Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: tekrar tekrar çıkan siğiller

Durum
    dilaaaaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

tekrar tekrar çıkan siğiller

arkadaşlar merhaba, benim sorunum sürekli tekrarlayan siğiller bakireyim ve hangi tip olduğunu bilmiyorum siğil yaptığı için tip 6 demişti doktorum sorum şu yaklaşık 6 ay önce hpv olduğumu öğrendim 5 aydır da siğillerle uğraşıyorum 12 kere yaktırdım yani siğillerim tekrarladıkça şu an eskisi gibi yok 2-3 tane toplu iğne ucu kadar çıkıyo böyle bi şey yaşayan var mı sonu yok mu bu siğillerin? bu arada ahcc, propolis kullanıyorum cinsel ilişkim yok ve sigara alkol de kullanmıyorum şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: tekrar tekrar çıkan siğiller

Ne zamandır ahcc ve propolis kullanıyosunuz? Sürecinizi merak ettim. Beslenme düzeniniz diyetiniz nasıl? Teşekkürler

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Sadece sigil yaptı diye hpv tipiniz tip 6 değildir emin olun, doktorunuz yanlıs bilgi vermiş bu bilgi dogru değil, tiplendirme testi yaptırmanızı öneririm bir laboratuvarda. Siğilden de sürüntü alsınlar.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece sigil yaptı diye hpv tipiniz tip 6 değildir emin olun, doktorunuz yanlıs bilgi vermiş bu bilgi dogru değil, tiplendirme testi yaptırmanızı öneririm bir laboratuvarda. Siğilden de sürüntü alsınlar.
    arya, bunları gerçekten ben de biliyorum forumdaki çoğu şeyi okudum diyebilirim hatta bilgi sahibi olduktan sonra doktoruma bu durumu ben açıklamaya çalıştım ama yok bi süreden sonra sanki başından savmaya çalışır gibi.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Cilekkiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne zamandır ahcc ve propolis kullanıyosunuz? Sürecinizi merak ettim. Beslenme düzeniniz diyetiniz nasıl? Teşekkürler
    3 aydır ahcc 1,5 aydır da propolis kullanıyorum sigara hiç kullanmadım zaten, alkolü de bıraktım. hpv olduğumu öğrenmeden önce de spor yapıp beslenmeme dikkat ediyordum zaten bu arada 21 yaşındayım

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı dilaaaaaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 aydır ahcc 1,5 aydır da propolis kullanıyorum sigara hiç kullanmadım zaten, alkolü de bıraktım. hpv olduğumu öğrenmeden önce de spor yapıp beslenmeme dikkat ediyordum zaten bu arada 21 yaşındayım
    Bakire olsak da bulaşıyormuş bi şekilde şaka gibi gerçekten ya. Şanslısınız yaşınız genç benim de hiç siğil çıkmıyo sorun orda sadece iki minik siğilim var 1 aydır kullanıyorum ahcc bakalım. Teşekkürler

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Cilekkiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakire olsak da bulaşıyormuş bi şekilde şaka gibi gerçekten ya. Şanslısınız yaşınız genç benim de hiç siğil çıkmıyo sorun orda sadece iki minik siğilim var 1 aydır kullanıyorum ahcc bakalım. Teşekkürler
    maalesef ben sizin kadar şanslı değilim siğil konusunda salı günü 13. kez yaktırmaya gidiyorum umuyorum artık son olur bu. geçmiş olsun

Durum
    Kıdemli Üye

maalesef ben sizin kadar şanslı değilim siğil konusunda salı günü 13. kez yaktırmaya gidiyorum umuyorum artık son olur bu. geçmiş olsun
    Ben de cin3 hücre değişimiyle uğraşıyorum bakalım hakkımızda hayırlısı olsun size de geçmiş olsun. Siğillerle uğraşmayı tercih ederdim

Durum
    Lıly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba koterle mi yaktırıyorsunuz acaba yoksa kriyo ile mi? Çünkü bildiğim kadarıyla koter tekrar oranını düşürüyoe daha etkili bir yöntem

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Lıly Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba koterle mi yaktırıyorsunuz acaba yoksa kriyo ile mi? Çünkü bildiğim kadarıyla koter tekrar oranını düşürüyoe daha etkili bir yöntem
    bildiğim kadarıyla koter siğil yaktırma, kriyo ise dondurma işlemi yanlışsam düzeltin lütfen. ben kriyo yaptırıyorum