Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kolposkopi Patoloji Sonucum Hk.

Durum
    gulumseyecegizyeniden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kolposkopi Patoloji Sonucum Hk.

Öncelikle herkese merhabalar.
    Bu yazıyı kimseyi tetiklemek için yazmıyorum lütfen yanlış anlamayın
    Sadece güzel bir haberi sizlerle paylaşmak istedim. Bundan 1 ay önce SMEAR'imde LSIL görülmesi üzerine doktorum kolposkopi yapmam gerektiğini söyledi.
    Sancılı süreçlerden geçtim, kolposkopi olana kadar da, olduktan sonra sonucumu beklerken de!
    Bu arada 2 aydır AHCC kullanıyorum. Kolposkopi sonucum çıkana kadar siğillerime (yaklaşık 5 tane, minik siğilim var) müdahale ettirmedim, belki leep işlemi gerekir. Hepsi bir arada çıksın diye. (Bunu da kafama göre yapmadım. Doktorum böyle uygun gördü zaten çok zaman da geçmedi)
    Ve bingooo!!!!!
    Sonuçlarım tertemiz çıktı. 6 ay sonra tekrar smear ver dedi.
    Şimdi tek sorunum siğiller, hedefimse HPV negatif olmak.
    Şunu söyleyebilirim. Son 1 aydır aşırı mutluyum, AHCC kullanıyorum ve bağışıklığımı güçlendirecek şeyler yapıyorum.
    Umarım hepimiz kurtuluruz.
    Ama önce kabullenmek gerekiyor.. Kabul et, mücadeleye başla ve kurtur! İşte bu kadar...

Sevgiler..

Durum
    Elfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Kolposkopi Patoloji Sonucum Hk.

Ne yaptınız negatif olmak için? Gözünüz aydın bu arada

Durum
    Msue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Geçmiş olsun adınıza sevindim

Durum
    Msue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı gulumseyecegizyeniden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhabalar.
    Bu yazıyı kimseyi tetiklemek için yazmıyorum lütfen yanlış anlamayın
    Sadece güzel bir haberi sizlerle paylaşmak istedim. Bundan 1 ay önce SMEAR'imde LSIL görülmesi üzerine doktorum kolposkopi yapmam gerektiğini söyledi.
    Sancılı süreçlerden geçtim, kolposkopi olana kadar da, olduktan sonra sonucumu beklerken de!
    Bu arada 2 aydır AHCC kullanıyorum. Kolposkopi sonucum çıkana kadar siğillerime (yaklaşık 5 tane, minik siğilim var) müdahale ettirmedim, belki leep işlemi gerekir. Hepsi bir arada çıksın diye. (Bunu da kafama göre yapmadım. Doktorum böyle uygun gördü zaten çok zaman da geçmedi)
    Ve bingooo!!!!!
    Sonuçlarım tertemiz çıktı. 6 ay sonra tekrar smear ver dedi.
    Şimdi tek sorunum siğiller, hedefimse HPV negatif olmak.
    Şunu söyleyebilirim. Son 1 aydır aşırı mutluyum, AHCC kullanıyorum ve bağışıklığımı güçlendirecek şeyler yapıyorum.
    Umarım hepimiz kurtuluruz.
    Ama önce kabullenmek gerekiyor.. Kabul et, mücadeleye başla ve kurtur! İşte bu kadar...

Sevgiler..
    Geçmiş olsun adınıza sevindim. Bağışıklık güçlendirici neler yapıyorsunuz

Durum
    gulumseyecegizyeniden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhabalar SMEAR testi verirken vajinal akut sorunum vardı belki o nedenle SMEAR'de LSIL çıkmış olabilir demişti doktor. Yani kolposkopiye kadar antibiyotik kullandım. Her gün 2 kupa yeşil çay içiyorum. Yaklaşık 2 aydır forumda anlatıldığı şekildeki gibi AHCC kullanıyorum. 3. kutudayım. Her sabah mutlaka probiyotik içiyorum. Sigarayı azalttım. Ve en etkilisi, aşık oldum!! 1 aydır aşırı mutluyum ve hastalığı asla düşünmüyorum.(kötü anlamda düşünmüyorum yoksa dikkat etmem gerekenleri aksatmıyorum)
    Cumartesi günü Levent hocaya gidip siğilleri yaktıracağım.. Sonraki aşamalarda güncellerim.. SEVGİLER

Bu Konu için Etiketler