Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv yendim :)

Durum
    gülse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpv yendim :)

Merhaba arkadaşlar 2019 aralıkta hpv pozitiftim. Tip 39 ve tip 52 vardı.Sonuçlarımda cin3 çıktığı için leep oldum.tip 39 benimle kaldı ama smear sonuçlarım temiz gelmeye başlamıştı. Bu formu çok geç gördüm doktorlar genç olduğumu ve vücuttan atacağımı söylediler ama ben şimdi attım siz düşünün. Kısa yazıyorum sizi sıkmayım diye heycanlayım hem biraz. 12.01.2022 de ahcc başladık eşimle eşimde tip 6 vardı. Ben Eylül ayında test verdim devlet hastanesinde negatife döndüm sandım çok sevindim sonra yine de gelişim labta vereyim dedim her testi kapsamıyor diye zaten tip 39 vardı o devlet hastanedesinde var ama yine de verdim tekrar 1 ay sonra. Bu sefer tip 6 ve tip 82 çıktı çok şaşırmıştım hiç yoktu bende moralim bozuldu ahcc bırakmıştım tekrar başladım o an gerçekten hayal kırıklığıydı. Cumartesi test vermeye gittik eşimle gelişim lab a bugün sonuçlar çıktı negatifiz çok mutluyum tarif bile edemem çok şükür gerçekten. Sizi o kadar iyi anlıyorum ki hiç geçmeyecek gibi geliyor ama geçiyor.. umudunuzu kesmeyin sakın! ilk gerçekten çok sağlıklı beslendim ama 2. Hayal kırıklığımda biraz salmıştım yine de dikkat ettim beslenmeme spor yapmadım ama yürüyüş yapıyordum hareketliydim propolis kullandım başlarda imutor kullandım sonra bıraktım onları da ama yeşil çayı içmeyi hiç bırakmadım bu öyle bir şey ki yani unuttum aklıma gelmeyecek diyorsunuz aslınızda aklınızdan çıkmıyor seks hayatınızı normal yaşamınızı gerçekten etkiliyor izin vermediğinizi düşündüğünüz zannediyorsunuz ama oluyor ben çok çabaladım eşimle zor zamanlar geçirdik gerçekten hislerim sizin hissettiklerinizle aynı hepimiz aynı şeyi hissediyor yaşıyoruz bir gün böyle mesaj atacağımı düşünmezdim bile ki ben pozitif bir insanım ama oluyormuş bugün gerçek bir gün şu mübarek günlerde rabbimin bana yaşattığın mutluluğu anlatamam gerçekten en içten dileklerimle duamla sizlerimde negatife dönmeniz hepinize sevgiler bu arada söylemeden geçemicem bu forum çok yararlı emeğe geçenlere çok teşekkürler

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv yendim :)

Foruma girince şu başlıkla karşılaşmak o kadar güzelki tanimadigin birinin hikayesinden bu kadar motive olur mu insan? Oluyor iste. Gelmis gecmis olsun. Yalniz 4 sene cok uzun sanırım cinsellige ara vermediniz öyle mi?

Durum
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim. Hayır vermemiştik bilinçsizdik ikimizde forumu geç gördük dediğim gibi aslında tedavi adı altında 2022 Ocak ta başladık 1 sene diye düşünebiliriz çünkü ikimizde dikkatsizlik. Birde doktora gittiğin zaman nasılsa geçeceğini söylüyorlar. 1.5 yıldır cinselliğe ara vermiştik sonra dayanamadık prezervatifle yapmaya başlamıştık

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı gülse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar 2019 aralıkta hpv pozitiftim. Tip 39 ve tip 52 vardı.Sonuçlarımda cin3 çıktığı için leep oldum.tip 39 benimle kaldı ama smear sonuçlarım temiz gelmeye başlamıştı. Bu formu çok geç gördüm doktorlar genç olduğumu ve vücuttan atacağımı söylediler ama ben şimdi attım siz düşünün. Kısa yazıyorum sizi sıkmayım diye heycanlayım hem biraz. 12.01.2022 de ahcc başladık eşimle eşimde tip 6 vardı. Ben Eylül ayında test verdim devlet hastanesinde negatife döndüm sandım çok sevindim sonra yine de gelişim labta vereyim dedim her testi kapsamıyor diye zaten tip 39 vardı o devlet hastanedesinde var ama yine de verdim tekrar 1 ay sonra. Bu sefer tip 6 ve tip 82 çıktı çok şaşırmıştım hiç yoktu bende moralim bozuldu ahcc bırakmıştım tekrar başladım o an gerçekten hayal kırıklığıydı. Cumartesi test vermeye gittik eşimle gelişim lab a bugün sonuçlar çıktı negatifiz çok mutluyum tarif bile edemem çok şükür gerçekten. Sizi o kadar iyi anlıyorum ki hiç geçmeyecek gibi geliyor ama geçiyor.. umudunuzu kesmeyin sakın! ilk gerçekten çok sağlıklı beslendim ama 2. Hayal kırıklığımda biraz salmıştım yine de dikkat ettim beslenmeme spor yapmadım ama yürüyüş yapıyordum hareketliydim propolis kullandım başlarda imutor kullandım sonra bıraktım onları da ama yeşil çayı içmeyi hiç bırakmadım, bu öyle bir şey ki yani unuttum aklıma gelmeyecek diyorsunuz aslınızda aklınızdan çıkmıyor seks hayatınızı normal yaşamınızı gerçekten etkiliyor izin vermediğinizi düşündüğünüz zannediyorsunuz ama oluyor ben çok çabaladım eşimle zor zamanlar geçirdik gerçekten hislerim sizin hissettiklerinizle aynı hepimiz aynı şeyi hissediyor yaşıyoruz bir gün böyle mesaj atacağımı düşünmezdim bile ki ben pozitif bir insanım ama oluyormuş bugün gerçek bir gün şu mübarek günlerde rabbimin bana yaşattığın mutluluğu anlatamam gerçekten en içten dileklerimle duamla sizlerimde negatife dönmeniz hepinize sevgiler bu arada söylemeden geçemicem bu forum çok yararlı emeğe geçenlere çok teşekkürler
    Geçmiş olsun tebrik ederim

Durum
    Ac91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Malesef bizde onu diyebilsek.6-7 kutu Ahcc 2 doz aşı oldum 7 ay önce farkettim.Mücadele ediyorum,2 ay sonra düğünüm var,nişanlım aşı olmak istemedi 6 ay önce kafam allak bullak.:/

Durum
    Yeni Üye

Teşekkür ederim arya 😊

Durum
    Yeni Üye

Geçmiş olsun.Elinizden gelen tüm mücadeleyi verin sonuç buna değiyor

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Ac91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef bizde onu diyebilsek.6-7 kutu Ahcc 2 doz aşı oldum 7 ay önce farkettim.Mücadele ediyorum,2 ay sonra düğünüm var,nişanlım aşı olmak istemedi 6 ay önce kafam allak bullak.:/
    Merhaba, forumda yazılanları okudunuz mu bilmiyorum ama beslenme olsun vitaminler olsun, baktırdınız mı? Ya da cinsel ilişkiniz nasıldı partnerinizle devam ettiniz mi? Bu da zorlaştırabiliyo cünkü. Kötü alışkanlıklar da, sigara özellikle daha cok kötüleştiriyomuş. Eger her seyi yapıp kontrol altına aldıgınız halde bu şekildeyse üzülürüm cidden. Herkes tedavi sürecinde burda kötü etkilenmezler umarım ama bir çok negatiflik hikayesi de var neyse. Umarım sizde kurtulursunuz.