Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yardımınıza ihtiyacım var

Durum
    benq00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Yardımınıza ihtiyacım var

Herkese merhaba, hpv ile tanıştığım günden beri bilgilenmek ve doğru bir tedavi süreci geçirmek için olabildiğince araştırma yapıyorum. Gittiğim kadın doğumcular aşı ol birliktelik yaşama vs. gibi şeyler söyleyerek muayeneyi sonlandırdılar. Doğru bir sürece ihtiyacım var ve bunun için kısıtlı bütçem var ve açıkçası yanlış harcamak istemiyorum. Siğil yaktırma operasyonum dışında hiçbir tedaviye başlamadım sizler ne önerirsiniz,nasıl bir yol izlemeliyim, aşı tedavisi mi ahcc takviyesi mi..

Durum
    Freak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Yardımınıza ihtiyacım var

[QUOTE=benq00;46591]Herkese merhaba, hpv ile tanıştığım günden beri bilgilenmek ve doğru bir tedavi süreci geçirmek için olabildiğince araştırma yapıyorum. Gittiğim kadın doğumcular aşı ol birliktelik yaşama vs. gibi şeyler söyleyerek muayeneyi sonlandırdılar. Doğru bir sürece ihtiyacım var ve bunun için kısıtlı bütçem var ve açıkçası yanlış harcamak istemiyorum. Siğil yaktırma operasyonum dışında hiçbir tedaviye başlamadım sizler ne önerirsiniz,nasıl bir yol izlemeliyim, aşı tedavisi mi ahcc takviyesi mi..[/QUOTE

Durum
    Yeni Üye

Alıntı benq00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, hpv ile tanıştığım günden beri bilgilenmek ve doğru bir tedavi süreci geçirmek için olabildiğince araştırma yapıyorum. Gittiğim kadın doğumcular aşı ol birliktelik yaşama vs. gibi şeyler söyleyerek muayeneyi sonlandırdılar. Doğru bir sürece ihtiyacım var ve bunun için kısıtlı bütçem var ve açıkçası yanlış harcamak istemiyorum. Siğil yaktırma operasyonum dışında hiçbir tedaviye başlamadım sizler ne önerirsiniz,nasıl bir yol izlemeliyim, aşı tedavisi mi ahcc takviyesi mi..
    Merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun. Ben bademciğimde siğil olduğunu düşünüyorum ama henüz bir kbb uzmanına görünme imkanım olmadı. Çok korktum, ağzıma boğazıma yayılır diye. Gecelerce uyuyamadım. Sonra ne yapabilirim diye düşünmeye başladım. Ahcc kullanmayı düşündüm ama sipariş veremedim (depremin çok kötü etkilediği bir bölgedeyim). Eczaneden çinko ve c vitamini tableti, d vitamini tableti ve propolis alıp kullanmaya başladım. Gece gündüz yerli ve yabancı kaynaklardan araştırdım hpv virüsünü. Vardığım sonuç şu: bağışıklık sistemimizi baskılayan bir hastalığımız yoksa ve lezyonları ortadan kaldırmak için (bazen gerek bile kalmıyormuş) tedavi alıyorsak çok da korkmamalıyız çünkü eninde sonunda kurtulcaz bu virüsten. Cinsel teması olan neredeyse herkes bu virüsle karşılaşıyor hayatının belli bir anında ve bunun için yapabileceğimiz bir şey yok çünkü korunma yöntemleri de tam olarak korumuyor bizi bu virüsten. Yanlış bir şey yapmadık, suçlu değiliz. Kendinizi üzmemeye çalışın, sigaradan mümkün olduğunca uzak durmaya çalışın (içiyorsanız tabii), kullanıyorsanız arada alkol alın ve rahatlayın (abartmadan). Yani Allah’ın izniyle bundan kurtuluruz.

Durum
    Yeni Üye

Ve bence kesinlikle aşı olun. Sevgiler <3

Durum
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için, sana da çok geçmiş olsun hem deprem adına hem de virüs adına.Ahcc ile ilgili ben de birçok araştırma yaptım, ve başlamaya karar verdim.Hpv tiplendirme testi için ne düşünüyorsun? Sence yaptırmalı mıyım

Durum
    Yeni Üye

[QUOTE=Freak;46601]Merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun. Ben bademciğimde siğil olduğunu düşünüyorum ama henüz bir kbb uzmanına görünme imkanım olmadı. Çok korktum, ağzıma boğazıma yayılır diye. Gecelerce uyuyamadım. Sonra ne yapabilirim diye düşünmeye başladım. Ahcc kullanmayı düşündüm ama sipariş veremedim (depremin çok kötü etkilediği bir bölgedeyim). Eczaneden çinko ve c vitamini tableti, d vitamini tableti ve propolis alıp kullanmaya başladım. Gece gündüz yerli ve yabancı kaynaklardan araştırdım hpv virüsünü. Vardığım sonuç şu: bağışıklık sistemimizi baskılayan bir hastalığımız yoksa ve lezyonları ortadan kaldırmak için (bazen gerek bile kalmıyormuş) tedavi alıyorsak çok da korkmamalıyız çünkü eninde sonunda kurtulcaz bu virüsten. Cinsel teması olan neredeyse herkes bu virüsle karşılaşıyor hayatının belli bir anında ve bunun için yapabileceğimiz bir şey yok çünkü korunma yöntemleri de tam olarak korumuyor bizi bu virüsten. Yanlış bir şey yapmadık, suçlu değiliz. Kendinizi üzmemeye çalışın, sigaradan mümkün olduğunca uzak durmaya çalışın (içiyorsanız tabii), kullanıyorsanız arada alkol alın ve rahatlayın (abartmadan). Yani Allah’ın izniyle bundan kurtuluruz.[/QUOTE

Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için, sana da çok geçmiş olsun hem deprem adına hem de virüs adına.Ahcc ile ilgili ben de birçok araştırma yaptım, ve başlamaya karar verdim.Hpv tiplendirme testi için ne düşünüyorsun? Sence yaptırmalı mıyım

Durum
    Yeni Üye

[QUOTE=benq00;46617]
    Alıntı Freak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, öncelikle çok geçmiş olsun. Ben bademciğimde siğil olduğunu düşünüyorum ama henüz bir kbb uzmanına görünme imkanım olmadı. Çok korktum, ağzıma boğazıma yayılır diye. Gecelerce uyuyamadım. Sonra ne yapabilirim diye düşünmeye başladım. Ahcc kullanmayı düşündüm ama sipariş veremedim (depremin çok kötü etkilediği bir bölgedeyim). Eczaneden çinko ve c vitamini tableti, d vitamini tableti ve propolis alıp kullanmaya başladım. Gece gündüz yerli ve yabancı kaynaklardan araştırdım hpv virüsünü. Vardığım sonuç şu: bağışıklık sistemimizi baskılayan bir hastalığımız yoksa ve lezyonları ortadan kaldırmak için (bazen gerek bile kalmıyormuş) tedavi alıyorsak çok da korkmamalıyız çünkü eninde sonunda kurtulcaz bu virüsten. Cinsel teması olan neredeyse herkes bu virüsle karşılaşıyor hayatının belli bir anında ve bunun için yapabileceğimiz bir şey yok çünkü korunma yöntemleri de tam olarak korumuyor bizi bu virüsten. Yanlış bir şey yapmadık, suçlu değiliz. Kendinizi üzmemeye çalışın, sigaradan mümkün olduğunca uzak durmaya çalışın (içiyorsanız tabii), kullanıyorsanız arada alkol alın ve rahatlayın (abartmadan). Yani Allah’ın izniyle bundan kurtuluruz.[/QUOTE

Durum
    Yeni Üye

[QUOTE=Freak;46623] Çok teşekkür ederim ben de. HPV tiplendirme testi sonucuna göre doktor bir tedavi uygulayacaksa ve sizin yararınıza olacaksa elbette yaptırın ama bu testin sonucu kaygı düzeyinizi artırmak dışında bir şeye yaramayacaksa hiç yaptırmayın. Ben bu konuda uzman değilim ve sizi yanlış yönlendirmek istemem. Tiplendirme testininin gerekli olup olmadığını sizi müşteri olarak görmeyecek bir uzmana sorun mutlaka. Ben erkek bir bireyim ve yıllarca korunmadan cinsel birliktelik yaşadım çok farklı kişilerle (cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve genel olarak cinsellik konusunda çok cahil olduğum için yaptım bunu). Yani bu virüse defalarca maruz kaldığıma eminim. Zaten korunsak bile yüzde yüz korunmuş olmuyoruz söz konusu HPV ve HSV virüsleri olduğunda ama tabii ki korunmak her zaman çok iyi bir fikir ve bence mutlaka olması gereken bir şey. Şu anki durumda yapmamız gereken şey, varsa siğillerden kurtulmak, güzel beslenmek ve mümkünse fazla umursamamak (ihmal etmeyi kastetmiyorum). Kaygı düzeyi yüksek biri olarak söylüyorum bunu. Bize bu kaygıyı yaşatan şey suçluluk duygusu ve pişmanlık. Oysa ki yanlış bir şey yapmıyoruz. Yetişkin ve rızası olan insanlar olarak birliktelikler yaşıyoruz. Bu çok normal ve sıradan bir durum. Siz de çok sıradan bir şey yaptınız ve bunu yapan yetişkin neredeyse tüm insanlar gibi bu virüse maruz kaldınız. Hepsi bu. Son olarak, burada AHCC kullanarak bundan kurtulduğunu iddia eden birçok insan var. Bazı yabancı forumlarda da önerildiğine tanık oldum ve ben de ulaşabildiğim an kullanmayı düşünüyorum. Ayrıca aşı da yaptırmayı düşünüyorum. Siz de eğer maddi imkanınız varsa kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak şeyler yapın. Bundan eninde sonunda kurtulacaksınız. Sevgiler

Durum
    Yeni Üye

Alıntı yapmayı da becerememişim