Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Umarim Annem Dinlemez

Durum
    melina17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Umarim Annem Dinlemez

Umarim annem dinlemez podcastinde uc hpv hastasi ve bir doktor ile roportajlar yapilmis. Ben ozellikle doktor kismini yeni baslayanlar icin bilgilendirici buldum. Tavsiye ederim vakti olanlara

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Umarim Annem Dinlemez

teşekkür ederiz

Durum
    Kubasinska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ben de bir öneride bulunayım.
    Mental klitoris - Hpv

Durum
    ruya111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı melina17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarim annem dinlemez podcastinde uc hpv hastasi ve bir doktor ile roportajlar yapilmis. Ben ozellikle doktor kismini yeni baslayanlar icin bilgilendirici buldum. Tavsiye ederim vakti olanlara:)
    ben dinlemenizi onermem, vucuttan atılmadıgı olarak konusuluyor dolayısıyla psikolojik olarak size iyi gelmeyecektir :)

Durum
    melina17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı ruya111 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben dinlemenizi onermem, vucuttan atılmadıgı olarak konusuluyor dolayısıyla psikolojik olarak size iyi gelmeyecektir
    Ama o kisilerin deneyimleri; ben doktor kismini begendim. Ki hastalardan biri de emin olamadigini soyluyor. Bence en onemlisi yalniz olmadigimizi hissetmek oluyor

Durum
    Dytbuse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

ben dinlemenizi onermem, vucuttan atılmadıgı olarak konusuluyor dolayısıyla psikolojik olarak size iyi gelmeyecektir
    Ben Şuan bile okurken atılmayacak mı ya oluyorum, bu sıra çevremde atamayanlarla doldu ;( gidip biraz atanları okuyayımm

Durum
    ruya111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Dytbuse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben Şuan bile okurken atılmayacak mı ya oluyorum, bu sıra çevremde atamayanlarla doldu ;( gidip biraz atanları okuyayımm
    Cevrende o kadar var mı ya hpv:( ben durumu kolay kolay kimseyle paylasmadıgım ıcın bılmıyorum kımde var kımde yok ama bence herkeste var artık o gozle bakıyorum:(((

Durum
    Dytbuse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevrende o kadar var mı ya hpv ben durumu kolay kolay kimseyle paylasmadıgım ıcın bılmıyorum kımde var kımde yok ama bence herkeste var artık o gozle bakıyorum((
    Var kuzenim boşandı sonrasında hpv18 kaptı herkese de anlattı çekinmeden ilk ondan duydum sonra başka arkadaşım hpv kaptı 52 . eşimde genital bölgede kaşıntı olunca gidelim test yaptıralım herkes hpv olabilir dedi ve ben 16 cin 1 verilmiş sadakam mı varmış hiç bir problemim yokken öğrendim yoksa cezamı bilmiyorum 🤷♀

Durum
    threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hpv ile enfekte olan insanlara tedavisi olmayan ölümcül bir hastalıkla mücadele ediyorlarmış gibi yaklaşmış Tuluğ. Halbuki hiçbir paradigmada yeri olmayan ve işin ahlak boyutundan bağımsız şekilde bile mantığa ve evrime dayanmayan konularda çok rahat, çok komikli konuşuyordu. Ses tonundan bile anlaşılıyor. Konunun cahili olması da cabası. Konuşanların da bu denli aşağılık psikolojisine girmesi beni hem çok üzdü hem de sinirlendirdi. Yine tuluğ’nun yönlendirmesi ve cehaletine bağlıyorum bu durumu.
    Arkadaşlar bu hpv hakkında sayısız makale okudum, en son gittiğim ve adı bilinmiş bir üroloğa sorularımı sorduğum ve yabancı makalelerden atıflar yaptığımda benim bu konuda daha derinlere indiğimi, kendisinin beni yanlış yönlendirmek istemediğini ve bilgisi olmadığını söyledi.
    Doğru beslenme-spor-hayat tarzı ve forumda her zaman konuştuğumuz takviyelerle 6 ayda 4 tip attım. Ben de kız arkadaşım da. Bir daha da çıkacağına inanmıyorum ve çıkmayacak.
    HPV vücuttan atılabilen ve düzenli takip edildiğinde hiçbir sorun çıkartmayan zavallı bir virüs. Bu zavallı virüsün yıllarca size eşlik etmesine, hayatınızı mahvetmesine izin vermeyin. Bu durumu kabullenmeyin ve mentalinizi her zaman yüksek tutun. Sağlıcakla.

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı threat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpv ile enfekte olan insanlara tedavisi olmayan ölümcül bir hastalıkla mücadele ediyorlarmış gibi yaklaşmış Tuluğ. Halbuki hiçbir paradigmada yeri olmayan ve işin ahlak boyutundan bağımsız şekilde bile mantığa ve evrime dayanmayan konularda çok rahat, çok komikli konuşuyordu. Ses tonundan bile anlaşılıyor. Konunun cahili olması da cabası. Konuşanların da bu denli aşağılık psikolojisine girmesi beni hem çok üzdü hem de sinirlendirdi. Yine tuluğ’nun yönlendirmesi ve cehaletine bağlıyorum bu durumu.
    Arkadaşlar bu hpv hakkında sayısız makale okudum, en son gittiğim ve adı bilinmiş bir üroloğa sorularımı sorduğum ve yabancı makalelerden atıflar yaptığımda benim bu konuda daha derinlere indiğimi, kendisinin beni yanlış yönlendirmek istemediğini ve bilgisi olmadığını söyledi.
    Doğru beslenme-spor-hayat tarzı ve forumda her zaman konuştuğumuz takviyelerle 6 ayda 4 tip attım. Ben de kız arkadaşım da. Bir daha da çıkacağına inanmıyorum ve çıkmayacak.
    HPV vücuttan atılabilen ve düzenli takip edildiğinde hiçbir sorun çıkartmayan zavallı bir virüs. Bu zavallı virüsün yıllarca size eşlik etmesine, hayatınızı mahvetmesine izin vermeyin. Bu durumu kabullenmeyin ve mentalinizi her zaman yüksek tutun. Sağlıcakla.
    Size katılıyorum. Moral oldugunuz icinde ayrica teşekkür ederim. Sizde ve kız arkadaşınızda hangi tipler vardı acaba? Kız arkadasinizda 6 ayda negatif mi oldu? Erkek de testin güvenilirligı acisindan soruyorum bunu