Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv pozitif + ascus = kolposkopi

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv pozitif + ascus = kolposkopi

Eşim kendine çok bakar benden bulaştı demişsiniz. Lütfen öyle düşünmeyin bunu bilemeyiz. Kendine bakmak ile alakalı bir durum değil inanın. Cinsel yolla geçen bir hastalık bu. Belki eşinizde vardı yıllarca uyudu bu virüs ve bağışıklığı düştü bulaştırıcılığı oldu ya da sizde vardı uyandı vs. Kendinizi suçlamayın asla. Ne kadar evlisiniz ki ? Eşiniz ilkiniz ise %100 eşinizden zaten.

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Purplecrystal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eşim kendine çok bakar benden bulaştı demişsiniz. Lütfen öyle düşünmeyin bunu bilemeyiz. Kendine bakmak ile alakalı bir durum değil inanın. Cinsel yolla geçen bir hastalık bu. Belki eşinizde vardı yıllarca uyudu bu virüs ve bağışıklığı düştü bulaştırıcılığı oldu ya da sizde vardı uyandı vs. Kendinizi suçlamayın asla. Ne kadar evlisiniz ki ? Eşiniz ilkiniz ise %100 eşinizden zaten.
    Hpv sadece ve sadece cinsel yolla bulasir. Esinizden once sizin ya da onun eski iliskisinden gelmis.
    Prezarvatif korumaz
    Negatife en kisa cinsel iliskiyi keserek ulasirsiniz. Doktora sorsaniz korunarak devam edin der. Tecrube okumak isterseniz forumda bu sekilde negatife donemeyen sureci cok uzatan onlarca kisi var

Durum
    Yeniogrendim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Question Cevap: Hpv pozitif + ascus = kolposkopi

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpv sadece ve sadece cinsel yolla bulasir. Esinizden once sizin ya da onun eski iliskisinden gelmis.
    Prezarvatif korumaz
    Negatife en kisa cinsel iliskiyi keserek ulasirsiniz. Doktora sorsaniz korunarak devam edin der. Tecrube okumak isterseniz forumda bu sekilde negatife donemeyen sureci cok uzatan onlarca kisi var

haklısınız benden yada ondan ilişkiyi kesmek lazım.... bayağı okudum prezervatif korumuyormus. bagisikligina bayağı dikkat eder dedim sigillerinide kontrol et. çıkarsa yaktiririz aşı konusunaben sıcak bakmıyorum ama ahcc ve vajinal fitil, immun deneyecegim. umarım en kısa sürede negatif alirim .

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Prezarvatif korumaz
    @Şaşkın'a kesinlikle katılıyorum, doktoru siğil yoksa devam edin cinselliğe dediği için, veya korunun yeterli olur dediği için (halbuki kesinlikle yeterli olmaz) hpv'yi vücuttan atma süreci uzayan çok kişi var.

Durum
    Yeniogrendim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

malsef gittim devlet hastanesi tipleme yapmiyor . 16 ve 18 haric diğer çıkmış. doktor kolposkopiyi tedbir amaçlı öneriyorum dedi. insallah güzel sonuçlar çıkar.

hatta hpv pozitif kolposkopiden sonra negatif çıkabilir dedi