Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erkeklerde siğil yakılması sonrası iltihap

Durum
    İamusti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Erkeklerde siğil yakılması sonrası iltihap

Merhaba siteye yeni kayıt oldum. Ben hemen hemen 1 ay önce (Ocak 2023)hpv olduğumu öğrendim sonrasında araya çok şey girdi ancak 4 gün önce siğilleri yaktirmaya fırsat bulabildim. Ama siğilleri yaktirdiktan sonra bikac gün zaten ufak tefek sizlamalar veya iç çamaşırına takıldığı için çok az yanmalar oluyordu. Ama aradan iki gün sonra idrarımı yaptiktan sonra meni şeklinde akıntı olduğunu farkettim. Bunu ara ara ereksiyon yaşamama bağlıyorum ama tabi ki bu da olmayabilir diye korkularım var. bunu yaşayan oldu mu ve gerçekten siğil yakildiktan sonra ne yapmamız gerekiyor yardımcı olabilir misiniz

Durum
    34mavi3434 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Erkeklerde siğil yakılması sonrası iltihap

Siğil yakildiktan sonra bende de kontrolüm disinda bir akıntı oldu. Ama bakmadım idrar mi meni mi diye. Penistede siğil yakıldığı için buna yordum. Sonra kabuk bağlayınca ve iyileşme başlayınca bir daha olmadı.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Siğil penisin dış derisinde olur genelde, orayla akıntının bir alakası oldugunu düşünmüyorum, belki başka bir cybh hastalığınız vardır akıntı yapan?

Durum
    rckn83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hocam ben penisi jilet ettiğim için yayıldı penise testise ve anal kısmı da traş ettiğim için oraya da yayıldı. Eşcinsel değilim kız arkadaşım var fakat yaşayan ve iyileşen var mı penis ve anal kısımda yaşyanlardan?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı rckn83 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ben penisi jilet ettiğim için yayıldı penise testise ve anal kısmı da traş ettiğim için oraya da yayıldı. Eşcinsel değilim kız arkadaşım var fakat yaşayan ve iyileşen var mı penis ve anal kısımda yaşyanlardan?
    Maalesef anal kısma bulaşma durumu olabiliyor, haklısın eşcinsel olmaya gerek yok çoğumuzda oldu, önemli olan anüs içinde olmaması, homoseksüel değilsen ve elinde yaymazsan içeride çıkmaz, anal bölgede yani anüs çevresinde olan siğillere kriyoterapi yaptırabilirsin, bazı kişilerde bir daha çıkmıyor.

Durum
    Serkeftin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben de her iki haftada randevu buldukça kriyoterapi yaptırıyorum. 3-4 defa sperm akıntısı oldu, ben de aşırı ereksiyon yaşıyorum ama ilk defa spermin kendi kendine aktığına şahit oldum. Normalde sadece zevk suyu dediğimiz akışkan sıvı gelir. Doktora akıntıyı sorduğumda düzenli cinsel ilişkim olmadığı için olduğunu söyledi.