, her mesaj benim için çok çok değerli. Şimdiden teşekkür ederim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv ve hostes olmak

Bu düzensizlik tek etken değil, birde hpv ömür boyu vücutta kalmıyor. mesleğinizi dogrudan etkileyecek bir şey oldugunu sanmam. Bağışıklığınız meslek dolayısıyla düşmeye meyilli ise siz de yükseltecek takviyeler alırsınız, destek ürünleri var. Hayatınız boyunca ahcc kullanmanız gerekmeyecek cunku hpv ömür boyu kalmıyor

Durum
    gezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

1 sene sonra başlayacağım dediğin için erken 20li yaşlarda olduğunu düşünüyorum. O yaşlarda düzensiz hayat tarzında bile 6 ayda bunu vücuttan atan var.

Durum
    Tecrübeli Üye

Selam Arya, aslında evet ben bunu elbet atlatacağım ama bağışıklık düşüşünde nüksedebiliyormuş okuduklarım kadarıyla, ondan dolayı ahccyi sürekli kullanmam gerekir mi konusunu merak etmiştim, takviyeyi tabi ki hep kullansam daha iyi

Durum
    Tecrübeli Üye

Selam gezgin, doğru bir tahmin yaptın 21 yaşındayım. Stres faktörünü minimumda tutmakla beraber sağlıklı, takviyeli, düzenli yaşam stilini tamamen oturttum(kaçamaklar kaçınılmaz bazen tabii). Ben de umuyorum ki en kısa sürede, 6 ay içinde onu yok edeceğim, iççinden geçicem

Durum
    Admin

Alıntı hayallamya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam Arya, aslında evet ben bunu elbet atlatacağım ama bağışıklık düşüşünde nüksedebiliyormuş okuduklarım kadarıyla, ondan dolayı ahccyi sürekli kullanmam gerekir mi konusunu merak etmiştim, takviyeyi tabi ki hep kullansam daha iyi
    Hpv vücuttan atılıyor. Bak ben atalı 6 yıl olacak 2023 ekim başında. Bu zamana kadar bağışıklığım düşmedi mi sence? Çok kez düştü, hasta oldum vs. ama siğil çıkmadı ama hpv tekrarlamadı. o yüzden içini ferah tutup olumlu düşün

Durum
    Tecrübeli Üye

Evet evet hasta psikolojisinden çıkmaya başladım iyice, takviyeler vs. İlk öğrendiğimde ben de çökmüştüm çünkü o kadar çok bilgi var ki. Sakinliği koruyabilmek çok önemli. Varlığınıza teşekkürler🤍

Durum
    Admin

Alıntı hayallamya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet evet hasta psikolojisinden çıkmaya başladım iyice, takviyeler vs. İlk öğrendiğimde ben de çökmüştüm çünkü o kadar çok bilgi var ki. Sakinliği koruyabilmek çok önemli. Varlığınıza teşekkürler🤍
    rica ederiz ne demek yardımcı olabildiysek