Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv pozitif olduğunuzu öğrendiğinizde ne hissettiniz?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Unhappy Hpv pozitif olduğunuzu öğrendiğinizde ne hissettiniz?

Google'ı hatim etmiştim zaten, hpv pozitif olduğumu anlamıştım.. Sadece onaya ihtiyacım vardı, hpv olduğumu ama bu konuda ilk doktorum olan dermatologum söyledi. Hpv di mi? dedim. Hı hı diyerek kafasını salladı. O anı ve sonrasında olanları hiç unutamam. Kafamdaki, ''ben? Ben şimdi artık cinsel yolla bulaşan bir hastalığa mı sahibim? ben?'' düşünceleri..

Durum
    tadinicikar_fair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv pozitif olduğunuzu öğrendiğinizde ne hissettiniz?

Pek bir şey hissetmedim. Direkt olarak tedavi seçeneklerine yoğunlaştım. Soğukkanlı karşıladım kısaca.

Durum
    Admin

Alıntı tadinicikar_fair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pek bir şey hissetmedim. Direkt olarak tedavi seçeneklerine yoğunlaştım. Soğukkanlı karşıladım kısaca.
    Kadın olmadığın için soğukkanlı karşılamışsındır. Kadın olmaz duramazsın Erkeklere ciddi bir zararı yok hpv'nin zaten.

Durum
    umutışığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bence erkeği kadını yok kanser kelimesi geçince insanın içine sıkıntı düşüyor.Fakat bilgi sahibi olmak çok önemli her hpv kanser riskini arttırıyor.Tip 16 18 taşısanız bile ki bunlar en yüksek riskli gurup.Sadece %5 i kansere dönüşüyor.Düzenli kontroller ve tedaviyle bağışıklık sistemi zaten üstesinden geliyor.Eğer hpv olduğunu öğrenen ve umutsuzluğa kapılmış biri varsa------- Prof. Dr. Suleyman Engin Akhan - HPV Nedir? - Canlı Yayın 1 on Vimeo ------- bu videoyu şiddetle tavsiye ediyorum en ince ayrıntısına kadar anlatmış doktorumuz.Tedavinizi olun Umudunuzu kaybetmeyin arkadaşlar ama 1ay ama 1yıl geçicek bu meret kurtulucaksınız ve herşey eskisi gibi olucak...

Durum
    Admin

Alıntı umutışığı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence erkeği kadını yok kanser kelimesi geçince insanın içine sıkıntı düşüyor.Fakat bilgi sahibi olmak çok önemli her hpv kanser riskini arttırıyor.Tip 16 18 taşısanız bile ki bunlar en yüksek riskli gurup.Sadece %5 i kansere dönüşüyor.Düzenli kontroller ve tedaviyle bağışıklık sistemi zaten üstesinden geliyor.Eğer hpv olduğunu öğrenen ve umutsuzluğa kapılmış biri varsa------- Prof. Dr. Suleyman Engin Akhan - HPV Nedir? - Canlı Yayın 1 on Vimeo ------- bu videoyu şiddetle tavsiye ediyorum en ince ayrıntısına kadar anlatmış doktorumuz.Tedavinizi olun Umudunuzu kaybetmeyin arkadaşlar ama 1ay ama 1yıl geçicek bu meret kurtulucaksınız ve herşey eskisi gibi olucak...

Evet katılıyorum! Yaa ben de inanıyorum, tip 16 ve 18 yüksek riskliler arasında en sıkıntılı olanı ancak yenilemez diye bir şey yok.. Yaşantımızı degiştirecegiz arkadaşlar, hpv'yi yenmenin yolu sağlıklı, dirençli ve güçlü bir vücuttan geçiyor. Ayrıca tüm tedaviyi aksatmadan yapıldığı zaman, zaman içerisinde siğillerde azalma oluyor, önceden 1 ayda 4-5 tane sigilim çıkardı, şimdi 1 tane filan. 10 ay oldu belki de vücut atacak zamanla o nedenle az az çıkartıyor siğilleri hahahah

Bu Konu için Etiketler