Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nohpvnocry ile ahcc özel programı

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Nohpvnocry ile ahcc özel programı

Alıntı Nohpvnocry Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de şunu belirtmek isterim ki. Bugün itibariyle günde 1.5 paket içtiğim sigarayı bırakıp elektronik sigaraya başladım. Bunun olumlu etkisi olur mu bilmiyorum. Zamanla göreceğiz.
    sigarayı bırakmanın olumlu etkisi illaki olacak merak etmeyin

Durum
    Nohpvnocry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bırakamadım

Durum
    Admin

Bırakamadım
    Hayır demek istediğim şey, tütünü bırakmaktı. Elektronik sigarada nikotini düşük tutarsanız zararı indirgersiniz.

Durum
    Yeni Üye

3. Kutuya dün başladım ve bu süreçte küçük olan lezyonların bir çoğu gitti. Duşta dökülen siyah siyah noktaciklarin suyun içinde kaybolup gitmesi beni çok mutlu ediyor. Büyük olanlar ise (sanırım birkaç lezyonun birleşmesi sonucu ortaya çıkıyor) hala varlığını koruyor. Onların da zaman içinde gideceğine inanıyorum. Ahcc tek umut.

Durum
    Berree - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba bende koter oldum koterden 3 4 gün önce başladim ahhcc ye bende bir tane sigilim küçüldüğünü farketmiştim koter gününe kadar yani ahcc nin etkili olduğunu birerbir kendimde gözlemledim dediğinize katılıyorum

Durum
    Yeni Üye

Tekrardan merhaba arkadaşlar.
    Yaklaşık 20 gündür devam eden ishal problemiyle karşı karşıyayım. Ahcc kullanıp ishal olan var mı? Bu bir yan etki olabilir mi merak ediyorum.

Durum
    Yeni Üye

İshal, karın ağrısı ve mide bulantısı sebebiyle ahcc kullanmaya bir süre ara vereceğim. ahcc nin bu tip yan etkileri olduğunu kabul etkileri olduğunu kabul etmekte zorlandım fakat hem kendi gozlemlerime dayanarak hem de forumdaki başka kullanıcıların yorumlarından hareketle bende böyle bir etki yaptığına karar verdim. Geri döneceğim. Umarım bu süre içinde eskiye dönmem

Durum
    Yeni Üye

Merhaba 3 aydır entry girmemisim ve ne var ne yok biraz anlatmak istedim. Ahcc kullanımını 3 ay önce bıraktım çünkü yukarıda belirttiğim sorunlarla karşılaştım. Kişilik yapım gereği sağlığıma çok dikkat eden biri değilim sanırım. O yüzden hpv ile de pek ilgilenmiyorum. Günlük yaşantıma kaldığı yerden devam ediyorum.
    Penisimin etrafında olan birçok lezyon kendi kendine küçüldü küçüldü küçüldü ve yok oldu gözlerimin önünde. Hatta bir tanesi gerçekten çok büyüktü onun bu şekilde kaybolmasına çok sevindim. Şu an sadece fark edilmesi çok zor olan 3 tane küçük noktacik kaldı penis üzerinde. Umarım onlar da zamanla geçecektir.
    Arkadaşlar biliyorum çok korkulu zamanlar evet ama biraz olsun içinize su serpmek isterim. (Sanki kurtulmuşum da rahat rahat konuşuyorum ) Bu virüsle vücudumuz her dakika her saniye her an bir savaş veriyor ve bu savaşı biz kazanacağız. İçiniz rahat olsun. Savaş uzun mu sürecek yoksa kısa mi bilinmiyor ama ne olursa olsun biz kazanacağız. Bakın gerçekten bu 3 aylık süreçte hiçbir şey yapmadım ve siğillerin yüzde 95 i kendi kendine yok oldu. Kendi gözlemimden çıkarttığım sonuca göre ne kadar çok stres, sıkıntı ve kişisel dezanformasyon o kadar siğil artışı. Rahat olun geçecek. Önünde sonunda geçecek. Bunu bilerek yaşayalım.
    Herkese sağlıklı günler diliyorum.

Durum
    Admin

Merhaba 3 aydır entry girmemisim ve ne var ne yok biraz anlatmak istedim. Ahcc kullanımını 3 ay önce bıraktım çünkü yukarıda belirttiğim sorunlarla karşılaştım. Kişilik yapım gereği sağlığıma çok dikkat eden biri değilim sanırım. O yüzden hpv ile de pek ilgilenmiyorum. Günlük yaşantıma kaldığı yerden devam ediyorum.
    Penisimin etrafında olan birçok lezyon kendi kendine küçüldü küçüldü küçüldü ve yok oldu gözlerimin önünde. Hatta bir tanesi gerçekten çok büyüktü onun bu şekilde kaybolmasına çok sevindim. Şu an sadece fark edilmesi çok zor olan 3 tane küçük noktacik kaldı penis üzerinde. Umarım onlar da zamanla geçecektir.
    Arkadaşlar biliyorum çok korkulu zamanlar evet ama biraz olsun içinize su serpmek isterim. (Sanki kurtulmuşum da rahat rahat konuşuyorum ) Bu virüsle vücudumuz her dakika her saniye her an bir savaş veriyor ve bu savaşı biz kazanacağız. İçiniz rahat olsun. Savaş uzun mu sürecek yoksa kısa mi bilinmiyor ama ne olursa olsun biz kazanacağız. Bakın gerçekten bu 3 aylık süreçte hiçbir şey yapmadım ve siğillerin yüzde 95 i kendi kendine yok oldu. Kendi gözlemimden çıkarttığım sonuca göre ne kadar çok stres, sıkıntı ve kişisel dezanformasyon o kadar siğil artışı. Rahat olun geçecek. Önünde sonunda geçecek. Bunu bilerek yaşayalım.
    Herkese sağlıklı günler diliyorum.
    merhaba sıkıntı ve stresin hpv'de siğil artışına sebep olduğu doğru, sizin durumunuza da çok sevindim, normalde siğillerin kendi kendine küçülerek yok olması sık olan bir şey değildir, hatta nadirdir ama duydugumuz bir şey, yani siğili düşen veya kaybolanlar olduğunu biliyorum.