Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tip16 cin1'den kurtuldum

Durum
    elise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

tip16 cin1'den kurtuldum

merhaba arkadaşlar 8 ay önceki smear testimde cin1 çıkmıştım ve tip16 olduğumu öğrenmiştim biliyorsunuz en dirençli ve agresif tip. geçen hafta verdiğim smear sonucunu ise bugün aldım ve lezyonların tamamen gerilediğini şu an prekanseröz hücre olmadığını öğrendim artık cin1 değilim yani tamamen düzelmiş rahim ağzı

bu arada aktif olarak hiç bir şey yapmadım yani sadece immunex kullanıyordum zaten özellikle çok yoğun olduğum dönemlerde, cinsel hayatıma ara vermedim, sigarayı ve alkolü bırakmadım, aşırı sağlıklı beslenemedim ama tamamen kendi kendine gerilemiş. doktor senede 1 kez smear yaptırmamı normal olarak kontrole gelmemi söyledi. hpv testi yaptırmam gerekir mi diye sorduğumda zaten muhtemelen negatif çıkacaksın, bağışıklık sistemin tarafından baskılanmış virüs hatta o bölgeyi de iyileştirmiş dedi. bağışıklık sistemin düşerse zaten tekrar aktif olabilir o yüzden senede 1 smear yaptırmalı herkes dedi. bunları anlatıyorum çünkü hiç birşey yapmadan bile tip16 gibi en tehlikeli tipini yenmeniz ve gerilemesi mümkün. darısı herkese

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Cevap: tip16 cin1'den kurtuldum

Son zamanlarda mujdeli haberlerin ardi arkasi kesilmiyorduuuu ♥Sizin adiniza coook seviniyoruz. Umut oluyosunuz🙏Cook gecmis olsun 🙂

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

ben de başlık açmayı planlıyordum ama hazır sen açmışken yazıvereyim ben de tip 16. teşhis mayısta kondu, ilk smear temiz, 2. smear ascus çıktı, kolposkopim ekimde tamamen temiz çıktı. değişim olduysa da gerilemiş yani, rahim ağzımda hücresel değişim görülmedi tip 16 diye karalar bağlamayın hatunlar, doktor bana yaşın genç olduğu için 1-2 seneye çok yüksek ihtimalle sileceksin zaten dedi geçmiş olsun hepimize <3

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı elise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar 8 ay önceki smear testimde cin1 çıkmıştım ve tip16 olduğumu öğrenmiştim biliyorsunuz en dirençli ve agresif tip. geçen hafta verdiğim smear sonucunu ise bugün aldım ve lezyonların tamamen gerilediğini şu an prekanseröz hücre olmadığını öğrendim artık cin1 değilim yani tamamen düzelmiş rahim ağzı

bu arada aktif olarak hiç bir şey yapmadım yani sadece immunex kullanıyordum zaten özellikle çok yoğun olduğum dönemlerde, cinsel hayatıma ara vermedim, sigarayı ve alkolü bırakmadım, aşırı sağlıklı beslenemedim ama tamamen kendi kendine gerilemiş. doktor senede 1 kez smear yaptırmamı normal olarak kontrole gelmemi söyledi. hpv testi yaptırmam gerekir mi diye sorduğumda zaten muhtemelen negatif çıkacaksın, bağışıklık sistemin tarafından baskılanmış virüs hatta o bölgeyi de iyileştirmiş dedi. bağışıklık sistemin düşerse zaten tekrar aktif olabilir o yüzden senede 1 smear yaptırmalı herkes dedi. bunları anlatıyorum çünkü hiç birşey yapmadan bile tip16 gibi en tehlikeli tipini yenmeniz ve gerilemesi mümkün. darısı herkese
    Aslında hpv diye bişey yok ajdjdjksk nladıgım bu .çok sevindim elise .umarım tamamen atlatırsın en kısa sürede,,, belkide atlattın♥Test yaptır tekrar bence demekki bagısıklıgın iyi durumda semin ama hepimizin iyi olamıyor maalesef ondan ilerliyor

Durum
    Melekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ne kadar güzel haberler bunlar ya çok sevindim iyileşenler adına darısı hepimizin başına gerçi bende leepten sonra gayet sağlıklı ve motive hissediyorum.aralık ayında smear sonucum temiz çıkarsa bende iyileşenler ordusuna(inşallah en kısa zamanda ordu kadar çok olucaz) katılıcam.ayrı bi başlık açılmalı ya insanlar bunları okuyup o ilk şokun getirdiği karamsarlıktan kurtulur belki sevgili Arya sana yakışır başlık açıp negatif olanlar iyileşenleri toplamak öncümüzsün hatta Aryanın askerleriyiz

Durum
    byasar6983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Bana da 6 ay önce cin 1 dendi ama hala geçmedi cok uzgunum.

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı byasar6983 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bana da 6 ay önce cin 1 dendi ama hala geçmedi cok uzgunum.
    herhangi bir supplement kullanıyor musun? bünyeden bünyeye değişiyor işte

Bu Konu için Etiketler