Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kriyoterapi Tedavisi ve Yaraları

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Kriyoterapi Tedavisi ve Yaraları

Alıntı blackswan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    beylee duydum valla. ya da hepeve nin dediği gibi siğilleri artırıyor gibisinden duydum, direkt bağışıklığa yormuş olabilirim. bi ara bakıp atayım.

Evet dogrudur bizzat benim dermatologum soylemisti kortizon costuruyor. Kullanmayin haha

Durum
    IceLatte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Kabuklarım düştü yaraların geçmesini bekliyorum ve bu sefer lezyon gözlemlemedim sanırım kalem taktiği işe yaradı normalde gözle görülmeyen minik siğiller çoğalmasına neden oluyordu sanırım ve tabiki AHCC vücutta etki etmeye başladı sonunda. Motivasyon lazım

Fito krem yerine Dermatix jel kullamaya başlayabilirim.

Durum
    Admin

Alıntı IceLatte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kabuklarım düştü yaraların geçmesini bekliyorum ve bu sefer lezyon gözlemlemedim sanırım kalem taktiği işe yaradı normalde gözle görülmeyen minik siğiller çoğalmasına neden oluyordu sanırım ve tabiki AHCC vücutta etki etmeye başladı sonunda. Motivasyon lazım

Fito krem yerine Dermatix jel kullamaya başlayabilirim.
    Harikasin ahcc ye zaman ver en gec 2. Aydan sonra etkilerini goreceksin. Zaten 1 ay kullanimda vucut yeni taniyor ilk 1 ay gececeksin

Durum
    yorgundemokrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Arkadaşlar ben de bugun sabah ilk kriyomu oldum. Doktor lezyonlara sıktı gazı, sonrasında lezyonların bir kısmı (ayrıca çevreleri ) kararmaya başladı. Benım merak ettiğim bundan sonraki süreç dostlar. Bu kriyo uygulanan siğillere neler olacak? Kararan siğiller ne zaman düşecek ya da düşecek mi? Yoksa öylece kapkara kalacaklar mı? Doktorum 2 hafta sonraya tekrar gel dedi. Lezyonlar bitene kadar devam edecekmişiz kriyoya. Peki arkadaşlar bu kriyo nasıl bir süre içinde sonuç verir benim siz tecrübeli arkadaşlara sormak istediğim bir diğer soru da bu. Açıkcası bu siğil görüntüleri çok fena canımı sıkıyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. )))

Durum
    Admin

Alıntı yorgundemokrat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben de bugun sabah ilk kriyomu oldum. Doktor lezyonlara sıktı gazı, sonrasında lezyonların bir kısmı (ayrıca çevreleri ) kararmaya başladı. Benım merak ettiğim bundan sonraki süreç dostlar. Bu kriyo uygulanan siğillere neler olacak? Kararan siğiller ne zaman düşecek ya da düşecek mi? Yoksa öylece kapkara kalacaklar mı? Doktorum 2 hafta sonraya tekrar gel dedi. Lezyonlar bitene kadar devam edecekmişiz kriyoya. Peki arkadaşlar bu kriyo nasıl bir süre içinde sonuç verir benim siz tecrübeli arkadaşlara sormak istediğim bir diğer soru da bu. Açıkcası bu siğil görüntüleri çok fena canımı sıkıyor. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. )))
    Kriyoterapi veya koter, virüsün viral yukunu azaltır, zamanla daha az cıkmaya baslar sıgıllerın.

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

İste sigillerinin gucunu yok etmeye calisiyosunuz. Kriyo sadece bi secenek. belki ise de yaramayabilir aktif halde daha cok cikabilirler. (Erkek arkadasima oyle olmustu) koteri denemek zorunda kalabilirsin. İyi bi doktorsa koterle bitirme olasiligi cok. Ama devlet hastanesiyse malesef kriyoyla cok etkili olcagini sanmiyorum

Durum
    Yeni Üye

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İste sigillerinin gucunu yok etmeye calisiyosunuz. Kriyo sadece bi secenek. belki ise de yaramayabilir aktif halde daha cok cikabilirler. (Erkek arkadasima oyle olmustu) koteri denemek zorunda kalabilirsin. İyi bi doktorsa koterle bitirme olasiligi cok. Ama devlet hastanesiyse malesef kriyoyla cok etkili olcagini sanmiyorum
    Evet devlet hastanesi, ancak neden inanmıyorsunuz başarılı olacağına?

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Alıntı yorgundemokrat Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet devlet hastanesi, ancak neden inanmıyorsunuz başarılı olacağına?
    Cunku cok gecistirerek kriyo tupunu sikiyolar.yeterince ozenli degiller. Bi de bazi lezyonlari atliyolar.
    Ustelik lezyonlariniz inatciysa ve kriyo yeterince olumlu sonuc vermezse sizi uzmesin. Bana koter daha etkiliymis gibi geliyo. Tabi doktor degilim ben kriyo da koter de denemis, erkek arkadasimda da gormus biriuim

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı gicik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bikere olan bir şey degilki kriyo bitene kadar devam edilmesi gerekir ..devamlılık süresince zaten yarar saglıyor saglmıyor diye bişey yok bence ..koter daha acılı bişey sanırım.kriyodan sonra bişey olmamıa gibi hayatına devam ediyosun 15dk sora..koterde dikiş falan oluyor diyebiliyorum.zaten kriyo lezyonların küçükse uygulayacagın bi yöntem gibi daha ulaşılabilir daha kolay geliyor bana .

Durum
    Yeni Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bikere olan bir şey degilki kriyo bitene kadar devam edilmesi gerekir ..devamlılık süresince zaten yarar saglıyor saglmıyor diye bişey yok bence ..koter daha acılı bişey sanırım.kriyodan sonra bişey olmamıa gibi hayatına devam ediyosun 15dk sora..koterde dikiş falan oluyor diyebiliyorum.zaten kriyo lezyonların küçükse uygulayacagın bi yöntem gibi daha ulaşılabilir daha kolay geliyor bana .
    Katılıyorum. Henüz koter olmadım ancak kriyonun kolaylığı gerçekten büyük nimet. Çıktıkça sıktır geç. Zaten koskoca başkentte bizim şampiyonu görmeyen kalmadı, doktorlar artık yüzüme bakmadan tanıcaklar beni diye korkmuyor değilim

Bu Konu için Etiketler