Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tekrarlayan hpv

Durum
    mervealik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Tekrarlayan hpv

2019 yılında leep oldum, sınırlar temiz geldi. Ve ardından farklı zamanlarda (2019-2022)2 farklı negatifi gördüm. Geçen ay hpv yaptırdığımda pızitifi görünce şok oldum. Yarın kolposkopi olcam ve tekrar leep olmaktan çok korkuyorum. 2019’dan beri aynı kişiyleyim, eşim. Çocuğumızda henüz yok bu yıl düşünüyorduk, ikinci bi leep olursam rahim ağzımın kısalmasından ve düşük riski olmasından endişeleniyorum. Benle aynı durumda oln biri deneyimlerini paylaşabilirmi

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Tekrarlayan hpv

Alıntı mervealik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2019 yılında leep oldum, sınırlar temiz geldi. Ve ardından farklı zamanlarda (2019-2022)2 farklı negatifi gördüm. Geçen ay hpv yaptırdığımda pızitifi görünce şok oldum. Yarın kolposkopi olcam ve tekrar leep olmaktan çok korkuyorum. 2019’dan beri aynı kişiyleyim, eşim. Çocuğumızda henüz yok bu yıl düşünüyorduk, ikinci bi leep olursam rahim ağzımın kısalmasından ve düşük riski olmasından endişeleniyorum. Benle aynı durumda oln biri deneyimlerini paylaşabilirmi
    Esiniz de tedavi olup negatif olmusmuydu bu surecte? Tipiniz neydi?
    Asi olmusmuydunuz bu surecte? Kusura bakmayin sizin sorunuza soruyla karsilik verdim ama merak ettim tekrarlama oldugu icin

Durum
    powerfulwoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Tekrarlayan hpv

Eşinizin pozitifliği devam ettiği için size tekrar bulaşmış olma ihtimali olabilir ama tabiki en iyisini doktor bilir..