Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 47 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kriyoterapi Tedavisi ve Yaraları

Durum
    yenihpv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Cevap: Kriyoterapi Tedavisi ve Yaraları

Merhaba.3aydır ben de hpv sahibi oldum hem de ilk ilişkimde.karşı tarafta siğil olmadıgı halde ben de oldu.acaba erkeklerde taşıyıcı olsa de siğil çıkmayabiliyor mu?kendisi benden önceki kız arkadaşlarında böyle birşeyin olmadıgını söylüyor ve ben temizim diyor.ilk ilişkim oldugu için nerden kaptım o zamanneyse kriyo yapılmasına ragmen arttı.kriyodan sonra ilişkimiz devam etmişti.sebebi bu olabilir mi?şimdi koter yaptırıcam.benimkiler vajina içinde mukozada bembeyaz sivilceler gibi küme küme.canım cok sıkkın

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı yenihpv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba.3aydır ben de hpv sahibi oldum hem de ilk ilişkimde.karşı tarafta siğil olmadıgı halde ben de oldu.acaba erkeklerde taşıyıcı olsa de siğil çıkmayabiliyor mu?kendisi benden önceki kız arkadaşlarında böyle birşeyin olmadıgını söylüyor ve ben temizim diyor.ilk ilişkim oldugu için nerden kaptım o zamanneyse kriyo yapılmasına ragmen arttı.kriyodan sonra ilişkimiz devam etmişti.sebebi bu olabilir mi?şimdi koter yaptırıcam.benimkiler vajina içinde mukozada bembeyaz sivilceler gibi küme küme.canım cok sıkkın
    Iliskiye devam ettigin icin sigiller yayilir ,,tedavi oluyorsan eger iliski sirasinda sigillerin bitmesini beklemelisin tavsiyem..ama o arkadasada bulasmistir bagisikligi dustugu anda patlayabilir bu virus

Durum
    kaanbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O izler ilk etapta bayagı bir süre kalacak icelattecim, ama mesela benim ilk kriyoterapimden bayagı ız vardı onlar yaklasık 4-5 aydır yenı geciyorlar, 1 bucuk yıldır da hpv oldugumu dusunursek (gerçi şu an negatıf olmus bıle olabılırım bılmıyorum). Yani bi 6-7 ay filan kalıyor azalıyor ama, bazı yerlerdeki minik izler hiç geçmiyor 1-2 tane oyle var bende..
    arya selamlar, dün yaptırdığım kriyodan sonra penis kökünde sanki hiç geçmeyecekmiş gibi bir iz kaldi. bu yorumuna istinadn geçiyor anlasılan. bir arkadas dermatixSi ultra jeli önermiş sence almaya değer mi yksa kendiliğinden geçer mi

Durum
    Merv.000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı kaanbey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arya selamlar, dün yaptırdığım kriyodan sonra penis kökünde sanki hiç geçmeyecekmiş gibi bir iz kaldi. bu yorumuna istinadn geçiyor anlasılan. bir arkadas dermatixSi ultra jeli önermiş sence almaya değer mi yksa kendiliğinden geçer mi
    Aleovera cicegi kullan derinin puruzsuz iyilesmesinde en guzel etki onda var. Cicegn kendisini kullan ama

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Merv.000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aleovera cicegi kullan derinin puruzsuz iyilesmesinde en guzel etki onda var. Cicegn kendisini kullan ama
    cvbn için teşekkür ederim. netten baktım da birkaç ürün çıkti hangisini alayım kararsız kaldım. tavsiye ettiğin ürünü mümkünse linki ile paylaşabilir msn

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merve bir üründen bahsetmiyor kaan, aloevera çiçeği diye bir çiçek var onu alıyorsun içinde alovera maddesi var benim annem de yüzüne kullanırdı ordan biliyorum.

Durum
    Kıdemli Üye

🤠 daha doğal yöntem olamazdi. bende sandım özü falan var herhalde. teşekkürler arya

Bu Konu için Etiketler