Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hiçbir şey bilmiyorum, yardım eder misiniz?

Durum
    kaan1907! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hiçbir şey bilmiyorum, yardım eder misiniz?

Öncelikle 25 yaşındayım. 4 5 ay önce bir ilişkim oldu muhtemelen o kız arkadaşımdan kaptım bu virüsü. İlk aylarda bir kaç ufak siğil denmeyecek sivilce tarzı şeyler çıkmaya başladı sonrasında et beni gibi siğiller çoğaldı. Başta kabullenemedim fakat artık bilincine vardım ve biran önce bu illetten kurtulmak istiyorum. Bugün bi hastanede üroloji kliniğine gittim beni siğilleri yaktırmak için cildiyeye yönlendirdi. Bu hastalığın testi olmuyor mu? Süreç nasıl işliyor? Devlet hastanesinde mi yoksa bu kadar ilgisizler? Ne yapmam gerekiyor bilmiyorum. Hpv mi o da belli değil(yani belirtilerden hpv olduğu bariz) ama hangi tip nasıl bi tedavi süreci oluyor? Bilgi sahibi arkadaşlardan bilgi almak isterim.

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hiçbir şey bilmiyorum, yardım eder misiniz?

Öncelikle gecmis olsun. Forum bunun icin var ancak sizin sorularınızın cevabı zaten defalarca kez verilmis. Burada size kim ne söylese eksik kalır. Gecmiste konusulan edinilen bilgilerin hepsinin tekrarı mümkün mü sizce? Forumu arayin tarayın ve tüm bilgilere sorduklarınızında fazlasına ulaşın.

Durum
    kaan1907! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Haklısınız fakat bir an önce bir şeyler olsun paniğinin önüne geçmek zor oluyor. Daha dikkatli siteyi inceliyorum artık. İlginiz için teşekkürler.

Durum
    Özel Üye

Anlayabiliyorum bende enfekte bir hastayim ama ûye olmadan 1 ay sadece okudum cunku merak ediyorum insanlar ne yapmis ne yemis ne icmis kim nasil tedavi olmus. Size de yardimci olurlar konu o degil lutfen sakinlesin ve okuyun inanın doktorların soylemedigi kadar cok bilgi var. Sebebi şu mesela ben doktor ahmete gidiyorsam baskasi doktor mehmete gidiyor boylece tum bilgileri tum yorumlari tum kendi tecrubelerimizi harmanlayabiliyoruz. Ortayada gercekten cok fazla gercek ve pragmatik bilgi çıkıyor.
    1)dahiliyeye gidin ve d ve b12 vitamin seviyenize baktirin dusukse ilac yazsin ya da takviye kullanin ilk isiniz bu olsun
    2) Butceniz varsa ahcc adinda bir takviye var önerilen 6 ay ama hic olmazsa 3 4 ay kullanin
    3) Negatif olmadan cinsel iliskiye kesinlikle girmeyin
    4) Jilet kullanmayin bakin bu cok onemli cunku mikro kesiklerden virus cogaliyor sigil varsa yayiliyor
    5)sigil ciktikca yaktirin ya da dondurun virüsün yükü boyle azaliyor
    6) saglikli beslenin gunes isigindan faydalanin, spor yapin.
    7) alkol sigarayi birakin
    8)Erkekler icin istanbuldaysaniz gelisim lab. Test yapiyor hpv tipini ögrenin
    9) Forumu enine boyuna okuyun faydalanin
    10) Tekrar enfekte olmamak icin gardasil 9 hpv asisi olun (tercihe bagli)
    ANLAYACAĞİNİZ VIRÜSÜ YENMENIN TEK KOSULU BAGISIKLIK SISTEMINI GÜÇLENDIRMEK. ILACI YOK İGNESI YOK ZAMAN VE GÜÇLÜ BAGISIKLIK TEK CARE... KENDINIZE EN AZ 6-7 VERIN.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle gecmis olsun. Forum bunun icin var ancak sizin sorularınızın cevabı zaten defalarca kez verilmis. Burada size kim ne söylese eksik kalır. Gecmiste konusulan edinilen bilgilerin hepsinin tekrarı mümkün mü sizce? Forumu arayin tarayın ve tüm bilgilere sorduklarınızında fazlasına ulaşın.
    Evet ben de @şaşkın'a katılıyorum. Burada soruları genelde yanıtlamaya çalışırız ama defalarca aynı şeyleri söylemek de yoruyor. Sağ üst tarafta arama butonu var, kelime aratıp oradan okuyabilirsiniz benzer sorunlar yaşamış insanların başlıklarını - soru/cevaplarını

Durum
    alexx2023xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Anlayabiliyorum bende enfekte bir hastayim ama ûye olmadan 1 ay sadece okudum cunku merak ediyorum insanlar ne yapmis ne yemis ne icmis kim nasil tedavi olmus. Size de yardimci olurlar konu o degil lutfen sakinlesin ve okuyun inanın doktorların soylemedigi kadar cok bilgi var. Sebebi şu mesela ben doktor ahmete gidiyorsam baskasi doktor mehmete gidiyor boylece tum bilgileri tum yorumlari tum kendi tecrubelerimizi harmanlayabiliyoruz. Ortayada gercekten cok fazla gercek ve pragmatik bilgi çıkıyor.
    1)dahiliyeye gidin ve d ve b12 vitamin seviyenize baktirin dusukse ilac yazsin ya da takviye kullanin ilk isiniz bu olsun
    2) Butceniz varsa ahcc adinda bir takviye var önerilen 6 ay ama hic olmazsa 3 4 ay kullanin
    3) Negatif olmadan cinsel iliskiye kesinlikle girmeyin
    4) Jilet kullanmayin bakin bu cok onemli cunku mikro kesiklerden virus cogaliyor sigil varsa yayiliyor
    5)sigil ciktikca yaktirin ya da dondurun virüsün yükü boyle azaliyor
    6) saglikli beslenin gunes isigindan faydalanin, spor yapin.
    7) alkol sigarayi birakin
    8)Erkekler icin istanbuldaysaniz gelisim lab. Test yapiyor hpv tipini ögrenin
    9) Forumu enine boyuna okuyun faydalanin
    10) Tekrar enfekte olmamak icin gardasil 9 hpv asisi olun (tercihe bagli)
    ANLAYACAĞİNİZ VIRÜSÜ YENMENIN TEK KOSULU BAGISIKLIK SISTEMINI GÜÇLENDIRMEK. ILACI YOK İGNESI YOK ZAMAN VE GÜÇLÜ BAGISIKLIK TEK CARE... KENDINIZE EN AZ 6-7 VERIN.

Merhaba bende gelişimde test yaptırdım negatif çıktım sizce bu testin güvenilirliği nedir . Çünkü penis bölgemde siğil tarzı şeyler var doktorlar molloscum dedi ama ben korkuyorum emin olamadim.

Durum
    Özel Üye

Molloscum ortasi kirmizi etrafi beyaz ya da tam tersi ici su dolu kabarcik gibi olur

Durum
    alexx2023xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Molloscum ortasi kirmizi etrafi beyaz ya da tam tersi ici su dolu kabarcik gibi olur
    Gelişimde ki test erkekler için ne kadar doğrudur ben bundan korkuyorum çünkü çok söylenti var bir yerde negatif değer yerde pozitif çıkıyor falan diye

Durum
    Özel Üye

Galen lab, mavi lab buralarda teyit edin. Sigil uzerinden sürüntü aldiysa kesin dogrudur. Genelde erkekte sigil yoksa penis icinden sürüntu aliyorlar o yanlis cikabiliyor.

Bu Konu için Etiketler