Arkadaşlar açtığım diğer başlıklarda görürsünüz,anoskopla baktırmıştım.Doktor yok sadece bir tame bir şey olduğunu onunda siğile benzetemediğini söylemişti.Kesin emin konuşmayınca tabi benim içim rahat etmedi.Calıstıgım hastanede ki genel cerraha durumu izah ettiğimde zaten 3 yıldır çıkartmadıysan daha çıkmaz ve içerde olsa dışarıya cokca bulasır yayılırdı dedi.Kolonoskopiye gerek olmadığını hatta rektoskopiyi bile istemedi ama benim ısrarlarım sonucunda rektoskopi oldum.Önce lavman yapıldı bagırsaklarım boşaltıldı.rektoskopi 20-30 cm kadar görüyormuş fakst benim bagırsaklarım iyi temizlendiği için 85 cm kadar ilerledi.İlerlerkends bana izletti göreyim diye.Bir nevi kolonoskopi ysptım sana cok fazla ilerledim dedi.Siğille alakalı ise hicbirswy olmadıgını artık unutmam gerektiğini söyledi.Bilmiyorum 3 yıldır ne dışta ne içte cıkmadı.Zaten içte hic çıkmamıştılar.Dışta da bir taneydi.Benim SÜRECİM bu sekilde.Bir süre burdan uzakta kalıp evlilik hazırlıklarıma rahst bir kafayla devam etmek istiyorum.Çünkü düşünmek stres yapmak hayatımı idame ettirmemi zorluyor.Günlerdir uyku uyuyamadım,yemek yiyemedim.Biliyorum hepimiz böyleydik,böyleyiz.Sadece sabır diliyorum herkese.Ben negatif miyim bilmiyorum,ama artık aşımı olup hpv yi hayatımdan cıkartıcam.Buraya yine gireceğim fakat bu aralar kendime gelmem gerek.Yine de bir sey sormak isteyen olursa cevaplarım.Bir gün burdaki herkesin negatif oldum yazısını görebilmek ümidiyle… 🫶🏻💐✨