Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sonunda tip18 negatif

Durum
    Theodoranin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sonunda tip18 negatif

Herkese merhaba arkadaşlar 😊
    Pozitif sonucumu aldığımdan beri aklımdaki soruları sormak için ara sıra uğrayıp konu aciyordum ve benim gibi olan çoğu kişinin daha sonra dönüp negatif olduğunu belirtmemesinden şikayetçi arkadaşlar vardı. "Bu insanlara ne oluyor niye sonucu bildirmiyorlar" ben de dahil herkesin aklındaki soru işaretlerinden bir tanesi olduğu için sevincimi paylaşmak istedim. Aslında kendi açtığım konulara yazacaktım ama bulamadım onları ve gelişmeleri merak eden isimler vardı gerçekten. Tam 1 yıl sonra tip 18 den kurtuldum arkadaşlar mutluluktan ağladım diyebilirim. Biz çok şanslıyız erkenden durumumuzu farkına vardık ve burdaysaniz siz de mücadele ediyorsunuz demektir. Eğer benim gibi siğil yapmayan ama yuksek riskli bir tiple pozitif olduysaniz hiçbir belirti vermediği için tesadüfen öğreniyorsunuz pozitif oldugunuzu. Virusu tasidigim halde haberim olmasaydi belki seneler sonra daha kötü senaryolar yasayacaktim. Çok şanslıyız yani.. Hatta ben teşekkür ediyorum bu virüse beni sağlıklı yaşamla tanıştırdığı için. Hayatımı değiştirdiği için. Bu sevinci şu an mücade eden herkes elbet birgün yaşayacak. Herkesin en kısa sürede yaşamasını ümit ediyorum 💕💕

Durum
    atlatıcaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Sonunda tip18 negatif

Negatif çıkmanıza çok sevindim. Darısı geride kalanların bizlerin başına diyelim Testleri ne aralıklarla nerede yaptırdığınızı paylaşabilir misiniz?

Durum
    Yeni Üye

Testler Bursada özel bir kadin dogum doktorunun muayenehanesinde yapıldı. Geçen sene nisan ayında ilk kez öğrenmiştim. Smear de ascustu. Sonrasında kolposkopi yaptıramadım maddi durumdan dolayı 🙁 takip edelim dedik doktorumla. Biraz Allaha emanet sağlıklı beslenerek aylar geçti. Bu şubatta tekrar test vermeye gittim. Sadece smear bakıldı -temiz çıktı- hpv için tam 1 yıl geçmesini bekleyelim dedi doktor ve tam 1 yıl sonrasında negatifim 😊

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ahcc kullandiniz mi deflagyn kullandiniz mi sigara kullaniyor musunuz bu surecte es ya da sevgilinizle cinsellik devam etti mi o da negatif oldumu gibi sorularida cevaplar misiniz? Gecmis olsun darisi bize

Durum
    Yeni Üye

Kötü örnek olmak istemem ama malesef çok uğraşsam da sigarayı bırakamadım 3-4 gün ara verebildim. En azından azaltmaya çalıştım. Yine malesef ahcc de alamadım, benim bütçemi aştı. Ailemle de paylaşabildiğim bir konu değildi tamamen tek başımaydım. İmkanım olsaydı ahcc kullanırdım tabi ki. Onun yerine farklı takviyeler doğal besinler tercih ettim

Durum
    Kubasinska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Şahane bi haber. Çok geçmiş olsun.

Durum
    Yeni Üye

Deflagyn hakkında çok bilgim yok cin durumlarında kullanılmıyor muydu? Bende cin yoktu ascus vardı doktorum da hiç önermedi kullanmadım. Sevgili konusuna gelirsek ben erkek arkadaşımla ayrıldıktan sonra öğrendim pozitif olduğumu. Onu da bilgilendirdim sende de var muhtemelen diye. O kendinde bir şey olmadığını iddia etti yakın zamanda üroloji doktoruna gösterdiğini vs vs.. evet bazen görünmeyebiliyor. Erkekler ve bazı doktorların bu konuda çok rahat olmaları beni aşırı sinirlendiriyor. Kendisinde en fazla siğil olacak ama bunu umursamadan birlikte oldugu kadinin kanser olmasina sebep olabilir 🤦*♀️ yani onun hakkında bilgim yok şu an ne yapıyor, ikna oldu mu, tedavi oldu mu, pozitif mi negatif mi bilmiyorum.. Cinsellik hiç olmadı negatife dönene kadar cinsellige kapadım kendimi. Hatta evlenene kadar da olmayabilir artık travma oldu çünkü cinsel yolla bulasabilecek her türlü hastalığa karşı aşırı huyluyum 😄 Bu süreçte özellikle ilişkilere kapamadim kendimi ama denk gelmedi diyelim. Sade 2 ay süren bir ilişkim oldu. Tüm odağımı kendime verdiğim için olabilir. Artık piyasaya dönüyorum tabi 😂

