Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Garip bir durum

Durum
    burak1243 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Garip bir durum

Öncelikle herkese geçmiş olsun. Evet kısa bir özetle direkt konuya girmek istiyorum. Bir iki ay önce hpv şüphesiyle özel bir hastanede ürolojiye gittim ve doktor hpv değil önemsiz birşey deyip geçiştirdi. Doktora cildiye bölümüne gideyim mi diye sorduğumda gitmene gerek yok bile dedi hatta. Neyse ben yine de dün cildiyeye gittim ve doktor hpv olmayabilir papül olabilir dedi ve azotla dondurdu görünen lezyonları, krem verdi ve büyürlerse tekrar gelirsin deyip yolladı.açıkçası yine sorularıma cevap bulamadım biliyorsunuz hpv miyim değil miyim daha çok insanın canını sıkıyor. İnanın o psikolojiye girdim zaten hpv olsam da sıkıntı etmem ama bu belirsizlik canımı sıkmaya başladı artık. Çünkü vücudumda en ufak bi sivilce çıksa bu lanet hastalığa bağlıyorum psikolojim saçmaladı iyice. Şimdi asıl sorum aslında şu ki bende bogaz kuruluğu felan vardı dün cildiyeden sonra kbb ye gittim ve adam burnuma cihaz sokarak kamerayla burnumda et olduğunu gösterdi. Biraz internetten araştırdım ve konka denilen bu et sonradan viral enfeksiyonlarla (hpv-hsv) büyüyebiliyormus. Gerçekten kafamda çok soru işareti oluştu bilmiyorum ne yapacağımı.

Durum
    Berree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Garip bir durum

Merhaba konka ve hpv ilişkisini ilk defa sizden duydum daha önce lazerle konkalarımı küçülttürdüm bi kaç kere daha şişti filan ama o zamanlar lisedeydim hpv filan yoktu yani hpv nin böyle bşy yapıcagini zannetmiyorum

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Garip bir durum

Merhabalar gecmis olsun. Soru isaretlerinizin gitmesi icin erkekden pcr alan ozel bir labaratuvara gidip test verebilirsiniz.