Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yine yardiim!!

Durum
    garibanbadgirl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yine yardiim!!

Ya lütfen delircem ben yine bu erkeklerde virüsün varlığını nasıl anlarız ya da ben niye anlıyorum o anlasın.o nasıl anlar? Yahu tutturmuş sağlıklıyım da sağlıklıyım banane be kardeşim.bana ya senden geçti ya da ta 2 yıl öncekinden ne fark eder benden de sana geçmiştir belki.dikkat et diyorum insanlık ediyorum burda illa siğillensin diye dua ettirecek ama düşmanıma bile zor dilerim bunu heralde.bu ilk ilişkimden yani 2 yıl öncekinden gelmiş olabilir mi ama bu beyle ilişkimden 6 ay sonra ortaya çıktı siğiller yani diğerinin üstünden 2 yıl geçmişti bir şey yoktu sonra bununla birlikte olunca patlayıverdi hangisinin aşkının meyveleri bunlar yüksek ihtimal???

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Cevap: Yine yardiim!!

Alıntı garibanbadgirl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya lütfen delircem ben yine bu erkeklerde virüsün varlığını nasıl anlarız ya da ben niye anlıyorum o anlasın.o nasıl anlar? Yahu tutturmuş sağlıklıyım da sağlıklıyım banane be kardeşim.bana ya senden geçti ya da ta 2 yıl öncekinden ne fark eder benden de sana geçmiştir belki.dikkat et diyorum insanlık ediyorum burda illa siğillensin diye dua ettirecek ama düşmanıma bile zor dilerim bunu heralde.bu ilk ilişkimden yani 2 yıl öncekinden gelmiş olabilir mi ama bu beyle ilişkimden 6 ay sonra ortaya çıktı siğiller yani diğerinin üstünden 2 yıl geçmişti bir şey yoktu sonra bununla birlikte olunca patlayıverdi hangisinin aşkının meyveleri bunlar yüksek ihtimal???
    Valla bunu bilmek cok zor ama bunu düşğnmene gerek yok suan zaten..sadece ilişkiye girmemeye özen göstermelisin bence yayılma olmasın.

Durum
    acelyayım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

bence en son sevgilinden geçmiş olabilir.sen hayatı akışına bırak bence.ama sana hpv yi bulaştıranda bu hastalığı mutlaka tadacaktır merak etme anlaştık mı?

Durum
    karmasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Anlattığına göre son sevgilinden bulaşma ihtimali daha yüksek görünüyor.Fakat bunun bir önemi yok kimden kaptığını değil nasıl bir an önce atlatırsın bunu düşünmek daha iyi hissettirir kendini Birde karşı taraf anlamıyorsa ve insanlara da bulaştırmaya devam ederse oda onun vicdanı bedelini bir şekilde öder.

Bundan sonra içinde yani siğiller geçtikten ve üzerinden de benim şahsi görüşüm tabi en az 6 ay geçtikten sonra biriyle beraber olma konusunda başka bir tür kapıcağını düşünürsen ki siğil yapmayan türlerde erkekte gözle görünür semptom olmadığından bulaşıda anlaşılamaz.En mantıklısı aşı olmak belki kaptığın türe karşı korumaz belki korur tartışmalı bir konu.Fakat kesin olan bir şey var oda diğer kapmadığın türlere karşı %100 korucu olduğu buda en mantıklısı. 9lu aşı Türkiye ye geldiğinde sonrasında olabilicek farklı türlere karşı bulaş riskini sıfıra indirmek için olmalısın bence.Hatta cinsel münasebeti olan herkes olmalı .

Bu Konu için Etiketler