Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: şüpheli lütfen bilgililer. Baksin

Durum
    Teko4652 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

şüpheli lütfen bilgililer. Baksin

Oncelikle merhabalar 24 yasinda erkegim yaklasik 2 gun once hayat kadini ile birlikte olmak için yanina gittim ve bana 2 DK oral olarak sex yapti önünü dondugunde kasik kısmında kahverengi sigil veya bilmiyorum ama sigile benzettigim seyler. Vardi bunlar. Ne boyle dedigimde bunlar her bedende cikar vs gibi soylemlerde bulundu önceden boynumdada cikmisti gitti filan dedi (BEN ONDAN SONRA KESINLIKLE ONUNLA ILISKIYE GİRMEDİM) ben şuan çok huzursuzum ne yapmam lazim icim icimi yiyor evdekilere bulastiririm veyahutta kendim cok kotu seylerle karsilasirim diye yol gosterin lutfen Bana yaptigi oral sex. Ile. Bulas imkani varmi

Durum
    friday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: şüpheli lütfen bilgililer. Baksin

Alıntı Teko4652 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oncelikle merhabalar 24 yasinda erkegim yaklasik 2 gun once hayat kadini ile birlikte olmak için yanina gittim ve bana 2 DK oral olarak sex yapti önünü dondugunde kasik kısmında kahverengi sigil veya bilmiyorum ama sigile benzettigim seyler. Vardi bunlar. Ne boyle dedigimde bunlar her bedende cikar vs gibi soylemlerde bulundu önceden boynumdada cikmisti gitti filan dedi (BEN ONDAN SONRA KESINLIKLE ONUNLA ILISKIYE GİRMEDİM) ben şuan çok huzursuzum ne yapmam lazim icim icimi yiyor evdekilere bulastiririm veyahutta kendim cok kotu seylerle karsilasirim diye yol gosterin lutfen Bana yaptigi oral sex. Ile. Bulas imkani varmi

merhabalar, öncelikle kadında olan şeyin siğil olduğu kesin değil. Eğer ağzında aktif siğil var ise size geçmiş olabilir ve sizde 2-6 ay içinde siğil çıkabilir veya çıkmayabilir. Çıksa bile bunu evdekilere geçirmeniz imkansız. Henüz bir şeyiniz yok korkmayın

Durum
    Yeni Üye

Bu arada bugun ust dudağımda bir uçuk belirdi

Durum
    Canerr7899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Teko4652 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada bugun ust dudağımda bir uçuk belirdi
    Bence hpv olduğundan şüphe duyduğun kişiyi ara ve sor ağız kısmında kabartı vb varmı diye ama hpv misn die sorma zan altında kalmamak için korkup yok öyle birşey diyecektir sonra git ve hpv aşısı ol eğer virüs varsa virisün viral yükünü kıracaktır hpv hemen belirti vermez 2-8 ay içersinde kendini gösterir şüphe duyduğun kadınıda daha sonra uyar bence kimseyi riske atmasın eğer varsa hpv

Durum
    threat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Stresten de olabilir böyle şeyler kafaya takma, uçukla siğil bambaşka şeyler.

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Canerr7899 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence hpv olduğundan şüphe duyduğun kişiyi ara ve sor ağız kısmında kabartı vb varmı diye ama hpv misn die sorma zan altında kalmamak için korkup yok öyle birşey diyecektir sonra git ve hpv aşısı ol eğer virüs varsa virisün viral yükünü kıracaktır hpv hemen belirti vermez 2-8 ay içersinde kendini gösterir şüphe duyduğun kadınıda daha sonra uyar bence kimseyi riske atmasın eğer varsa hpv
    Kadina sordum kadinda her bedende. Cikar boyle seyler. Filan dedi agzinda varmi dedim agzimda yok dedi ondaki sigilleri farketme sebebimde penisim de prezervatif varken arkasini dondu ve iliskiye baslamak icin zorlamalar oldu bende onunu don dedigimde farkettim prezervatifi uc kisimindan tutarak cikarttim ve hemen uzaklastim zaten kadindan

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Canerr7899 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kadina sordum kadinda her bedende. Cikar boyle seyler. Filan dedi agzinda varmi dedim agzimda yok dedi ondaki sigilleri farketme sebebimde penisim de prezervatif varken arkasini dondu ve iliskiye baslamak icin zorlamalar oldu bende onunu don dedigimde farkettim prezervatifi uc kisimindan tutarak cikarttim ve hemen uzaklastim zaten kadindan ya simdi bu kadinda bunlar. Gercekten sigilse bende illa sigil çıkacak diye bi kaide varmi birde arastirdigim tezlerdede insanların yuzde 70 i bu virusu zaten kapiyormus

Durum
    Yeni Üye

Isin en kotu yanida simdi hic isin yoksa 2 ay veya 8 ay kendini bekleyerek yiye yiye bitirmek olsun acaba cikarmi cikarsa yuksek tipmi cikar falan psikolojimizi mahvedicez eve geldigimde 1 lt. Izopropil alkolle kendimi yıkadım zaten 😀

Durum
    Yeni Üye

Simdi kadini aradim ve genital bolgesinde bulunan seylerin lazerle yakilacagini soylemis doktor agzinda olup olmadigini sordugumdada agzimda yok dedi

Durum
    Yeni Üye

Bunu bildiği halde ben farketmesem benimle. Iliskiye girecekti simdi benim bunu sikayet etsem. Gram vicdanimda sizlamaz. Yabancı uyruklu birde

Bu Konu için Etiketler