Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv 16 cin 1

Durum
    Şaşkın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv 16 cin 1

Güncelleme
    Bugün gardasil 9'lu aşımın 2. dozunu oldum. En son grip oldugumu yazmistim simdi iyiyim. Bağışıklık düşünce insan her zamankinden daha fazla korkuyor. 2 aydır ahcc ve bir takım takviyeler kullandığim icin dahiliyede hemogram ve vitamin testi verdim. Vitamin testlerimin sonucu pazartesi çıkacak özellikle d ve b12 seviyemi burada tekrar yorumlarız.

Durum
    Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Evet cin3 sonrasi leep olan bir kadinla konuştum asilarini da yaptirmis ancak gebe kalinca tekrar lezyon olusmus ve rahim kanseriyim dedi uzucu, korkutucu belki doktorunuzda böyle sonuclar gördüğü için aşı önemsiz demistir

Durum
    Berree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Belki tekrar virüs kaptı kendiliğinden gelişmiş olamaz bir sürü dogum yapan kadın var böyle bşy yok

Durum
    Bilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kendiliginden gelistigiyle alakalı bir şey yok ya hiç atamadi ya esinden tekrar kapti birde uyuyan tip diye birseyler yaziliyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Berree Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Belki tekrar virüs kaptı kendiliğinden gelişmiş olamaz bir sürü dogum yapan kadın var böyle bşy yok
    ben de alakası dahi olmadığını düşünüyorum, katılıyorum

Durum
    Özel Üye

Güncelleme
    Deflagyn jelde son küre geçtim. Açikcasi jel bitince tedavimi yarılamış olarak düşüneceğim. Her gün uygulanıyor olması beni geriyor.
    B12 ve d vitamini seviyeme baktirmistim dvit=21
    B12=310
    Bu sürecte d3k2 yetersiz geldiği için doktor d colefor recete etti. Haftada 2 kapsul olarak kullanacağım. Umarım yazın gelmesiyle ve takviyelerle birlikte 50'lere getirebilirim. Son gelişmeler bunlar. Ahcc de dahil diğer tüm takviyelere devam ediyorum.

Durum
    Dytbuse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncelleme
    Deflagyn jelde son küre geçtim. Açikcasi jel bitince tedavimi yarılamış olarak düşüneceğim. Her gün uygulanıyor olması beni geriyor.
    B12 ve d vitamini seviyeme baktirmistim dvit=21
    B12=310
    Bu sürecte d3k2 yetersiz geldiği için doktor d colefor recete etti. Haftada 2 kapsul olarak kullanacağım. Umarım yazın gelmesiyle ve takviyelerle birlikte 50'lere getirebilirim. Son gelişmeler bunlar. Ahcc de dahil diğer tüm takviyelere devam ediyorum.
    D ve b12 takviyeleriniz nelerdi

Durum
    Özel Üye

Alıntı Dytbuse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    D ve b12 takviyeleriniz nelerdi
    Lipozone d3k2 2 ay kullandim oncesinde degerim kacti bilmiyorum ama simdi 21 geldi. Bu takviyeyle gunluk 1000 aylik 30 000 gram d vitamini destegi sagliyordum yukseltmek icin (vucut icin gunluk ihtiyac 600) Simdi doktor d-colefor verdi. Aylik 160 000' cikardik.
    B12 icin benoxol kullandim 1 ay. Degerik fena degil ama ileriki aylarda 1 ay daha takviye kullanmayi planliyorum

Durum
    Özel Üye

Güncelleme
    Deflagyn tedavim bitti toplamda önerildiği gibi 3 kür (3 ay) kullandım. Kullanımı zor olmasada gercekten beni yormustu. 2 ay sonra hpv testi vermeyi düşünüyorum. Bu sürecte ahcc ve d vitamini almaya devam ediyorum.

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Şaşkın Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncelleme
    Deflagyn tedavim bitti toplamda önerildiği gibi 3 kür (3 ay) kullandım. Kullanımı zor olmasada gercekten beni yormustu. 2 ay sonra hpv testi vermeyi düşünüyorum. Bu sürecte ahcc ve d vitamini almaya devam ediyorum.
    İnşallah negatif sonucunu bekliyoruz. D K vitamin damlasını günde kaç damla kullNmistiniz