Durum
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim. Herkesin atatmasını diliyorum en kısa sürede

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Theodoranin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deflagyn hakkında çok bilgim yok cin durumlarında kullanılmıyor muydu? Bende cin yoktu ascus vardı doktorum da hiç önermedi kullanmadım. Sevgili konusuna gelirsek ben erkek arkadaşımla ayrıldıktan sonra öğrendim pozitif olduğumu. Onu da bilgilendirdim sende de var muhtemelen diye. O kendinde bir şey olmadığını iddia etti yakın zamanda üroloji doktoruna gösterdiğini vs vs.. evet bazen görünmeyebiliyor. Erkekler ve bazı doktorların bu konuda çok rahat olmaları beni aşırı sinirlendiriyor. Kendisinde en fazla siğil olacak ama bunu umursamadan birlikte oldugu kadinin kanser olmasina sebep olabilir 🤦*♀️ yani onun hakkında bilgim yok şu an ne yapıyor, ikna oldu mu, tedavi oldu mu, pozitif mi negatif mi bilmiyorum.. Cinsellik hiç olmadı negatife dönene kadar cinsellige kapadım kendimi. Hatta evlenene kadar da olmayabilir artık travma oldu çünkü cinsel yolla bulasabilecek her türlü hastalığa karşı aşırı huyluyum 😄 Bu süreçte özellikle ilişkilere kapamadim kendimi ama denk gelmedi diyelim. Sade 2 ay süren bir ilişkim oldu. Tüm odağımı kendime verdiğim için olabilir. Artık piyasaya dönüyorum tabi 😂
    Tesekkur ederim cevabiniz icin

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Theodoranin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba arkadaşlar 😊
    Pozitif sonucumu aldığımdan beri aklımdaki soruları sormak için ara sıra uğrayıp konu aciyordum ve benim gibi olan çoğu kişinin daha sonra dönüp negatif olduğunu belirtmemesinden şikayetçi arkadaşlar vardı. "Bu insanlara ne oluyor niye sonucu bildirmiyorlar" ben de dahil herkesin aklındaki soru işaretlerinden bir tanesi olduğu için sevincimi paylaşmak istedim. Aslında kendi açtığım konulara yazacaktım ama bulamadım onları ve gelişmeleri merak eden isimler vardı gerçekten. Tam 1 yıl sonra tip 18 den kurtuldum arkadaşlar mutluluktan ağladım diyebilirim. Biz çok şanslıyız erkenden durumumuzu farkına vardık ve burdaysaniz siz de mücadele ediyorsunuz demektir. Eğer benim gibi siğil yapmayan ama yuksek riskli bir tiple pozitif olduysaniz hiçbir belirti vermediği için tesadüfen öğreniyorsunuz pozitif oldugunuzu. Virusu tasidigim halde haberim olmasaydi belki seneler sonra daha kötü senaryolar yasayacaktim. Çok şanslıyız yani.. Hatta ben teşekkür ediyorum bu virüse beni sağlıklı yaşamla tanıştırdığı için. Hayatımı değiştirdiği için. Bu sevinci şu an mücade eden herkes elbet birgün yaşayacak. Herkesin en kısa sürede yaşamasını ümit ediyorum 💕💕
    Çok sevindim adınıza gerçekten kendim negatif olmuş gibi . Hayırlı olsun. Yaşınız kaçtı acaba? Bir de sigara gğnde kaç içerdiniz? Sanırım stres çok yapmadınız ve kolayca atlattınız. Son olarak, kaç tipe baktırdınız?