Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nohpvnocry ile ahcc özel programı

Durum
    Nohpvnocry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Nohpvnocry ile ahcc özel programı

26 yaşında erkeğim.
    Daha önce 2018 yılında genital siğil çıkartmıştım. O zaman bu konu hakkında hiçbir bilgim yoktu. Biraz araştırma yapınca kriyoterapi kavramını öğrendim. Bir seans kriyoterapi uygulaması sayesinde 2-3 tane genital siğilden kurtulmuştum.
    2022 yılının Eylül ayında (tekrarlamış da olabilir yeniden hpv kapmış da olabilirim bilmiyorum) nur topu gibi 2 adet daha genital siğilim oldu. Doktora gittim fakat kriyoterapi için gerekli malzemeleri olmadığını söyledi. Onun yerine duoderm isminde bir solüsyon verdi. Bu solüsyonu günde 2 sefer olmak üzere siğilin üstüne sür fakat etrafına tasirmamaya dikkat et dedi. Ama öyle bir solüsyon ki çok feci şekilde yakıyor. 1 ay ya kullandım ya kullanmadım bu acıya dayanamayıp bırakmak zorunda kaldım. Zaten öyle müthiş bir etkisini de görememistim. Tabi bu arada internette araştırma yapmaya devam ediyorum. İlk defa ahcc ile bu araştırmalarda karşılaştım. Bu ahcc kelimesini (daha doğrusu kısaltma) hafızaya attım ama çok da üzerinde durmadım. Yaptığım en kötü şeylerden biri ise bilinçsizce davranıp etek tıraşı olmaktı. Kesinlikle tıraş etmeyin o bölgeyi. Kesinlikle... Çünkü tıraştan sonra kanamalar meydana geldi ve siğillerin sayısı azımsanmayacak miktarda arttı. Ve bu siğiller birleşip daha büyük siğiller meydana getiriyordu. Kriyoterapi uygulaması için başka bir hastaneye gittim. Fakat kriyoterapi sanki siğillere işlememeye başlamıştı. Yani azot gazı siğilin üstüne sıkılıyor ancak siğil azot gazını emiyor resmen. Hiçbir işe yaramadı. Ve daha önceden gördüğüm ahcc hakkında biraz daha araştırma yaptim. Bu siteye de o zaman rastladım. Ahccyi (burdan görüp güvendiğim time health marka) hemen sipariş ettim. Biraz pahalı ama yapacak bir şey yok. Arkadaşlar geçirsin de gerisi hiç önemli değil. Paraymış pulmuş umrumda dahi değil.
    Ahccyi kullanmaya başlayalı iki hafta oldu. İlk 1 haftada gözle görülür bir değişiklik yoktu. Fakat 1 haftanın sonunda siğillerin üstü siyahlaşmaya başladı. Kabuk oluşumu diyebiliriz buna. Bugün 2 hafta oluyor ve duştayken bu kabuklar bir bir sokulmeye başladı. Yani siğillerin üst kısmı yavaş yavaş gidiyor. Aylarca kullanacağı ve hiç birakmayacağım. İlerleyen zamanlarda buraya bir tane dahi kalmadı yazmak istiyorum. Endişelenmeyin öyle ya da böyle gidecek bunlar. Psikolojinizi bozmayın. Vücudunuz zaten onu göndermek için çalışıyor. Siz de stres yapmayarak vücudunuza yardımcı olun. Sağlıklı günler. (Devamı gelecek)

Durum
    lilosu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Nohpvnocry ile ahcc özel programı

merhaba, bende ahccyi yeni kullanmaya başladım. Günde kaç tane kullanıyorsunuz?

Durum
    Yeni Üye

Merhaba lilosu, sabahları kahvaltıdan 45 dk önce 6 tane (3 g) kullanıyorum.

