Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Neyapmaliyim ?

Durum
    New
    New - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Neyapmaliyim ?

Arkadaşlar daha önce yazmıştım hpv 16 olduğumu ve sonuç bekledigimi dün kolposkobi ve patoloji sonucum geldi Çok Şükür Rabbime normal geldi istanbul Süleymaniye hastanesinde ki doktor yıllık smear yaptir dedi kolposkobi yaptirma smear de çıkarsa yaparız dedi sonuçları aldım ve sürekli gittiğim ermeni Hastanesi ne gittim ordaki doktor ise 3 ay sonra kolposkobi ve smear alalım dedi fiyati yaklaşık 2 bin lira sağlık için herşey yapılır ama tüccarlik yapiliyorsa insan cildiriyo hocam ahcc var kullansam diorum uzaylı gibi bakiyo deli sacmasi dio 30 yıl vücutta kalır falan can sıkıcı şeyler istanbul avrupa yakasında sürekli gidebilecegim doktor var mı dir ve neyapmaliyim 3 ay sonra yaptiriyim mi yardımcı olursanız sevinirim sağlıklı günler

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Neyapmaliyim ?

Alıntı New Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar daha önce yazmıştım hpv 16 olduğumu ve sonuç bekledigimi dün kolposkobi ve patoloji sonucum geldi Çok Şükür Rabbime normal geldi istanbul Süleymaniye hastanesinde ki doktor yıllık smear yaptir dedi kolposkobi yaptirma smear de çıkarsa yaparız dedi sonuçları aldım ve sürekli gittiğim ermeni Hastanesi ne gittim ordaki doktor ise 3 ay sonra kolposkobi ve smear alalım dedi fiyati yaklaşık 2 bin lira sağlık için herşey yapılır ama tüccarlik yapiliyorsa insan cildiriyo hocam ahcc var kullansam diorum uzaylı gibi bakiyo deli sacmasi dio 30 yıl vücutta kalır falan can sıkıcı şeyler istanbul avrupa yakasında sürekli gidebilecegim doktor var mı dir ve neyapmaliyim 3 ay sonra yaptiriyim mi yardımcı olursanız sevinirim sağlıklı günler
    hpv 16 isen kolposkopi mantıklı tabi, ben smear'de class 2 cıkıp patolojide cin3 cıktım yani smear'e hiç guvenmıyorum.. Ama cok cok pahalıymıs, bence o kadar olmamalı ya bır sey var o ısın ıcınde.

Durum
    New
    New - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arya hanim 3 ay çok erken değil mi

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Arya cevap verecektir ,bende bildiğim olayı anlatayım benim arkadasımda tip16 bir sene sonra smear takibi istedi ..bunu söyleyen proftu ,kolkoskopi yapmadı kendisine.bilmiyorum ama banada pek sarmadı bu olay 2000lira falan .

Durum
    elise - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Merhaba, 3 ay çok erken bi süre bence de. Üstelik smear ve kolposkopiyi devlet hastanelerinde ücretsiz yaptırabilirsiniz (kolposkopiye gerek varsa yani gidip ben kolposkopi yaptırmak istiyorum diyemiyorsunuz.)

Durum
    glstn91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Devlet hastaneleri kolposkopi yapıyor tip 16 olanlara zaten direk kolposkopi yapıyorlar devlette. Sonuçlardan 3 gün sonra hemen kolposkopiye çagırmışlardı tip 16 li biri olarak sôylüyorum ve 2000 abartı gerçekten😒

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı glstn91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devlet hastaneleri kolposkopi yapıyor tip 16 olanlara zaten direk kolposkopi yapıyorlar devlette. Sonuçlardan 3 gün sonra hemen kolposkopiye çagırmışlardı tip 16 li biri olarak sôylüyorum ve 2000 abartı gerçekten😒
    Bence 3 ay tekrar kolposkopi icin cok erken bi sure. Yilda 1 yada 2 kez kolposkopi yaptirip max 4 ayda bi (tip16 icin) smear vermek yeterli. Yani hic olmazsa ben de tip16yim benim izleyecegim yol bu..

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı glstn91 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Devlet hastaneleri kolposkopi yapıyor tip 16 olanlara zaten direk kolposkopi yapıyorlar devlette. Sonuçlardan 3 gün sonra hemen kolposkopiye çagırmışlardı tip 16 li biri olarak sôylüyorum ve 2000 abartı gerçekten��
    Samsundamı bu mallık ya bekar olanlara ve 30 yaş altı olanlara yapılmıyor bu gibi seyler 26 yasındayız sen de sanırım öylesin.özele gidip yapabilirmişiz öyle demiş doktoru arkadasıma

Durum
    Tecrübeli Üye

Hayır istanbulda valla sonuçlardan 3 gün sonra kolposkopi arkasindan sonuclardan sonra leep yapildi bir arkadasima daha ayni sekilde oldu. Kontrol içinde 6 ay sonra gidicektim son 2 ayım kaldı.

Durum
    Tecrübeli Üye

Aynen bende 26 yaşındayım.

Bu Konu için Etiketler