Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Korkmuş ve yalnız

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Korkmuş ve yalnız

Alıntı Lıly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir genel cerraha randevu aldım devlet hastanesine ama bakalım ne diyecekler doktor umarım kabul eder verrutol ile yakmayı. Sen istanbulda mısın
    İyi yapmışsın canım. Bakacaktır bi çaresine ya. İstanbulda değilim.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhaba arya aldım randevu şimdi ama inan görülmeyecek kadar küçük ya fark etmezlerse biliyorum çok kuruntu yapıyorum ama sanki doktorlar hiç dikkat etmiyormuş gibi geliyor
    Öyle düşünme fark ederler canım, ha tabi içine sinmeyen doktor olursa başka birine daha görünürsün ama randevu alarak iyi yapmışsın

Durum
    Lıly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba
    Bugün doktora gittim ve gerçekten hayatım boyunca geçirdiğim en tuhaf kontroldü. Size bahsettiğim nokta içşb makat çatlağı da ortaya çıkan pili adı verilen bir meme oldupunu söyledi işin tuhaf kısmı iç bölgeyi kontrol etmedi var içeride olsaydı 7 ayda dışarı taşardı demesi oldu.
    Bu göstermiş olduğu umursamazlık yüzünden başka bir doktora daha randevu alacağım, bunların dışındaysa çok paranoyak olduğumu psikiyatrik destek almamı söyledi gerçekten şok içindeyim

Durum
    Admin

Merhaba
    Bugün doktora gittim ve gerçekten hayatım boyunca geçirdiğim en tuhaf kontroldü. Size bahsettiğim nokta içşb makat çatlağı da ortaya çıkan pili adı verilen bir meme oldupunu söyledi işin tuhaf kısmı iç bölgeyi kontrol etmedi var içeride olsaydı 7 ayda dışarı taşardı demesi oldu.
    Bu göstermiş olduğu umursamazlık yüzünden başka bir doktora daha randevu alacağım, bunların dışındaysa çok paranoyak olduğumu psikiyatrik destek almamı söyledi gerçekten şok içindeyim
    iç bölgeyi kontrol etmedi derken, hiç mi kontrol etmedi.
    tamam kaygılanabilirsin ama psikolojik destek almayı tavsiye etmesi ne haddine hayret bir şey, ne kadar tuhaf insanlar var..

Durum
    Kıdemli Üye

Evet parmak kontrolü bile yapmadı arya normalde kendi doktorum cidden her noktaya bakıyordu bu doktorsa gösterdiğim noktaya bakıp eğer içeride olsaydı 7 aydır dışarıda olurdu çok takıyorsun hiv insanlar bile senin kadar endişeli değil bence psikiyatriye gitmelisin diyerek bir şey olmadığını söyledi. Kendi doktorum izinde olduğu için gidemedim ama en yakın zamanda ona gideceğim

Durum
    Admin

Evet parmak kontrolü bile yapmadı arya normalde kendi doktorum cidden her noktaya bakıyordu bu doktorsa gösterdiğim noktaya bakıp eğer içeride olsaydı 7 aydır dışarıda olurdu çok takıyorsun hiv insanlar bile senin kadar endişeli değil bence psikiyatriye gitmelisin diyerek bir şey olmadığını söyledi. Kendi doktorum izinde olduğu için gidemedim ama en yakın zamanda ona gideceğim
    Ay değiştir ya bu doktoru canım, senin kaygına takmış ona noluyorsa.. her insan bir değil sonuçta bazılarımız daha az kaygılı, bazılarımız daha fazla. Ama hpv ile uğraşıp da rahat olan birini pek bulamazsın yani.

Durum
    Kıdemli Üye

Merhaba fikir almak için yazıyorum
    Anal bölgede en son 7 ay önce siğil vardı o zamandan beri görmedim sizce siğil görmediğim sürece ne kadar arayla kontrole gitmeliyim?
    7 ay boyunca içeride olsaydı sizce dışarı çıkar mıydı? çünkü gittiğim doktorum öyle söyledi ama kendisinden emin olamadığım için bilmiyorum