Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 6 yıl sonra siğil

Durum
    adamsmith - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: 6 yıl sonra siğil

Belki de dediğiniz gibidir. Ben öyle olmasını ve ahcc gibi desteklerle bunu atlatıp geride bırakmayı her şeyden çok isterim. Bu süreçte jilet de kullandım ama siğil çıkarmadım. (Belki de çok küçük siğilleri fark etmedim) Yaptığım bir araştırmada tip 62 nin uzun süre kalıcı olabildiğini duydum. Yine de latent dahi olsam azınlıktayım. Kimsenin moralini bozmasına gerek yok. Şu an tek dileğim bu hastalığa bir çare bulunması.

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı adamsmith Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki de dediğiniz gibidir. Ben öyle olmasını ve ahcc gibi desteklerle bunu atlatıp geride bırakmayı her şeyden çok isterim. Bu süreçte jilet de kullandım ama siğil çıkarmadım. (Belki de çok küçük siğilleri fark etmedim) Yaptığım bir araştırmada tip 62 nin uzun süre kalıcı olabildiğini duydum. Yine de latent dahi olsam azınlıktayım. Kimsenin moralini bozmasına gerek yok. Şu an tek dileğim bu hastalığa bir çare bulunması.
    ben inanıyorum yapabiliriz ya. atlatıcaz gerekenleri yapıp. belki de bağışıklıgınız spor vs den güclü kalmıştır ama yenecek kadar değil. siğil çıkartmıcak kadar ya da cıkmıştır mikrodur vs bilinmez. Latent kalsa da bulaşsız sonsuza kadar dendi grupta biri bilimsel bi şey paylaşmıştı. ama ilgilenmiyorum açıkçası. Negatif yazıısını görmek tek temennim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı adamsmith Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    er ya da geç bitecek bunu unutmayın, bu size güç verir

Durum
    Yeni Üye

Merhabalar durum güncellemesi yapayım dedim. Psikolojik olarak çok zor günler geçiriyorum. Uzun süredir bende olması beni korkutuyor. Makat bölgesine bulaştı mı boğazımda var mı? Latent mi? Atlatabilecek miyim? Uzun süredir taşıdığıma göre kanser olur muyum? Boğazımda yanma, ağrı var yumuşak damakta pıtırcıklar boğazımda da minik sivilce gibi kırmızı noktalar var. Boğaz reflüsü olıyor Kbbye gittim iki kere ikisi de bir şey yok dedi. Sonra kan tahlilimde crp yüksek çıktı. Doktor viral enfeksiyon diye ilaç verdi.

Durum
    Yeni Üye

Bunun yanında genital bölgede görününür siğil kalmadı. Levent Beyden randevu aldım. Muayene olup PDT yaptıracağım. Negatif olup bu hastalıktan kurtulmak için neler vermezdim. Kız arkadaşım da çok korkuyor. Ayrıca deli gibi araştırma yapıyorum. Değişik tedaviler ve terapötik aşılar var. Ama tamamen kurtulmak için ulaşılabilir bir tedavi yok. Bir de daha önce ücretsiz anonim hiv testi yapan bir yerde ilişkiden bir yıl sonra test yaptırdım. Hızlı kitle yapmışlardı. Negatif çıktı. Yine kuruntu yapmaya başladım. Bu stresle umarım hastalığı yenerim. Sizlere ve kendime sağlıklı günler diliyorum.

Bu Konu için Etiketler