Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 16 cin 1

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Hpv 16 cin 1

Merhabalar arkadaşlar yaklaşık 40 gündür aranızdayım okumadığım yazı kalmadı. Üye olmak bugüne kısmetmiş. Hpv'yi ilk cinsel birlikteliğimide yaşadığım kisiden kaptım. İlk etapta kavga dövüş 1 ay kadar iletişimimiz devam etsede sonradan hiç bir şeyin eskisi gibi olamayacağını düşündüğüm için tamamen bitirdim. Size söz veriyorum 6 7 ay sonra buraya negatif oldum yazacağım hatta arya konu taşındı yanlıs yere yazmissin gibi seyler söyleyecek😂 şimdi de doğru yerde miyim bilmiyorum. Savaşacağım ve geçecek. Çaresizce forumda negatif olma hikayesi arayan herkesi kucaklıyorum. Sevgiyle...

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hpv 16 cin 1

Ahahaha evet konuyu gerçekten yanlış yere açmışsın Artık bütün yazıları okuya okuya beni tanımışsın, koptum
    Konuyu soru-cevap kısmına taşıyorum, bilgin olsun
    Kendine zaman tanı, 6-7 ay iyimser bir süre, daha gerçekçi bakıp 1 yıl diyelim. Böylece aksi bir durumda modun hemen düşmez, kendine 1 yıl ver

Durum
    Özel Üye

Hahahahha Arya bunu söyleyeceğini bile biliyordum. Aslında ilk etapta 6 ay diyip olmazsa hadi 1 yıla tamamlayayım demek psikolojik açıdan daha çok rahatlatır. Şimdi 1 yıl diye düşünmek gözümü korkutuyor.

Durum
    Özel Üye

Güncelleme
    Arkadaşlar, 2 aydır günlük 3 gram ahcc, d3k2, imutor kompleks ve daha nice takviye kullanmama rağmen hasta oldum. Bu sürecte uyku düzenim sporum vs her şey düzenliydi. Garip gerçekten. Öyle halsizlik falan da değil, bildigin boğaz iltihabı, ateş, yorgunluk.....

Durum
    Purplecrystal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncelleme
    Arkadaşlar, 2 aydır günlük 3 gram ahcc, d3k2, imutor kompleks ve daha nice takviye kullanmama rağmen hasta oldum. Bu sürecte uyku düzenim sporum vs her şey düzenliydi. Garip gerçekten. Öyle halsizlik falan da değil, bildigin boğaz iltihabı, ateş, yorgunluk.....

Ahcc ile İmutor kullanımını araştırdınız mı ?

Durum
    Özel Üye

Naaıl yani birlikte kullanımı mı yoksa kan değerlerim açısından falan mı? Imutor kompleks içinde beta glukan c vitamini falan barındırıyor.

Durum
    Dytbuse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhabalar, ben de yeni aranıza katıldım, çok kötü bir süreç Allah herkesin dermanını versin, bunu yazarken bile ağlıyorum. Tesadüf eseri hpv testi yaptırdık eşimle ve hpv16 cin1 olduğumu öğrendim, 3 gündür time healty ahcc kullanıyorum ama cin1 geçer mi geçmez mi bilmiyorum. Ya aslında hiç bir şey bilmiyorum. Hiçbir problemim yokken öylesine test yaptırdım 16 değil herhangi bir şey olacağını bile düşünmezken bir de doktorun kolkoskobi temiz gelir hiç bir görünürde sorun yok demesine rağmen cin1 geldi, o yüzden düzelme Umutlarım da bu şekilde söner diye korkuyorum. Öyle işte… buradakileri okuyup umut dolmaya çalışıyorum

Durum
    Berree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cin 1 de dr lar zaten hiçbir işlem yapmiyor zaten kendiliğinden geriliyor merak etmeyin geçmesi için ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz zaten

Durum
    Dytbuse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Hpv 16 olunca çok hızlı ilerler cin2-3 olurum endişem var, Şuan ahcc kullanıyorum bir de aylık 14 gün boyunca insidehpv fitil verdi bunları. Aşı gereksiz dedi ama burda da yazanlar en azından ilerletmez düşüncesiyle olmak istiyorum. Siz ne dersiniz

Durum
    Özel Üye

Geçmiş olsun. Banada doktor kolposkobide bir sey görünmüyor icin rahat olsun demisti biopsi cin1 geldi doktorum bunuda önemsemedi kendiliginden geriler dedi. Bende deflagyn kullaniyorum. Jilet kullanmayin cinsel perhize girin esinizde tedaviye baslasin yoksa surekli birbirinze bulastirirsiniz. Asinizi bence olun