Sayfa 2 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 72 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 18 pozitifli hayat..

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv pozitifli hayat..

Merhaba durumun hakkında güncelleme yapıyorum.
    Bugün tipleme sonucum 6,18,53 çıktı. Hemen doktora gittim tekrar siğilleri yapan 6 ama 18 hiç iyi olmadı kolposkopi yapalım dedi bende hemen şimdi yapın lütfen dedim. Kolposkopi işleme yazılanlardan daha zordu bence aşırı rahatsız edici baskılı bir işlem acı yok ama.
    Gördüklerimiz çok üzücüydü bir sürü yara vardı arkadaşlar biyopsi sonucun çıkınca gel o zaman konuşalım ama saat 12 yönünde yoğun var ve kolposkopi muayenesinde doktorun görüşü önemlidir ben sana Leep yapmamız gerektiğini görüyorum çok yaraların var dedi. Yine yıkıldım .

Durum
    Berree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Leep işlemini birçok kişi yaptırıyor üzülücek biy değil bence kendini boşuna üzme lütfen bu günler geçicek hepimiz kurtulucaz bu illetten inşallah allah beterinden korusun

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Berree Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Leep işlemini birçok kişi yaptırıyor üzülücek biy değil bence kendini boşuna üzme lütfen bu günler geçicek hepimiz kurtulucaz bu illetten inşallah allah beterinden korusun
    Amin inşallah. Şu mübarek ramazan günlerinde Allah yüzüme gülsün çok çektim bu süreçte. Umarım Leep işleminden sonra tekrar etmez

Durum
    Berree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Kendine dikkat edenlerde tekrar etmiyor die biliyorum..inşallah etmez

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Purplecrystal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amin inşallah. Şu mübarek ramazan günlerinde Allah yüzüme gülsün çok çektim bu süreçte. Umarım Leep işleminden sonra tekrar etmez
    Eğer cerahi sınırlar negatif olursa + sen de seni tehlikeye atacak bir cinsel ilişkide bulunmazsan tekrar etmiyor.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer cerahi sınırlar negatif olursa + sen de seni tehlikeye atacak bir cinsel ilişkide bulunmazsan tekrar etmiyor.
    Teşekkür ederim Arya🙏🏼 Cerrahi sınıflar pozitif negatif bu ne demek. Sınır neresi ?

Durum
    Kıdemli Üye

Güncelleme : Dün ilk doz 9lu aşı oldum İdea klinikte. Hala biyopsi sonucunu beklemedeyim. Nolur cin1 olsun diye dua eder mi insan ? Ben ediyorum 😀😞

Durum
    Kıdemli Üye

Arya merhaba. Hpv 18 Pozitifli Hayat diye güncelleyebilir misin.? Konuyu açtığımda tip’i bilmiyordum.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Purplecrystal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya merhaba. Hpv 18 Pozitifli Hayat diye güncelleyebilir misin.? Konuyu açtığımda tip’i bilmiyordum.
    tabi, düzeltiyorum

Durum
    Kıdemli Üye

Cevap: Hpv 18 pozitifli hayat..

Merhabalar durumum hakkında güncelleme yapıyorum: Aryacım sana özel mesaj olarak danıştım cevabını bekliyorum 🙏🏼
    Sizlere de anlatmak isterim. Kolposkopi işlemi sırasında biyopsi sonucun çıkınca konuşalım ama şuanda Leep olman gerektiğini düşünüyorum yaraların çok demişti yazmıştım üstte sizlere.
    Bugün biyopsi sonucum çıktı.Doktorumla görüştüm. Sonucun çoook temiz dedi. Virüs var ama cin1 bile değilsin henüz dedi. Leep olarak tanımlamayalım milimetrik traşlama olarak düşünelim çok yüzelsel bu işlem sana tavsiyem dedi. Deflagn neden kullanmıyorum c1 bile değilim dedim.Deflagn ile çok güzel sonuçlar alıyoruz evet ama senin Kolposkopik biyopsi sonucun temiz olmasına rağmen muayenedeki gördüğümüz yaraların alınması lazım ilerde cinlere hiç geçmesin diye korkma çok yüzelsel bi leep olacak dedi leepten sonra deflagn yine kullanacaksın dedi. Ne düşünüyorsunu? Para için yapıyorlar desem 10 bin istediler. Leep işlemi 15-19 bin arası. Kolposkopiye bile 9.500 verdim 10 bin için mi yapacaklar bilmiyorum kafam çok karısık 27 yaşındayım buna gerek var mı ? Doktorum da yüzelsel almamız daha iyi olur diyor sizce