Sayfa 2 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 60 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hsil & Kronik servisit

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Cevap: Hsil & Kronik servisit

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi baktim bizim kizlar imdadina yetismisler arkadasin dogrudur canim yara var demek ve alinmasi leep gerekir. dert etme basit bir operasyon.
    Bi daha leep olucam biliyorum ona uzulmuyorum bile ama nasil hsil cikar tum smearlerim temizdi sok gecirdim gorunce :/
    Hepeve tesekkur ederim icimi rahatlattiniz.
    Gelince bu konuyu halledicem🤓

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@gicik, canım gelen kutun dolu mesaj atamıyorum. ama gerekli açıklamaları yapmışlar zaten, ben de tatilden dönünce bi kontrol ettireceğim. sıkma canını, boşa telaşa girme. dönünce işlem olur hallolur, tatilini zehir etme

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi daha leep olucam biliyorum ona uzulmuyorum bile ama nasil hsil cikar tum smearlerim temizdi sok gecirdim gorunce :/
    Hepeve tesekkur ederim icimi rahatlattiniz.
    Gelince bu konuyu halledicem��
    Canim ilk leepten ne kadar sure sonra tekrarladi? Cok sigara iciyor musun benim gibi? Ve bu surecte iliskiye girdin mi ozel bir soru farkindayim ama onemli.

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Ptesi kolposkopi olucam yine. Hsil geldigim icin. Ama bu sefer biraz daha ordan parca alcaklarini soyledi doktor.Yani Konizasyon islemi mi olcak? Cocugum yok evli degilim bu ilerde hamilelikte bi sorun teskil eder mi?
    Yardim edermisiniz kafama takildi...

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Canim ilk leepten ne kadar sure sonra tekrarladi? Cok sigara iciyor musun benim gibi? Ve bu surecte iliskiye girdin mi ozel bir soru farkindayim ama onemli.
    Benim direkt kolposkopide sivi sikinca beyazlayan yeri gordu doktor ve ordan parca aldi. Patolojiye onu gonderdi.yani zaten gozuyle bi lezyon oldugunu gormustu yanlis dusunmuyosam. Cok sigara iciyorum hala evet gunde 10 kesin belki daha fazla.
    Erkek arkadasimla iliskiye giriyoruz artik korunmuyoruz da malesef..ama sanirim ikinci leepten sonra bi daha korunmadan uzun sure yok temas falan..
    benim de sucum var bence hsil gelmemde

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

@gicik, çok küçük bir parçayı alıyorlar o işlemde. ilerde düşük gibi sıkıntı olmasın diye bi dikiş falan atıyorlar sanırım, rahat ol onlar da bunu düşünerek yapıyor operasyonu.

Durum
    elise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Benim direkt kolposkopide sivi sikinca beyazlayan yeri gordu doktor ve ordan parca aldi. Patolojiye onu gonderdi.yani zaten gozuyle bi lezyon oldugunu gormustu yanlis dusunmuyosam. Cok sigara iciyorum hala evet gunde 10 kesin belki daha fazla.
    Erkek arkadasimla iliskiye giriyoruz artik korunmuyoruz da malesef..ama sanirim ikinci leepten sonra bi daha korunmadan uzun sure yok temas falan..
    benim de sucum var bence hsil gelmemde
    tekrar kolposkopik biyopsi istemiş konizasyon değil, gözüyle lezyon herşey de gözüküyor ben cin1'im onda bile var hem de 2 ayrı yerde çünkü kolposkopi 50 kata kadar büyütüyor ister istemez görülüyor onu kafana takma. ilişkiye girip girmemen hsil çıkmanda etkili bir şey değil ama korunman iyi olabilir diye düşünüyorum benimkisi tamamen kendi düşüncem bilimsel bir dayanağı var mı bilemiyorum. Senin suçun yok daha az sigara içmeye çalış, kafaya takma

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı blackswan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @gicik, çok küçük bir parçayı alıyorlar o işlemde. ilerde düşük gibi sıkıntı olmasın diye bi dikiş falan atıyorlar sanırım, rahat ol onlar da bunu düşünerek yapıyor operasyonu.
    iyi ellerde bir sıkıntı yaratmıyor, eğer ilerde rahim ağzında genişleme olursa hamile kaldığında bir dikişle sıkılaştırıyorlar dert olcağını sanmam kızlar moralimizi yüksek tutuyoruz

Durum
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı elise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi ellerde bir sıkıntı yaratmıyor, eğer ilerde rahim ağzında genişleme olursa hamile kaldığında bir dikişle sıkılaştırıyorlar dert olcağını sanmam kızlar moralimizi yüksek tutuyoruz
    Ohh iki tatli psikologum da cevap vermis @blackswan🤗
    Sanirim tip 16 olan yada baska yuksek risk tipi tasiyanlarin mutlaka bi leep gecmisleri var. Hep oyle okuyorum tesaduf mu bilemem ama..
    sigara buyuk etken olabilir ama korunmadan iliskiye girmek de dusundurmuyo mu sizi. Yani ben korkmuyorum acikcasi hastalik insanlar icin sonucta ama 2.leepten sonra korunmadan iliskiye devam edersek tekrarlar mi ki hsil yada lsil falan

Durum
    Tecrübeli Üye

Ohh iki tatli psikologum da cevap vermis @blackswan��
    Sanirim tip 16 olan yada baska yuksek risk tipi tasiyanlarin mutlaka bi leep gecmisleri var. Hep oyle okuyorum tesaduf mu bilemem ama..
    sigara buyuk etken olabilir ama korunmadan iliskiye girmek de dusundurmuyo mu sizi. Yani ben korkmuyorum acikcasi hastalik insanlar icin sonucta ama 2.leepten sonra korunmadan iliskiye devam edersek tekrarlar mi ki hsil yada lsil falan
    yani tekrar tekrar bulaş oluyor mu bilmiyorum ama virüs zaten bir kez girmiş, hsil ya da lsil olmasına sebep olmaz ama bu virüs dışında da ben korunmadan ilişkiye girmeyi tasvip etmiyorum. Hpv ile uğraşırken bir de nur topu gibi bir bebekle uğraşmak istemem

Bu Konu için Etiketler