Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aşınızı nerde olmuştunuz İstanbul içi?

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Aşınızı nerde olmuştunuz İstanbul içi?

Alıntı eyestil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siğiller ortaya cıktı yaktırdım, aşı olsam işe yarar mı hala ? Erkekler için faydalı mı acaba
    Bence geriletmede işe yaradığını düşünüyorum bir kaç yerde okumuştum. Ben aşı olalı 16 gün oldu siğillerim yaktırmama rağmen sürekli çıkıyor umarım zamanla faydasını görürürüm. Birde sadece siğillerinizi geriletmek için değilde kendiniz ve karşı partleriniz için aşı olmanızı tavsiye ederim.

Durum
    Tina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Benim aşı sürecim yeni bitti. 4’lü olanı almıştım. 750-900-1200’e aldım. Eczane acilin karşısında ve hemen reçete yazıp enjeksiyona yolluyorlar zaten. Kesinlikle aşı olun, belli tiplere karşı koruyor ama etkili 6 ayda tip 18 yok oldu ama bu sefer diğer tipler (31-33…) olmuş. Cinselliğe tedavim bitene kadar ara verdim. Kolposkopiler temiz ve hiç bir zaman da siğil olmadı.

Durum
    Dytbuse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Tina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim aşı sürecim yeni bitti. 4’lü olanı almıştım. 750-900-1200’e aldım. Eczane acilin karşısında ve hemen reçete yazıp enjeksiyona yolluyorlar zaten. Kesinlikle aşı olun, belli tiplere karşı koruyor ama etkili 6 ayda tip 18 yok oldu ama bu sefer diğer tipler (31-33…) olmuş. Cinselliğe tedavim bitene kadar ara verdim. Kolposkopiler temiz ve hiç bir zaman da siğil olmadı.
    Ya bunu bende buraya yazacaktım sırası gelince sorayım dedim şöyle ben evliyim 3 sene oluyor benim de onunda son 5 yılımız birbirimizle. Eşimde 52 çıktı bende 16 o gelişimde yaptırmış viral yükü cok az acaba bana 52 bulaştı attım mı yoksa 16 52 dönülme durumu var mı bunlar tip değiştiriyor mu. Bi arkadaşımda 16 atılmaya yakın 52 dönüyor 18 de atılmadan önce 31-32-33 vs dönüyor dedi.

Eşimde nasıl 16 olmaz mesela anlamıyorum daha zor atılan çünkü hadi ben 52 attım da. Nedense bu tip değiştirme olayına inanmaya başladım.

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Dytbuse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya bunu bende buraya yazacaktım sırası gelince sorayım dedim şöyle ben evliyim 3 sene oluyor benim de onunda son 5 yılımız birbirimizle. Eşimde 52 çıktı bende 16 o gelişimde yaptırmış viral yükü cok az acaba bana 52 bulaştı attım mı yoksa 16 52 dönülme durumu var mı bunlar tip değiştiriyor mu. Bi arkadaşımda 16 atılmaya yakın 52 dönüyor 18 de atılmadan önce 31-32-33 vs dönüyor dedi.

Eşimde nasıl 16 olmaz mesela anlamıyorum daha zor atılan çünkü hadi ben 52 attım da. Nedense bu tip değiştirme olayına inanmaya başladım.
    Süleyman hoca söz konusu hpv ise tek bir neden yoktur der hep yani buysa bu olmustur suysa şu gibi.
    Ben tip degistirmeye inanmiyorum saglam bir veride bulamadim bu konuda ama arastirmalarimda degisiyor diyen siteler vardi forumda da konusuldu daha once. Bana kalirsa var olanin virusun sonradan ortaya cikmasi

Durum
    hofpuf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba ben tüm dozları eczaneden aldım. daha uygun fiyatlı oldugu ve spontane işim olmadığı vakte denk getirdiğim için. 1. doz Beşiktaş otajinemed de, 2.doz Üsküdar Mihrimah sultan tıp merkezinde, 3.doz Üsküdarda bir eczanede vuruldu. İlk 2 dozu hastanede vururken de herhangi bir reçete vs sorulmadi. 5 dk bile sürmedi.