Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sabah 11 de doktor randevum var dua edin lütfen

Durum
    İyideğilimartık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sabah 11 de doktor randevum var dua edin lütfen

Sabah 11 de idea kliniğe randevu aldım,cok korkuyorum içerde makat siğilim var muhtemelen.Hissediyorum,ama bi umut ya yoksa diye kendimi de kandırmak istiyorum ama sonra yaşadığım belirtileri göz önüne alınca siğil oldugu dank ediyor.Uyku uyumuyorum 2 gündür sadexe cok üzgün ve korku dolu içim.Hissettiklerimi herkes tahmin edebiliyordur,burda kimsenin moralini bozmak değil Amacım ama korkuyorum.İçerde varsa tedavi süreci,tedavi sonrası yaşayacagım sıkıntıları düşündükçe kalbim sıkışıyor.Eminim ki zor günler beni bekliyor tek isteğim içerde varsa bile umarım cok fazla değildir.Psikolojik olarka çökmüş vaziyetteyim zaten iyi değilim.Ve muhtemelen uzun sürede toparlanamam gibi gözüküyor.Doktordan sonra buraya yazıcak kadar iyi olur muyum bilmiyorum ama mucize olsun istiyorum.İçimdeki korkuyu hayatım boyunca hiç yaşamadım,dışardaki çevremdeki insanlara o kadar özeniyorum Kİ böyle sıkıntıları olmadığı için.Herkese imrenerek bakıyorum.Nerden bulaştı bilmiyorum ama kendimi iğrenç hissediyorum.3 yıldır unutup gitmiştim siğili vs ama şimdi tekrar kabuslu günlere geri dönüyor gibiyim.Burdaki insanların yazılarını okuyunca umut oluyor ama bazende kötü etkiliyor.Tıpkı benım umutsuzlugum başkalarını kötü etkilediği gibi.Zor bir süreç.Allah hepimizin yar veyardımcısı olsun başka da bir şey diyemiyorum.Sadece şans dileyin bana düşündüğüm şeyler başka hemoroid fissür fistül vb seyler olsun

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Sabah 11 de doktor randevum var dua edin lütfen

Merhabalar geçmiş olsun sürecini anlatmamışsın, ama şunu bil ki bu süreçler geçici. Bu dert, hayatında bir süre konaklayıp gidecek, seninle kalmayacak. Bak hepimiz negatif oluyoruz zamanla, ben zaten 5 yılı aşkındır negatifim. Kendine tam 1 yıl ver. Bu 1 yılda yapman gereken şeyleri düzgün yap, idea klinik galiba siğillerin için? siğilleri de düzenli dondur mesela, bunlara dikkat et. Umutsuz hissetmen çok normal, ama kendinde o ayağa kalkacak gücü her zaman bulacaksın merak etme. Ben de 'yeter artık ugrasmayacagım artık' dedikten 2 gün sonra tekrar savaşabiliyordum hpv ile

Durum
    Yeni Üye

Arya ben cok kötüyüm psikolojik olarka cöktüm bittim aynadan az önce baktım siğiller var görüyorum,ben makat içindekilerle nasıl mücade edicem napıcam ben hayatım bitti kendimi öldürücem ben

Durum
    Yeni Üye

Çıkıyorum şimdi evden hayatımın kabus gününü yaşadıgıma ve yaşayacagıma emin bit şekilde gidiyorum.Artık hicbir sey benim için eskis gibi olmiyicak bundan o kadar eminim ki tek cözüm yaşamamak olucak ben bu kadar sıkıntıyı cekemiyicem ben yapamam ben kendime kıyıcam ben bunu aileme söylemem benim 40 gün sonra düğünüm vwr ben evlenemem

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Lütfen sakin ol. Hayatta ne dertler var böyle düşünme düğün stresi vs yıpratmış seni ama bunlar ölmek isfeyecek kadar büyük değil inan bana. 40 gün iyilesmek için güzel bir süre kendine şans ver.

Durum
    AHDDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Günaydın Şaşkın, lütfen sakin ol. Bu süreci atlatacaksın, hiçbir sey senden önemli değil.

Durum
    AHDDM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

şaşkın yazmışım panikle, iyideğilimartık düzeltme^^

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı İyideğilimartık Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çıkıyorum şimdi evden hayatımın kabus gününü yaşadıgıma ve yaşayacagıma emin bit şekilde gidiyorum.Artık hicbir sey benim için eskis gibi olmiyicak bundan o kadar eminim ki tek cözüm yaşamamak olucak ben bu kadar sıkıntıyı cekemiyicem ben yapamam ben kendime kıyıcam ben bunu aileme söylemem benim 40 gün sonra düğünüm vwr ben evlenemem
    Nasıl geçti randevun? Iyi misin?

Durum
    Yeni Üye

İçeride siğil vs yokkkkkkkk anoskopla baktı herhangi bir şey yok ne içte ne dışta,sadexe içte kücük birşey gördü o da siğil dedi polip istersen bişey sıkayım düşsün dedi ben istemedim cünkü kolonoskopi yaptırıcam yinede.İçim rahatladı cok sükür yokmus içerde siğil Allahım kimseye bu duyguları yaşatmasın günlerdir gözüme uyku girmiyor bişey yiyemedim cok sükür ama yokmuş YANİ anoskopla baktı olsaydı görürdü dimi

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hpv kapmayan biri dışında doktor da olsa ***kendi görüşüm**** güvenmiyorum size yemin ederim bu virüsü ve siğili görmeyen, çıkarmayan anlamaz kendi bedeninde. Bu kadar öyle illet bi şey