hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Yeni ye
    yelik tarihi
    26.ubat.2023
    Tecrbe Puan
    0

Hsv Bulatrclk

Merhaba biraz forumda dolatm ncelikle hasta deilim zaten hasta olmadan da bilgilenmek gerektiini dndmden buradaym.

Forumda hpv negatif olduktan sonra vcuttan o tr temizlendi deniyor. O tr bakasna bulatrma ihtimalimiz kalmyor diye anlyorum. (Bilgisi olan yine yazabilir.)

Peki Hsv aktif uuk olmad zamanlar da bulac mdr? Tamamen iyileme olmadndan hsvli biri illa partnerine hastal bulatrr m?

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    14.Ekim.2022
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: Hsv Bulatrclk

Hsv sinir ularna tutunduu iin gitmiyor ve temasta bulayor diye biliyorum.

Yeni ye
    yelik tarihi
    26.ubat.2023
    Tecrbe Puan
    0

Hsv IgM ve Hsv IgG testleri kandan baklyor diye biliyorum. Devlet hastanesi lezyon olmadan bunlara bakyor mu? Ya da baka testi var m?

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Drbilgilenelim Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhaba biraz forumda dolatm ncelikle hasta deilim zaten hasta olmadan da bilgilenmek gerektiini dndmden buradaym.

Forumda hpv negatif olduktan sonra vcuttan o tr temizlendi deniyor. O tr bakasna bulatrma ihtimalimiz kalmyor diye anlyorum. (Bilgisi olan yine yazabilir.)

Peki Hsv aktif uuk olmad zamanlar da bulac mdr? Tamamen iyileme olmadndan hsvli biri illa partnerine hastal bulatrr m?
    Hayr hpv ile tekrar enfekte olunabiliyor malesef. Baka bir tip kaparak ileride de enfekte olabilme ihtimali hep var

Kdemli ye
    yelik tarihi
    15.ubat.2022
    Tecrbe Puan
    2

Virsler en bata subklinik seyreder. Uyku modunda deilse belirti vermesede bulatrc olabilir. Bu arada biontech hsv asn gelitirdi ve ilk dozunu gnll hastalara verdi Aralk aynda. Bunun bile tedavisini buldular. Ksmet hpvye...

Bu Konu iin Etiketler