Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Fotodinamik tedaviyi olan var mı?

Durum
    simge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Fotodinamik tedaviyi olan var mı?

Arkadaşlar merhaba HPV illetinden kurtulmak istiyorum artık. hepinizin tahmin edeceği gibi aylardır o kadar yoruldum ki hem maddi hem psikolojik olarak çöktüm resmen. Sitede fotodinamik tedaviyi gördüm biraz araştırdım. Dikkatimi ve ilgimi çekti açıkçası bu yöntemi deneyim istiyorum ama sizlerin fikirlerini almak istedim. Aranızda yaptıran var mı?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Fotodinamik tedaviyi olan var mı?

Merhabalar yeni bir yöntem, dr.levent türk uyguluyor. 2 aydır sitede gündemimizde.

Durum
    Yeni Üye

Yaptırmadan önce yaptıran arkadaşların tecrübelerini öğrenmek istemiştim ama sanırım yok

Durum
    Admin

Alıntı simge Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaptırmadan önce yaptıran arkadaşların tecrübelerini öğrenmek istemiştim ama sanırım yok
    Yeni bir yöntem olduğu için henüz tecrübe eden azdır, daha 2 aydır forumda yayınladık.

Durum
    Yeni Üye

Biraz daha araştırıp yaptırmayı düşünüyorum. Tecrübe ettiğimde burda sizinle paylaşacağım

Durum
    Admin

Biraz daha araştırıp yaptırmayı düşünüyorum. Tecrübe ettiğimde burda sizinle paylaşacağım
    Çok iyi olur, sizlerin tecrübeleri diğer üyelere de yol gösterici olur

Durum
    mukaddes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bu konuyla ilgili bir başlık var ve başlık altında Levent Bey de global çapta yapılan çalışmalara dair bazı bilgiler paylaşmıştı. Ancak ben de dahil birkaç üye daha somut örnekler duymak için detay sormuşuk. Sanırım Türkiye'de de henüz bu olgunlukta bir bilgi yok ki Levent Bey'den beklediğimiz yönde bir cevap alamamıştık. İnternet aramasında da Türkiye'de denenmiş mı denenmemiş mi, süreç nasıl ilerlemiş, hangi tiplere nasıl karşılık vermiş gibi detayları bulamamıştım.

Durum
    Yeni Üye

Levent beyle görüşme yaptım. Sorduğumda yeni bi tedavi olduğunu söyledi o da. Dünyada örnekleri var ama türkiyede örneği yok dedi. Sanırım Türkiyede ilk defa Levent Hoca yapıyor. Yüksek risklilerde daha etkili olduğunu söyledi. Yani evet bizler çok denenmediği için eminlik sağlayamıyoruz zaten hepimiz yeterince çile çekiyoruz. Ama bana mantıklı bi tedavi gibi geldi. Cumartesi günü için randevu oluşturdum denemek istiyorum. Kesinlikle sizlerle paylaşacağım yaptırdığımda sonuçlarını

Durum
    Admin

Levent beyle görüşme yaptım. Sorduğumda yeni bi tedavi olduğunu söyledi o da. Dünyada örnekleri var ama türkiyede örneği yok dedi. Sanırım Türkiyede ilk defa Levent Hoca yapıyor. Yüksek risklilerde daha etkili olduğunu söyledi. Yani evet bizler çok denenmediği için eminlik sağlayamıyoruz zaten hepimiz yeterince çile çekiyoruz. Ama bana mantıklı bi tedavi gibi geldi. Cumartesi günü için randevu oluşturdum denemek istiyorum. Kesinlikle sizlerle paylaşacağım yaptırdığımda sonuçlarını
    evet denemeden bilemeyiz, belki de çok olumlu sonuç verecek ve ek bir tedavi yöntemi daha olacak.

Durum
    Yeni Üye

Arkadaşlar merhabaa, dün levent hocanın kliniğine fotodinamik tedavi için gittim. Levent Hoca sağolsun baya güzel bilgilendirme yaptı. Yine tedavinin yeni olduğundan bahsetti ama başarı oranları güzelmiş ve hiç bir yan etkisi olmadığını söyledi. Yapılan işlem şöyle oldu, öncelikle vajina bölgeme ilaçlı bi spanç yerleştirdi ve 15 dakika o içerde kaldı. sürenin sonunda onu çıkartıp maşaya benzer bi cihazla vajinaya giriş yaptı ve bi 15 dakika daha o şekilde ışın tedavisi uyguladı. Ağrılı veya acılı bi işlem olmadı sadece ilaçlı spancı ilk soktuğunda biraz yanma hissi oldu, bir de cihazı ilk soktuğunda hafif yanma hissi oldu ve ardından geçti. gayet rahat ve kolay bi işlem oldu. 4 seans uygulayacağımızı söyledi. 4. seans bittiğindeyse 3 ay sonra test vermeye gideceğim. bu arada her hafta gideceğim yani tedavi süreci 1 ay sürecekmiş. İnşallah ardından negatif sonucum gelir. her durumdan sizleri bilgilendireceğime emin olabilirsiniz. Ben çok ümitliyim

Bu Konu için Etiketler