Durum
    Yeni Üye

Biraz kendimden de bahsetmek istiyorum. Normalde alkol kullanan biriyim ama uzun süredir alkol kullanmıyorum. Hpv dolayısıyla değil, içmek gelmiyor içimden 😂 Sigara konusuna girecek olursak çok severek günde 1 paket içerim. Ve hiç bırakmayı da düşünmüyorum.
    Ekstra olarak maalesef stresli bir işim var. Her gün yüzlerce çocukla uğraşıyorum. İnsanı ister istemez stres sahibi yapıyor bu uğraş.
    Hpv sonuçta bir virüs. Vücudumuzun bu virüsü atmak için büyük bir çaba harcadığına eminim. Korona döneminde virüsler ile ilgili birçok şey dinledik ve öğrendik. En etkili yöntem bağışıklık sistemini güçlü tutmak. Zaten ahcc de bağışıklık sistemini güçlendiren bir formül. Daha önceki yazılarda gördüğüm kadarıyla kışın hasta olmayanlar dahi varmış ahcc kullandığı için. Bu durum da ahcc nin gerçekten de bağışıklık sistemini güçlendirdiğini ortaya koyuyor. Kısacası bağışıklığı desteklemek için kelle paça, işkembe falan ne varsa yiyip için diyorum.
    Yeni sayılabilecek bir ilişkim var ve bu ilişkide kız arkadaşım zaten evlenmeden yaşanacak bir cinsel birlikteliğe karşı. O yüzden kafam o konuda rahat diyebilirim. Ama evlenene kadar geçmek zorundasın sayın (söz gelişi yoksa sayın falan demem bunlara) hpv.
    Geçeceğine inanmak ve kötü düşünmemek bu süreçte en iyi yöntem bence. Her gün bakıp moral bozmaya da gerek olmadığını düşünüyorum. O sizi takmiyorsa siz de onu takmayın.
    Bazen tıp yetersiz kalıyor arkadaşlar bu durum bir gerçek. Kriyoterapi ya da koter uygulamaları çözüm olmuyor. Kremler fayda etmiyor. Ama bırakacak miyiz? Tabii ki hayır. Sanırım ahcc ye kendimden çok güveniyorum. Umarım beni yanıltmazsın kahverengi toz. Herkese sağlıklı günler.

Durum
    Yeni Üye

Belki 8-10 ay belki 1 sene düzenli kullanacağım ahccyi. Bu sürenin sonunda hiç siğil görmeyeceğimi düşünüyorum. Bu konuda umarım haklı çıkarım. Artık çıkmadığını gördüğümde bir laboratuvarda test yaptıracağım. Negatif çıktığı taktirde bu siteye gelip "kurtuldum" diyeceğim ve bu siteye bir daha uğramayacağım şimdiden söyleyeyim. Ama o güne kadar buradayım ve bu deneyimi sizinle paylaşmaya devam edeceğim.

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Siğiller varken başladım ahccye,2.kutuma geçicem koterlendim gecen hafta, ama hala düşmedi siğiller. Sizce etkili mi ahcc kullanımımı kötü anlamda, ne düşünüyosunuz? Yardımcı olursanız sevinirim

Durum
    Yeni Üye

Bence ahcc ye 2 haftalık bir süreç olarak bakılmamalı. Tabii ki gidişatı kontrol etmeliyiz fakat aylarca kullanılacak olmasının da bilincinde olmalıyız. Kriyoterapi ya da koter uygulamalarının olumsuz bir tarafı olduğunu düşünmüyorum ancak bu uygulamalar hpv yi tamamen geçirir demek de yanlış olacaktır. Çünkü sadece görünürde geçiriyor. Bu uygulamalar yapılsa da virüs hala içimizde. Ahcc kullanırken görüntünün psikolojik olarak moralimizi bozmaması için bu uygulamalara başvurulabilir.

Durum
    Cilekkiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

tşekkürler zaten uzun bi süreçteyim. sadece siğillerin varlığı tedavimde 'viral yük olarak' olumsuz etkiliyo mudur diye merak etmiştim.

Durum
    Yeni Üye

Bugün (20. Gün) ilk kutu bitti arkadaşlar ve küçük de olsa gözle görülür değişiklikler var. Onları belirtmek istiyorum.
    Daha önce üst kısımların renk değiştirdiğini ve kuruduğunu söylemiştim. Aynısı devam ediyor şu an. Renk değişimleri ve kurumalsr mevcut. Daha önceden olduğu gibi yine kabuk kabuk çıkacak. Ve bugün duşta kurulanirken 2 parça havluya düştü arkadaşlar. Çok güzel bir andı benim için Ahcc kullanmaya devam.
    İnananlar her zaman başaramayabilir ama başaranlar daima inananlardır

Durum
    Yeni Üye

Bir de şunu belirtmek isterim ki. Bugün itibariyle günde 1.5 paket içtiğim sigarayı bırakıp elektronik sigaraya başladım. Bunun olumlu etkisi olur mu bilmiyorum. Zamanla göreceğiz.