Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Mavi tıpta pozitif diğer laboratuvarda negatif çıkan erkekler .

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Mavi tıpta pozitif diğer laboratuvarda negatif çıkan erkekler .

Alıntı rckn83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben penisi jilet ettiğim için yayıldı penise testise ve anal kısmı da traş ettiğim için oraya da yayıldı. Eşcinsel değilim kız arkadaşım var fakat yaşayan ve iyileşen var mı penis ve anal kısımda yaşayanlardan? Lütfen yardımcı olur musunuz 3 kere kriyoterapiyle dondurma işlemi yaptırdım genital bölgeye ama anal bölgeye de yayıldığını görünce çok üzüldüm ne yapmam gerektiğini bilmiyorum
    Merhaba, aynı yazıyı farklı farklı başlıklara kopyalayıp yazmayın lütfen, forumu kullanırken özen göstermenizi rica ediyorum. Yazdığınız başlıkta size cevap verdim, lütfen tekrarlamayın bu şekilde, ilk uyarıdır sevgiler.

Durum
    HpvSoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Makata idrardan bulasir mi?Ben geçen gece kalktığımda idrara farketmedim kenarına gelmis klozetin sıçradı bacaklarıma.Bende gittim boxerimi çıkardım yenisini giydim.(eşofmanı çıkarıp gidiyorum tuvalete,bacaklarım açıkta yani)Yeni böceği giyerken bacaklarıma değdi ve buradaki idrari arkaya taşıyıp bulasir mi simdi nasıl bi yol izlicem

Durum
    HpvSoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Makata idrar sıçraması dan bulasir mi yukarıda nasıl olduğunu açıkladım

Durum
    Detaycı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı rckn83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben penisi jilet ettiğim için yayıldı penise testise ve anal kısmı da traş ettiğim için oraya da yayıldı. Eşcinsel değilim kız arkadaşım var fakat yaşayan ve iyileşen var mı penis ve anal kısımda yaşayanlardan? Lütfen yardımcı olur musunuz 3 kere kriyoterapiyle dondurma işlemi yaptırdım genital bölgeye ama anal bölgeye de yayıldığını görünce çok üzüldüm ne yapmam gerektiğini bilmiyorum
    anal bölgede siğil mi çıktı?

Durum
    Bergkamp1859 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Erkekte hpvnin peki bi önemi yok. Boşunada kafaya takıp sürekli test yaptırmayın. Epitel doku katmanı kalın erkekte. Bu sebepten alınan sürüntü deriye tam telaffuz edemiyor. Bugün 16 çıkarsın yarın negatif çıkarsın. Sonra negatifim dersin tekrar siğil çıkabilir yada çıkmayabilir. Özel lablara para bayılmayın boşuna. Kadınlarımızı koruyun onlara bulaştırmayın yeterli. Çağımızın modern hastalığı haline geldi maalesef. 14 yaşına kadar düştü. Erken yaşta cinsellik ve sonuçları. Z kuşağı çok hızlı maşallah. Geçen kontrole gidince denk geldide arkadaş. Ben o yaşta kız arkadaşımın elini tutamıyordum korkudan. Falan filan fistan.
    Çaresi ise yakında gelecek, korkmayın.

Durum
    atlatıcaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba. Mavide tip6 çıktım ben de ne yazık ki. Şimdi dediklerinizi okuyunca kafam karıştı. Sonuçta bi tedavi sürecine başlıyorum ahcc ve gündelik hayatımda değişiklikler yaparak. Herkesin olduğu gibi benim amacım da bu virüsu vücuttan yok etmek. Bende hiç siğil çıkmadı tahmini 6 ay önce bana bulaştığını varsayabiliriz. Şimdi ben 6 ay sonra olacağım testte negatif çıkarsam aslında bunun bi anlamı olmadığını mı söylemeye çalıştınız ?

Durum
    Kubasinska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı alexx2023xx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ben gelişimde negatif çıktım mavide pozitif ,bu testlerin erkekler üzerinde doğruluğu nedir ?başına böyle gelen arkadaşlar var mı ?
    Kadın olduğum halde ben bile mavide pozitif, gelişimde negatif çıktım 😅 Kadın veya erkek doğruluğunu sorgulamaktan ziyade laboratuvarı sorgulamak daha mantıklı gibi.

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Kubasinska Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadın olduğum halde ben bile mavide pozitif, gelişimde negatif çıktım 😅 Kadın veya erkek doğruluğunu sorgulamaktan ziyade laboratuvarı sorgulamak daha mantıklı gibi.
    Mavi laboratuvar için güvenilir diyebilir miyiz

Durum
    atlatıcaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

bu konuda tecrübesi olanlar paylaşabilirse çok güzel olur. Ben mavi ve gelişim olarak iki labı da aradığımda birinizde pozitif olan diğerinde nasıl negatif çıkıyor diye sordum. ikisi de birbirinin yöntemine suç atar gibi konuşmuştu en son gelişimdeki birisi olmayan virüs pozitif çıkmaz dedi ama şimdi bu benim kafamı çok daha karıştırdı

Durum
    Kubasinska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Purplecrystal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mavi laboratuvar için güvenilir diyebilir miyiz
    Sürüntüyü alacak hemşireleri bile yoktu, bana aldırdılar ya. Ayrıca doktorum bile onayladı güvenmiyorum ben oraya diye.